Бенчрест турнир 28.06

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Еми сложи една точка в Гугъла къде точно - в кой край на гората ще се паркира. На картата е към 500 м мястото, да не се обикаля насам на там из района. До отбивката от пътя( преди канала - 42.248174, 24.284175) не е проблем после всеки сам да си нагласи маршрута. Добре е и от отбивката към местото да се очертае от къде се минава(да се знае от къде да се избегнат канали, канавки, синори и т.н.)
Отваряш гугълмапс сателит, намираш горичката, нагласяш в подходяща големина на екрана и натискаш бутона PrtSc(принтскрийн). Отваряш после Paint-а, отваряш нов файл, натискаш paste(Ctrl+V) и чертаеш после с моливчето с кръстче, кръгче, квот ти хареса къде точно е мястото. Запазваш после файла някъде и го качваш в поста.
Горното ми отне към 40 сек.
ПП. Апела ми е и към всички Организатори на мероприятия да качват една такава снимка - не е сложно да се направи.
 

Attachments

  • горичката след Драгорjpg.jpg
    горичката след Драгорjpg.jpg
    72.7 KB · Прегледи: 47
Последна промяна:

оги-пз

Редовен Потребител
Направих го с телефона.
Ще бъде отбелязано на къде да карате и къде да паркирате.
 

Attachments

  • 2015-06-21 17.27.07.png
    2015-06-21 17.27.07.png
    907 KB · Прегледи: 58

andi

Редовен Потребител
Ще се запиша за далечните групи , вероятно с мен ще има още един участник . Ако беше в събота , щеше да има още един .
Питах - отрязаха ме , че с моя Валтер (5,5) не ме пускат с големите . Имам и един Хатсан 80 дж , ама пак е в 5,5 - с него ще може ли ?
Ако не ще съм или с FX 6.35 , или с Дейстейт 7.62 , или с EVANIX 6,35 .
 

оги-пз

Редовен Потребител
Забравих да пиша за идващите от Пловдив трябва да минат през града и след затвора на около 2км. се завива в ляво.
 

FreeMan

Редовен Потребител
Не ви се бъркам - организатора си решава, но не виждам нищо нередно по-малки калибри да участват в дистанции за големи. Обратното няма да е честно, но примерно 4,5 да стреля на 50м си е предизвикателство, както и 5,5 да се мери с по-големите батковци на 80м...
Ако беше събота и аз щях да дойда - поне да се видим!
 

оги-пз

Редовен Потребител
Тато за 4.5 и 5.5 си имат своите дистанций и мишени.
За това не искаме да ги мешим с батковците.
Искаме тези дистанций да са си само за големите и за тях да си има нещичко.
Събота няма как да правим мероприятие, само неделята остава.
 

andi

Редовен Потребител
като ще е само за големите , що не е на класическите 100м ?
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Анди, извинявай, че се намесвам и нищо лично, но кажи ми, моля те, има ли мероприятие, за което не си искал промяна на правилата?
 

оги-пз

Редовен Потребител
като ще е само за големите , що не е на класическите 100м ?

Такова ни е решението и за това.
Аз нямам такава пушка и не съм пробвал и с никоя до сега групи на над 50-60м и тука ще се занимава Злати с големите.
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Освен аз в състезанието мисли да участва и жената-клас до 16 дж.(за пръв път ще и е - досега само в двора е стреляла) Дано до неделя не се шашне и не се откаже :)
 

sts1969

Редовен Потребител
Освен аз в състезанието мисли да участва и жената-клас до 16 дж.(за пръв път ще и е - досега само в двора е стреляла) Дано до неделя не се шашне и не се откаже :)
Нека е по-смела, няма да е прецедент :bravo: Димито и Женя също участват когато присъстват на някое БР мероприятие. :cheers: Това си е приятно разнообразие :cheers:
 

amazonkata

Потребител
като ще е само за големите , що не е на класическите 100м ?
Анди така да бъде ..на 100м
ти сменяш мишената всеки кръг за всеки участник , бирата е от групата,
и си освободен от такса участие .
 
Последна промяна:

оги-пз

Редовен Потребител
Последно повикване.
Който мисли да идва,моля да се запише, ще ни улесни много.
БЛАГОДАРЯ.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Аз съм още на кантар, ама ако искаш ме имай предвид и за двата класа.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Еее, ще трябва май една маса само за мен, като се пусна и в трите класа няма да има време да стана от нея...
 
Нагоре