Бензин в кръвта или всичко за хората на мотори.

Милен Хасанов

Новодошъл
Здравейте на всички!Нов съм във форума,та да се похваля и аз :) Освен оръжията и моторите са ми страст, но за съжаление в момента нито мога да карам, нито да стрелям, понеже съм със спукан таз и лява китка пълна с железа :D:D Това в моята "Минди", която много си обичам, макар и да е малко потрошена в момента, но ще я оправим :) Поздрави на всички!
 

Attachments

  • 13611_966430736715343_8825700965540269784_n.jpg
    13611_966430736715343_8825700965540269784_n.jpg
    54 KB · Прегледи: 86
  • 11013482_972907092734374_9080864374503579788_n.jpg
    11013482_972907092734374_9080864374503579788_n.jpg
    76.4 KB · Прегледи: 86

staif

Редовен Потребител
и аз ти пожелавам по бързо оздравяване Братле ,че тъкмо започва сезона..:)
да не изтърва юздите на някой завой ;)
 

Милен Хасанов

Новодошъл
Благодаря ви, момчета!
Оф, де да бях изтьрвал завой - добре, ама не, тькмо се прибирах кьм гаража след неделен излет и един чичо ме отнесе с Голф-а си, излезе от един паркинг без да спре...Не ме бил видял...
Пазете се всички, живи и здрави!
 

staif

Редовен Потребител
мдаа..познат ситуация..светът е пълен с глупаци..
 
Последна промяна:

Alucard

Редовен Потребител
ФТКС
Здравейте,колеги,моята цикалка се срина,хвърли бутало и сегменти.И шлайф ще се наложи.
Искам да попитам вие от къде купувате части,видях 1-2 БГ магазина,ама цените нещо не ми допаднаха много.Някой сайт или нещо да ми предложите.Преди 5-6 г. поръчах от някъде,но забравих от къде беше.
Моторчето е Ямаха ТЗР 125цц 91г
 

Милен Хасанов

Новодошъл
0894 23 63 63 - магазин в София, взимал съм доста неща от там, от време на време бутам някоя моторетка на хлапетата.
+359 889 660 263 - магазин в Търново, много коректни и имат доста нещица, а ако ги нямат идват с поръчка за няколко дена :)
Важното е да звъниш по телефоните и да питаш, в он-лайн магазините не винаги е изложено това, което имат :)
Поздрави!
 

рангел

Потребител
Здравейте,колеги,моята цикалка се срина,хвърли бутало и сегменти.И шлайф ще се наложи.
Искам да попитам вие от къде купувате части,видях 1-2 БГ магазина,ама цените нещо не ми допаднаха много.Някой сайт или нещо да ми предложите.Преди 5-6 г. поръчах от някъде,но забравих от къде беше.
Моторчето е Ямаха ТЗР 125цц 91г
Е това е гадно точно началото на сезона! Дано да намериш.

Хондата я имам от една година, да чукам на дърво само консумативи съм сменял.
 

staif

Редовен Потребител
в събота 25.04 ще правим откриване" на сезона в лагера фиш-фиш Албена,който желае да заповяда ..има и възможност за нощувки..:cheers:
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Еееех, колко спомени имам от тоя "фиш-фиш" от 1975 и 76та година, ама не с мотори ;) .
Бях на 20, а там беше базата на Jugendtourist.
Reisebüro der DDR, който помни знае за какво говоря.
Колко пъти съм катерил стълбите от хотел Калиакра до горе, а там, в дясно от стълбите се пада имаше една хубава кръчма "Старата къща".
Свиреха немски капели, а какви шашлици правеха...огромни нанизани на саби и фламбе... мале, мале и винаги беше фраш, а ако имаш пари да викнеш бутилка Кадарка или Klostergefluster, след това биваш буквално завлечен в някое от околните бунгала!
 

staif

Редовен Потребител
еех беше то..едно време когато с 5 кинта можеше човек да се чувства като цар в Албена.. кеф то полякини,кеф ти чехкини по бикини..сега всичко е извратено в комерсиализъм и няма нищо общо с онова доброто старо време :(
 

old shatterhand

Потребител
Aз от скоро съм с такова возило, Yamaha Grizzly 660 special edition 4х4, снимката не е реална, понеже в момента е разглобено за пълна ревизия, обслужване, нови карета , нови гуми , ремък, и всъщност всичко необходимо после само да се експлоатира безпроблемно. В последствие ще претърпи някои промени, като изнасяне на радиатора отгоре, лети джанти, шнорхели и куфар отзад .
6ef4re2.jpg
Нещо подобно на това.
maxresdefault.jpg
 
Последна промяна:

staz

Редовен Потребител
На нашия асфалт според мен е невъзможно...
 

anibis

Редовен Потребител

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
На нашия асфалт според мен е невъзможно...
Мирко със загряти нови качествени сликове няма проблем. Ако си ходил на състезания на писта и си ги пипал след финала докато са загряти знаеш - като дъвка са :)
 
Нагоре