ФТ Движение "Мускетари"

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ

Днес се срещнах с част от стопаните на стадиона в Леденик - млади предприемчиви хора от Спортна Дирекция към Община Велико Търново. По повод предстоящото в събота събитие - открита тренировка на втория в националната годишна класация отбор по Фийлд Таргет незабавно беше организирано поредно косене на терена:

Е, пропуснах при срещата да уточня , че отборите у нас всъщност са всички на всичко ... два :D ! Но все пак дали сме втори, или последни - това е въпрос на лична гледна точка :pardon:. Пропуснах да уточня и що е това Фийлд Таргет. Но при подчертания ми интерес към зеления килим момчетата вероятно приеха, че става въпрос за някоя засукана английска игра с топка ;) .
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
За много години групата.
Живи и здрави и много късмет.
Повече срещи по поляните тази година.
:cheers:
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Колеги, поздрави за новата 2015 година!!!
Виждам че в календара e предвидено състезание "Балкантрейд" за май месец, но да попитам и дали тази година ще има пак "Леденишка пролет"?
 

tzocho

Потребител
Адмирирам всички мероприятия, както и усилията на колеги и приятели да подготвят такива през 2015г.
Бъдете Здрави!
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Васко за "Леднишка пролет" може да каже само Архитекта.
Чух се вчера по телефона с него и ми каза, че за сега е на вълна ски алпийски дисциплини.
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Васко, Архитекта е като торнадо* - появява се бързо и омита всичко по пътя си.
* Обявява мероприятие, организира го бързо и го прави по възможно най-добрия начин.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Шест месеца пълно мълчание в темата.
Шестдесет и пет страници ентусиазъм и в крайна сметка новите приоритети изместиха стария ентусиазъм.
Как мислите Мускетари има ли нужда от тази тема вече или да я праща админа в архив?
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
То останахме 3-мата мускетари май :) Мисля да се пресформираме в самостоятелен регионален клуб..
 

lynx

Редовен Потребител
Жегите и сезона на почивките са убиец на ентусиазма.
Зачакайте да отмине периода и ще има възраждане :cheers:
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Рачо и кога да ги правим тези мероприятия през декември ли щом лятото не става?
Нищо му няма на сезона просто хората се променят и интересите има също. В това няма нищо лошо де.
Възраждане, че няма да има то е ясно.
Всеки ще си стреля по гори и полянки самосиндикално то е ясно.
Каквото и да правиш в живота трябва да се положат някакви усилия, да има организация и ясна цел, поне аз мисля така и това важи и за ФТ.
Без усиля, без ентусиазъм всичко е обречено.
С клуб или без клуб важното е да правим мероприятия, пък да става каквото ще.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Честито рождестово Христово на всички Мускетари.
Да е животи здраве и много късмет през Новата година.
Пожелавам си да се събираме пак както преди и да се радваме на хобито.
Дано темата да живне и да имам много срещи по трасетата.
Живи и здрави вие и вашите семейства.
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Браво братлета ! Последният ми пост в тази тема е от август 2014г. Оттогава за година и половина - 10 публикации виждам са се събрали :( ?! То няма и по една на месец. Това ли остана от мускетарското движение ? Или някъде по чатовете из форума си шушукате ? Язък дето толкоз писах и планове кроихме за това "движение". Като го гледам - тъй се е раздвижило, че направо ... май си е умряло. То е видно, че нови попълнения няма, ами я пишете по два реда - кой как и що е ?
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
За много години Пламка!
Както те нямаше, така се и появи, че на всичкото отгоре ни дърпаш и ушите!?
Минала 2015 година движението се отсрами сал с едно мероприятие на източната банда - "Купа Балкантрейд" благодарение на Павката и Самурай :bravo:.
Западняците нещо се изгубихте, а това хич не помага на развитието на движението.
И да... за съжаление си прав - няма нови попълнения :sorry:.
Погледни и в регионалните ни теми... какво да ти говоря!?

В Търновската тема последно е писано на 4 Ноември 2014......!?!?
В Ловеч и Троян Февруари 2015.................................................
 
Последна промяна:

ininia

Потребител
ФТКС
Здравей Пламене!
Не съм от мускетарите,но се бях затъжил за теб.Добре,че се върна.Дано скоро се срешнем някъде.
Надявам се си добре и здрав.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Тук сме, Пламка.. Чакахме го тоя пост. Кога ще се видим отново?

Sent from my GT-I9082 using Tapatalk
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Здрасти Пламен. Вече писа в темата.
Сега очаквам да се видим на живо.
:cheers:
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Ами да вземем да помислим за едно лапане на кебапчета с тъмна биричка на Леденик ? На който му е останала пушка - може да си я вземе, че и да постреляме евентуално ;) . Задава се силно затопляне на времето. Ще трябва да изчакаме снеготопенето. Ще проследя кога ще поизсъхне терена и ще ви предложа дата. Мускетар-пенсионер няма ! Да ръзмърдаме малко кокалите, че направо падна оборота на ресторанта за последните две години. Гледам Павката направил една таблица за брой свалени мишени през състезателната 2015 година. Аз Ексела много не го долюбвам, ама ако седна да направя такава таблица за брой изядени кебапчета на Леденик през последните две състезателни години няма да имам никакъв проблем - само нули насвятквам и готово :p !

P.S: Слави, столичното за кебапчорите е още в стековете, пък ти отсега обърка географските посоки: тая банда дето хептен хич я няма /т.е. търновската/ е източната, пък вашта дето още мърда е западната ;). То не че е толкоз важно щото ние си се знаем, ама ще вземе да прочете някой нов колега и ще си рече - те тия от толкоз време не са се събирали, че направо са се забравили кой от къде е :-[ :lol: ?!
 
Последна промяна:

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Никога не ти липсва ентусиазми.:bravo:
Ще се радвам да го осъществим това което предлагаш
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
P.S: Слави, столичното за кебапчорите е още в стековете, пък ти отсега обърка географските посоки: тая банда дето хептен хич я няма /т.е. търновската/ е източната, пък вашта дето още мърда е западната ;).
:lol:
Остаряхме оглупяхме :wall:

Пламка ти да не ни изненадаш с някой нов мускет А?
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Ами да вземем да помислим за едно лапане на кебапчета с тъмна биричка на Леденик ? На който му е останала пушка - може да си я вземе, че и да постреляме евентуално ;) . Задава се силно затопляне на времето. Ще трябва да изчакаме снеготопенето. Ще проследя кога ще поизсъхне терена и ще ви предложа дата. Мускетар-пенсионер няма ! Да ръзмърдаме малко кокалите, че направо падна оборота на ресторанта за последните две години. Гледам Павката направил една таблица за брой свалени мишени през състезателната 2015 година. Аз Ексела много не го долюбвам, ама ако седна да направя такава таблица за брой изядени кебапчета на Леденик през последните две състезателни години няма да имам никакъв проблем - само нули насвятквам и готово :p !

P.S: Слави, столичното за кебапчорите е още в стековете, пък ти отсега обърка географските посоки: тая банда дето хептен хич я няма /т.е. търновската/ е източната, пък вашта дето още мърда е западната ;). То не че е толкоз важно щото ние си се знаем, ама ще вземе да прочете някой нов колега и ще си рече - те тия от толкоз време не са се събирали, че направо са се забравили кой от къде е :-[ :lol: ?!

Здравей, Пламене!
И други хора следим темата и ще се радвам ако отново имаш време за FT. :winner::cheers::bravo: :rambo:
 
Нагоре