Обяви от мрежата

Vesko_Varna

Потребител
Пушката е вав отлично састоияние без забелешка сас калафка :eek:

сигурно има и каре на 1 кука или губерче за отгоре :lol::lol::lol:

029738912.jpg
 

Vesko_Varna

Потребител
http://olx.bg/ad/prodavam-opticheski-pritsel-barska-4h32-ID5f3Jm.html#c6ce6c70c6
С най-добри чувства към колегата, който е качил обявата и тук, но като напишеш в ОЛХ "Закупена от колега от форума"
800 000 жени започват да се чудят къде в БГМама се продават тия неща!:wall::wall::wall:
 

staz

Редовен Потребител
Просто човекът е осъзнал, че хацан не е марка, а тегоба...:lol::lol::D:lol:
 

sts1969

Редовен Потребител
Пушка Хатсан РСР за парите си е идеална марка, тегоба се оказва за този който ръцете му са в г...а. Посочи поне една друга марка която можеш да окомплектоваш от А до Я за по-малко от 1000лв. 70-80% от колегите във форума са минали през Хатсан. :cheers:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Може да прозвучи като смело изказване, но последния Асан дето продадох в петък стреляше невероятно. Никога не бих се разделил с него ако не се налагаше.. сигурен съм че със добър стрелец зад оптиката би сложил доста по-скъпи пушки на място.. Не че преди със първия ми Хатсан не се е случвало.. Това е доста дъвкана тема, и мисля че колегата Стаз просто се шегуваше. Който не е имал читав Асан, той не знае..
 

Б.Богданов

Потребител
Явно е въпрос на късмет. Пружиният хатсан, който имам стреля невероятно. А сега, с газовата пружина от Митака не бих го заменил за която и да е Дияна циркулираща между колегите във форума.
ПЦПто, което имам /ВТ65 .25 кал./ е съвсем прилична пушка също. Е не е върха но сладоледа, но става за забавление.
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Ако не се появят "наддаващи" е апетитна оферта...
Края на търгът е 01.09.2015 вечерта, така че който го интересува да "дебне":cheers:
 
Последна промяна:

lynx

Редовен Потребител
С повечко мерак и търпение ще я направиш да работи, но дали си заслужава?
Пушката е съсипана от където и да я погледнеш.
Ръждата от железата е грубо изжулена с шкурка, приклада е пред разпад.
Има проблем със зареждането, мерника липсва, оптика е трудно да се сложи.
Помисли дали си заслужава да се занимаваш, не се знае и вътре дали не е същия кенеф какъвто е отвън?
 

xpresident

Редовен Потребител
Оптика не смятам да слагам, търся си подобна пушка с която да стрелям на механични на 10-тина метра.
Тази явно няма да е.
Благодаря за мнението.
 
Нагоре