Април 18.04 - FT Open SF 2x25 "Бонсови поляни" - 11:00 ч.

Dominus

Редовен Потребител
И аз се чудя, да мъкна ли бутилка или не?
Организатора не каза как стои въпроса.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Павка винаги е имало въздух до сега. Почти винаги от на Паната бутилката.Искаше ми се да осигуря въздух,но не ми остана време да заредя моята бутилка,а тя издъхва. Все си мисля,че въздух ще се намери :).
Милко извинявам се за грешката :).
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Милко извинявам се за грешката :).

Няма никакъв проблем :cheers: за мен е важно че ще се видим и че има такива мероприятия който да събират хората с общ интерес заедно.А пък за името какво ще е няма значение.:cheers:

ПП.За ризата там L,XL няма значение ;).

До събота :cheers:
 

FreeMan

Редовен Потребител
Ок, много благодаря.
Значи и аз ще се опитам да дойда. Само трябва да стегна Армса че днес му сложих оптиката, ще иска прострелки, мерене метри и т.н.

Две имена: Татеос Нигохосян
Пушка: Air Arms S200 Mk3 .177
Оптика: Sightron SIIISS 10-50x60
Клас: 16j
Чашки: JSB Exact
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Ей сега бях на поляната. Поляната е прекрасна за състезание. Тук там локва на влизане в поляната,но там където стреляме всичко е 6-ца. Тревата е ниска и не е обрасло все още. Условията са добри :).
Утре ще ви чакаме на уговореното място :)
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Дано само не вали. Или, ако вали да е в по-късните часове на деня.
И аз към 9,30 часа ще гледам да съм там
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Прогнозата е за Витоша, но мисля че е по близо до истината отколкото тази з София...

Мисля че няма да познаят, ама все пак си вземете по някоя дрешка..
 

Attachments

  • Screenshot_2015-04-17-12-06-52.png
    Screenshot_2015-04-17-12-06-52.png
    143.6 KB · Прегледи: 9

FreeMan

Редовен Потребител
Две имена: Роберт Николов (ник: sspd)
Пушка: Hatsan AT4410
Оптика: Leapers 6-24x56
Клас: 35j
Чашки: JSB 1.175
 

lynx

Редовен Потребител
Аз съм на бачкане до обяд, но ще гледам да дойда към края на състезанието, за да избутаме колите на тия които са се прецакали да слезнат долу в калта :)
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Ако всичко е наред и ние трябва да сме при вас към 10:00.Надявам се утре времето да е с нас и да предразполага за стрелба.:cheers:
 

ECTOMORPH

Потребител
Колеги, няма да мога да участвам в състезанието поради проблем с пушката ми, но ще присъствам.
 

TeXHo

Потребител
Мишените са приготвени, въздуха, ако не е избягал от бутилката - ще има. Ще нося и скарата, ако някой желае, може да си донесе мръвки и ще ги изпечем. Нямаме колчета за означаване на коридорите. Лента също не видях, но съм убеден, че ако се разровя ще намеря, така че казвайте да търся ли.
Също така ще нося рулетка 50м.
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Колеги, няма да мога да участвам в състезанието поради проблем с пушката ми, но ще присъствам.
Ще участваш! С пружинка си се записал и с пружинка ще участващ. Ще ти донеса моя Вайрух заедно с таблица за стрелба по дотове. Няма да кибичиш само я :)
 
Нагоре