Април 18.04 - FT Open SF 2x25 "Бонсови поляни" - 11:00 ч.

Dominus

Редовен Потребител
В колата имам рулетка 50м и миниатюрни колчета - пръчки за шиш :D И десет чашки повече ми се намират.Вече съв шопско и загрявам на бира. Да докарам погледа утре:cheers:
 

dilom08

Редовен Потребител
извинявам се за късното включване, но едва сега успях да намеря време.......
Георги Терзиев
файнверкбау ц60
зосче 10-40х60
клас 16дж.
сачми 0.547
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Всичко приключи :) без дъжд не минахме,но то на Бонсови си е по график.
Ето го и крайното класиране :
1.Божидар Чудомиров 46
2.Панайот Наков 46
3.Румен Гергушки 42
4.Павел Великов 40
5.Калоян Дулев 37
6.Георги Терзиев 35
7.Симеон Георгиев 34
8.Иван Янков 33
8.Васил Василев 33
9.Павлин Павлов 32
10.Андрей Андреев 29
10.Любомир Здравчев 29
10.Татеос Нигохосян 29
11.Милко Петков :) 19
12.Тачи 17
13.Роберт Николов 8
14.Цочо Василешки 7 (прекъснал поради технически проблеми).
15.Александър Лунд 6

Благодаря от сърце на всички уважили ни и също така за помощта, която ни беше оказана.
Дано сте си прекарали добре.

П.С- Ако имам някакви грешки в резултатите пишете смело всичко е възможно.
 
Последна промяна:

lynx

Редовен Потребител
Наистина гадничко време се уцели, но аз намръщени физиономии не видях :)
Само Панчо, защото си намокри пушката и претупа надстрелването :D
 

ivofox

Редовен Потребител
Прекарахме си страхотно,поздравление на организаторите.Състезанието беше страхотно,а вятъра го правеше по интересно .
 

ECTOMORPH

Потребител
Ще участваш! С пружинка си се записал и с пружинка ще участващ. Ще ти донеса моя Вайрух заедно с таблица за стрелба по дотове. Няма да кибичиш само я :)

Изключително ти благодаря Васко, още веднъж, за предоставената възможност все пак да участвам на това мероприятие.
Супер си изкарах, голям кеф. Следващия път да сме живи и здрави ще има повече свалени мишени за всички.
 

Dominus

Редовен Потребител
Голям път му дръпнах, но с нетърпение очаквах да открием ФТ сезона, че иначе стрелба сам не става, а и така си сверявам часовника. Освен всичко останало научих много нови неща, най-вече за това що е то вятър и неговите производни. Радвам се, че се получи мероприятие с такава посещаемост. Колкото да Румбата, вярвам че ще ми научи името, но ще трябва да го пише по-често :D
Ако бяхте по-близо сигурно нямаше да пропускам мероприятие.
Бих ви предложил юни да го направите двудневно. По-малко уморително е да пътувам двете посоки в два отделни дни.
Пък и ще има време за бири и бири :cheers:

П.П. Това ми е второто състезание в 16дж. и все повече ме закраства.
 
Последна промяна:

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Павка ще научим имената на сите ви :) само малко време ми трябва. Живи и здрави ще има двудневно състезание,но има още време ти стягай гегата за най-силното състезание в БГ Балкантрейд
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Ами какво да кажа прекарахме си страхотно :cheers::cheers::bravo::bravo: Браво на организаторите:bravo::bravo:

Ветър,дъжд но беше много добро мероприятие.Липсата на опит си пролича още към края на първия кръг но пък съм доволен и на този резултат.Научих много от това състезание.
Благодаря още веднъж на организаторите и до нови срещи.:cheers:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
И аз се прибрах :D
Благодаря на организаторите, стана доста интересно при тези условия ама си трябва опит на тая поляна, че да има добри резултати :D на моменти ми идеше да си хвърля пушката :D:D:D ама като за първи път поне си написах домашното за другия път :cheers:
До нови срещи :) ииии Честито на победителите :cheers:
 
Последна промяна:

тачи

Потребител
Благодаря на организаторите за отличната организация на мероприятието!!! Благодаря на всички за чудесно прекараният ден и за спортсменският дух!!! Благодаря на Pavloff - Павката за джентълменското партньорство!!! Желая успех и здраве на всички и с нетърпение очаквам следващото мероприятие!!!
 

lynx

Редовен Потребител
Може би повечето от вас са се досетили вече, но нека обобщим някои основни правила при тренировките за мераклиите да се сдобият с медали на Софийско ФТ:
Съвет №1
Ако за региона ви е обявен Код Жълто (или по-висока степен) за силни ветрове и пороен дъжд - Да! Това е правилния момент за тренировките.
Не пропускайте шанса, природата ви кани да постреляте и да се подготвите адекватно за гостоприемните Бонсови поляни.
Съвет №2
Ако природата не желае да ви помогне, може да се подготвите и сами по следния начин:
1.Слагате ФТ-мишена с убойна зона ф25мм. на 53 метра.
2.От двете страни на мишената разполагате няколко по-мощни вентилатори насочени към мишената.
3.Купувате си душ за къмпингари.
Много е важно докато стреляме да ни облива ледена вода от душа, както нас така и пушката/оптиката.
Ако при така създадените условия сваляме мишената при всеки изстрел от положение прав, от коляно и седнал, то ние сме готови за изпитанията.
Остава ни да си пожелаем късмет и както каза Кубрат Пулев "Продължаваме напред!"
:D:cheers::cheers:
 
Последна промяна:

TeXHo

Потребител
Искам да благодаря на Румен, за това, че се нагърби с организацията, на всички, които помогнаха с реденето и събирането на трасето и на всички останали, които дойдоха да уважат състезанието. Надявам се, че никой не е бил прекалено стресиран от класическия за поляната вятър.

Искам също така да се извиня, че накрая се нервирах и си тръгнах, без да си кажем дори по едно довиждане. Просто ми се натрупаха негативни емоции, които ми съсипаха не само състезанието, но и целия ден след това. Ще взема мерки, това вече да не се случва и да мога да се забавлявам заедно с всички вас, скъпи приятели.

До нови срещи и честито на победителите.
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Извенихме Та вече...:D
:cheers:
Довечера ще кача снимките от телефона ми.
 
Последна промяна:

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Поздравления към организаторите. С нетърпение очаквах откриването но ФТ сезона.
Всичко беше на ниво.
Отлична посещаемост на мероприятието.
Дано и за напред се събираме все така.
Вече ви очаквам на купа "Блалкантрейд", ако някой не се е записал да не чака, сега е момента.
 
Нагоре