FT тренировка Стара Загора 12.07.2015

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Ето и обещаното класиране:
Благодаря за топлите думи на всички.Значат много за мен и за нашата група.Ще има бъдещи мероприятия и състезания със сигурност но не се ангажирам да кажа кога и къде.:cheers:
Петко извинявам се за грешката с името за което на 100 процента съм виновен аз ще купувам риза само кажи каква.;)
 

Attachments

  • Klasirane FT Stara zagora.xlsx
    9.5 KB · Прегледи: 39
  • Klasirane FT Stara zagora.jpg
    Klasirane FT Stara zagora.jpg
    75 KB · Прегледи: 59

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Браво!:bravo:
Честито на Иво :winner:
Съжалявам че не можах да присъствам.
Самурая е виновен ;)
 

lynx

Редовен Потребител
Брей, Иво много надобрял! Бравос и честито! :winner:
Браво и на Старозагорци за скорострелно организираното мероприятие! :bravo:
Съжалявам, че заради отпускарството и аз изпуснах купона....
Гледам, че този който е редил трасето е проявил човечност и доброта, всички стрелкови позиции са на сянка и в класирането няма вписани като "припаднал/отпаднал от слънчев удар" :D
Надявам се Стара Загора да си стане традиционна ФТ дестинация, трасето изглежда много добре.
:cheers:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Докопах се най-накрая до компа... Огромно Благодаря за чудесно изкарания ден с приятели ! Ще се радвам по-често да посещаваме този хубав край ! :cheers:
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Ами мисля темата вече е за архива.Хубаво беше но мина като секунда цялото мероприятие.:cheers:Радвам се че в темата нямаше караници и спорове както се е наблюдавало преди.:bravo: Благодаря за пореден път на всички които ни уважиха и да се надяваме че това няма да е единствената тема която ще пускаме тук:cheers:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Ами мисля темата вече е за архива.Хубаво беше но мина като секунда цялото мероприятие.:cheers:Радвам се че в темата нямаше караници и спорове както се е наблюдавало преди.:bravo: Благодаря за пореден път на всички които ни уважиха и да се надяваме че това няма да е единствената тема която ще пускаме тук:cheers:
И да допълня - ако ви е харесало така направена тренировка може и пак някой път на бързо да спретнем нещо подобно по същия начин с общи усилия само ни пишете и ще се постараем да организираме нещо ;)
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Разбира се, че ни е харесало. Само мераклии да има и сме там.. :cheers:
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Преместих темата в Ахив.
Пожелавам ви да първата а не последната.
И да запазите 45 кубиковия клас, че събирам инвентар...:cheers:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Преместих темата в Ахив.
Пожелавам ви да първата а не последната.
И да запазите 45 кубиковия клас, че събирам инвентар...:cheers:
ооо това задължително ще го запазим, инак темата си е за архив отдавна :cheers: И другия път дано си на линия и ти :rambo:
 
Нагоре