Kral Arms

anibis

Редовен Потребител
Комшиите от конкуриращата се фирма KRAL вече и те с ПЦП
Доста ми прилича на Еваникс. Имат и булбап вариант

http://kralav.com/en/puncher-breaker-w-havali-tufek.html





_________________5523bdaeb6fb4.jpg


 
Последна промяна от модератор:

anibis

Редовен Потребител
При това много красив булпап :bravo:
Вярно красив е,няма спор ама с тая ниска цевна кутия..
Не,не сега като се загледах много си е гюзел,булбапчето
....................................................................................
Още нещо излезе
http://www.menua.pl/Wiatrowka-PCP-Airmaster-PUNCHER-4-5mm,p,44283
 
Последна промяна:

sts1969

Редовен Потребител
Изгледах и клипа, много приятно съм изненадан от изработката (добре са краднали) :D има регулиране на отвора на трансферпорта, хареса ми монолитната цевна кутия, дървените им приклади са както винаги страхотни, единствено манометъра с тази изкривена тел ми се наби в очи. :D:cheers:
п.п. Интересно...цената на модел 4.5мм. конвертирана от полски зл. в евро е 386.07 евро. Колко ли ще е булпапа ???
 
Последна промяна:

andi

Редовен Потребител
Този Крал Пунишер като изгледах клипа си е точно Еваникс по всичко , пълно копие . Дори барабана . Само са добавили регулирането на трансфер порта .
Те едни китайци правиха Еваникс менте ( че даже единия от нашите "армсове" ги предлага в каталога си ) и Еваникс ги съди . Та нищо чудно китайците да са се разбрали с турците за да си продават нещата под друга марка .
 

sts1969

Редовен Потребител
Има леки прилики, но разликите са повече, монолитната цевна кутия, не вижда на Еваникс как е, но май резервоара влиза под нея. Триточковото лостово зареждане е голямо предимство, ще видим какво представлява Крал-а, сериозно ме засърбяха ръцете за един такъв булпап, само да му видим ТТ данните. ??? :cheers:
 

sevdaka80

Редовен Потребител
Изгледах и клипа, много приятно съм изненадан от изработката (добре са краднали) :D има регулиране на отвора на трансферпорта, хареса ми монолитната цевна кутия, дървените им приклади са както винаги страхотни, единствено манометъра с тази изкривена тел ми се наби в очи. :D:cheers:
п.п. Интересно...цената на модел 4.5мм. конвертирана от полски зл. в евро е 386.07 евро. Колко ли ще е булпапа ???


Манометъра е наи малкия проблем,развиваш го и слагаш такъв които ти харесва,стига да стреля що годе добре.
На мен ми се стори че има доста големи луфтове в саид левъра.
 

sts1969

Редовен Потребител
На мен ми се стори че има доста големи луфтове в саид левъра.
Като гледам, този модел е опитно зайче, разглобяван е многократно като учебен Калашник, болтчетата му бяха обелени много на места.
Обърнахме го на чат малко, но в спора се ражда истината. :D:cheers:
 

lynx

Редовен Потребител
Има леки прилики, но разликите са повече, монолитната цевна кутия, не вижда на Еваникс как е, но май резервоара влиза под нея. Триточковото лостово зареждане е голямо предимство, ще видим какво представлява Крал-а, сериозно ме засърбяха ръцете за един такъв булпап, само да му видим ТТ данните. ??? :cheers:
Светльо, данните на булпапа ги има в линка по-горе.
Но май няма да става за стрелба от кутията, много са го удушили. Иска "инхалация" :D
23 джаула за 4.5 е ОК, обаче 33 джаула за 5.5 и особено при 6.35 тия 35 джаула са направо гавра!
По принцип Еваниксите са с голяма камера, ако и при тоя булпап е запазена голямата камера, няма да е проблем да го развинтиш до много по-прилични мощности.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Като взе да вади чаркалъци отвътре, нещо май бая месинг наизмъкна....
 

anibis

Редовен Потребител
Изобщо не съм поглеждал дали е с редуктор или правоток, но и двата вида се лекуват :D нито съм първият нито ще съм последният. :cheers:
Светльо Рачо ти каза за камерата на клапана/накупителната/,а не за задредукторана камера.Тия пушки нямат редуктор,на правоток са
Рачо на мен ми излаза 49дж.в 22кал.:cheers:
36.53ft/lbs=49.2J.
Но за 25кал 41дж си е адски малко!
31.39ft/lbs=41J.
Но както каза Рачо карантията/клапана/ ако е същия като при Еваникс, спокойно ще се разгони до 70-80джанки.:)
 
Последна промяна:

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Ако тук ги пусне някой на 650 лв ще избие рибата... Ма надали.

Sent from my A850S using Tapatalk
 

anibis

Редовен Потребител

Ако ги пуснат тука,ще бъдат малко по-евтини от Хатсан,все пак тая фирма "КРАЛ" е конкурираща се с фирмата Хатсан.
И ако искат да пробият на пазара,трябва да са малко по-евтини техните пушки от Хатсан,все пак им е първо ПЦП, и трябва да впечатлят
клиента с цена, и по-хубава изработка.
Така мисля аз,ама нашите търгаши,ще е пуснат по-скъпа от Хатсан-а
 

buff

Потребител
Да, ама като гледам цените в тоя сайт, AT44 е с малко по евтино от Крал. Така че, не се знае на каква цена ще дойде тук. В България цените на Хатсан са умножени по 1,5 поне.
 

lynx

Редовен Потребител
Рачо на мен ми излаза 49дж.в 22кал.:cheers:
36.53ft/lbs=49.2J.
Но за 25кал 41дж си е адски малко!
31.39ft/lbs=41J.
Да, в сайта са го объркали. 100% е правописна грешка.
Вместо ft/lbs са писали J.
И незнайно защо в .25 калибър са посочили по-ниска мощност спрямо калибър .22
Поне така излиза като се сметне за 25 грейна и 750 fps
bulpap.jpg
 
Последна промяна:
Нагоре