Air Arms - S200, CZ S200, CZ S200T.

methaa

Редовен Потребител
С каква цев се доставят С200 и ЧЗ200? На едни места пише че са с ЧЗ на други с ЛВ.
 

runi.b

Потребител
Цев валтер струва колкото пушката Чз.
С цев на Чз пак ще е точна,много красив приклад.
 

lynx

Редовен Потребител
Цеви Лотар Валтер са около 300 лева отвън като се поръчат.
Чезетските цеви за S200 бяха малко над 100-110 лева.
 

FreeMan

Редовен Потребител
Ако избирам да купувам нова цев би била ЧЗ-ска - особено ако е на цената която се споменава от Рачо (пусни линк ако може).
Прехвалените LW последната 1,2 години са с много съмнително качество.
Да не се окаже че се работят на юг, както и "Английското" Уебли едно време.
 

dilom08

Редовен Потребител
Чз цевите не отстъпват по нищо на ЛВ. Но не мога да кажа че ЛВ са със съмнително качество. До сега съм имал 2 бр. в 5,5 и 2 бр. в 6,35. Качеството е отлично. Но проблема е, че една пушка не е само добра цев. Стрелял съм с пушка с ЛВ цев която стреляше отвратително и се оказа че проблема не е в цевта. Друга такава пак с ЛВ цев не можеше да уцели А4 на 50 м. но защото цевта беше със шок и собственика я беше сложил обратното. Като я обърнахме, без да се пипа нищо друго по пушката резултата беше група от 1,5 см на 80 м. Така че не са виновни цевите. някой си слагат добри цеви, но не си ги обработват както трябва - къде остават ръбове от проходния отвор, къде цевта понеже е по дебела опира в цилиндъра и тн. и после изказвания, че цевите не са на ниво. Не е така.
Имам например един булпап в 5,5 с хасанска цев - и то с дефект - има елипсовидно стеснение на края, но факт е че на 80 м. 40 изстрела ги вкарва 2 кръг колкото 1 лев( и 40 истрела са 1 м/с плато). всеки път. Затова и не я пипам. Предпочитам да стрелям с дефектна хатсанска цев. най-важното не е цевта да е маркова. Един друг булпап монтански с хатсанската си цев стреляше в една дупка на 50 м. Примери много - има доста неща, които могат да развалят стрелбата. Просто трябва да се намерят и да се оправят. Не е задължително да се сменя цевта.
 

FreeMan

Редовен Потребител
А тези цеви стари ли са или от последното производство (последната година 2).
И аз имам една 5.5 LW от армс от старите и не я пускам че може да потрябва а и вече нищо не се знае.
 

dilom08

Редовен Потребител
Последната я купих преди по-малко от 6 месеца, но кога е произведена не знам, но стреля идеално.
 

Dominus

Редовен Потребител
Последната която взех е от средата на Декември, миналата година. Цевта е в кал.4,5 нарезна с шок и е фантастична.
 

sts1969

Редовен Потребител
Тази хубава темичка нещо позамря, някой знае ли колко CZ S200 (АА 200S) има във форума? Търся малко информация за кит-чето което се добавя на ЧЗ-та за да стане многозаряден с барабанче. Гледах го по клипове в тубата, но никъде не мога да го открия в продажба, явно не знам къде да търся ???
 

buff

Потребител

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Ето ви го една идея по-евтин:
http://www.zbrane-vzduchovky.cz/zas...k-cz-200-10ti-ranny-rotacni_komplet_cal.45mm/
  1. ПП. Ако не бързате, със следващата заявка на чашки, може да се поръчат от JSB(те са дистрибутор на АА), но цената е 1150Kc+ДДС=1380Кc. Няма да се спести кой знае колко(1 евро :)), освен доставката. Този артикул отдавна е заситил пазарите и всички го предлагат почти на едрова цена, като залежала стока.
 
Последна промяна:

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Цеви Лотар Валтер са около 300 лева отвън като се поръчат.
Чезетските цеви за S200 бяха малко над 100-110 лева.
Къде ги тез цени 100-110 лева.(веднага вземам една 4,5 CZ ей така за проба)
ЧЗ цев 495 мм за ЧЗ200 и S200 намирам за 89 паунда, а LV цев за 103 паунда (бланки ЧЗ не намирам)
Иначе на CZ200 и на AA S200 - 100% цевите са CZ
 
Нагоре