"Страшен филм" (или за филмите и книгите които обичаме)

dberov

Редовен Потребител
Не е това филма, не го теглете.
 

Attachments

  • 2015-03-19_003254.jpg
    2015-03-19_003254.jpg
    14.2 KB · Прегледи: 35
Последна промяна:

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Е, бързо се изтегли, че и 6 сийдъра имаше, пък и на субтитрите тайминга трябваше да оправя...макар да нямаше смисъл. Те тримата различни езици говореха и никой на никого нищо не разбираше. И аз като тях. Този път ни навързаха предварително. Преди първи април.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Задължително за всеки здраво-мислещ от 21-ви век.
С бутон зъбно колелце избирате субтитрите.
Приятно гледане... :
Малко по-различен поглед върху събитията за II световна война.
Дълго е и за който не представлява интерес, да не прави опити да го гледа.
 

angelmr

Редовен Потребител
Всъщност филма има политическа, а не историческа цел. Най-обикновен изстрел в информационната война, целящ демонизация на съветския съюз и комунизма. Интересен е стига човек да осъзнава че е елемент от тази информационна война и да не го приема като последна инстанция. В действителност ВСИЧКИ са правили подобни неща в една или друга степен. Добре е да помним това, когато гледаме този тип филми.
 

praetorian

Редовен Потребител
Навремето имаше един много готин сериал,за Ланс Ник тайния агент,Мата Космата...Предполагал,наборите се сещат за кой става въпрос.Всички роли се играеха от шимпанзета.Накой да ила идея,откъде да се свали?Ако има и субтитри,още по-добре:)
 

рангел

Потребител
Re: "Страшен филм" (или за филмите и книгите които обичам


Много як сериал ,чакам новия сезон който май ще е последен :wall:
Сериала мога да кажа, че е върха. Последния сезон е наличен отдавна. Изгледах го на един дъх. Наличен е в замундата
 

angelmr

Редовен Потребител
Нещо не успях да го изгледам до край. Въпреки че съм почитател на жанра. Не се сещам за някакъв недостатък, добър е филма. Но някак не ме увлече историята. Може би защото съм чел няколко пъти книгата.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
По ТВ7 започна хубав филм. Който не го е гледал да цъкне...
 

qtex

Потребител
Горещо препоръчвам книгата "Марсианецът" на Анди Уеър . Чете се за ден-два, но доста ми хареса. Може да се намери в електронен вариант, на когото не му се дават или просто няма излишни пари в момент или вече си има и четец. Ако някои има интерес към тази опция да драсне на ЛС.

Има и нов филм по нея с Мат Деймън, който не съм гледал, но ще го направя. В imdb си движи с оценка 8.2 от 10.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
на ди Каприо отново може да му се размине вземането на Оскар
Играта на Каприо в „The Revenant” / Завръщането, наистина беше силна, но за Оскар го спрягат,
понеже вече е крайно време да вземе един.
Моето мнение за филма е, че всичкия "екшън" го видяхме в трейлъра.
От там нататък е едно голямо влачене из пустошта и не е това, което трейлърът се стреми да ни наложи.
Да, филма не е лош и по-лоши съм гледал и тук-там има какво да се види и научи.
Показани са различни страни на характер, отношение, дълг, приятелство, чест...алчност и само участието на ди Каприо прави този флм малко ПО.
 
Нагоре