DEМYAN - Футуристичните пушки

anibis

Редовен Потребител
Пфууу е....си грозната пушка,абе на тоя Алескей всичко му е много грозно и реста и оптиката :confused:


ao5c.jpg



kw9k.jpg
 

dp1962bg

Потребител
ФТДМ
cilindura написа:
Много ми хареса, добро оборудване имат, ама най ми хареса това, че СПИНЕРА можел да дава точност до микрон . Това, че Spinner са изключитено добри и точни машини всеки, който е в бранша знае, но такива изказвания за микронни точности говорят за това, че говори търговец, а не технически грамотен човек. Както и да е - добра презентация.
 

anibis

Редовен Потребител
Да платих капарото на Алексей Солдатов.
Огнян от Пазарджик ми е поръчва,би трябвало да е в БГ средата на февруари.
Ще я видим що за стока е тая М2R-SE
M2R-BR Special Edition
 

staz

Редовен Потребител
Браво! Стискам палци!!
Но ми е много интересно: защо нямат представител за България?! Преди да взема роялчето, им писах за желанията ми, но уви, вежливо ми обясниха, че нямат дилъри за България. Неотдавна ми написаха писмо, че мога да поръчам през крале-шитспорт нещо си(не помня точно). Сега събирам отново....
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Да платих капарото на Алексей Солдатов.
Огнян от Пазарджик ми е поръчва,би трябвало да е в БГ средата на февруари.
Ще я видим що за стока е тая М2R-SE
M2R-BR Special Edition
Миро, твоята с CZ цев ли ще е или с Бордерс Барелс цев?
 

anibis

Редовен Потребител
Миро, твоята с CZ цев ли ще е или с Бордерс Барелс цев?
Васе, не мога да ти кажа точно с каква цев ще пристигне пушката.
Миналата година, си кореспондирах с него и то доста,и ми беше споменал че пушката е с ЧЗ цев но е селектирана.
Така де,цевта е пробвана и стреляно с нея,и чак тогава пушката е готова за продажба.
Трябвало да направи,самата пушка 249т и тогава е пуска на клиента.
Знам от него, че всичко той намества по пушката,избира ти цев,намества редуктора,пожелание за HW или LW
21дж 4.5мм или 16дж 4.5мм прави бединг на самия приклад.
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Да аз четох, че всяка пушка тества и настройва перфектно. За цевите питам защото четох, че щял да пробва бордърс цеви, иначе аз съм за cz цев. Де да можех от някъде да взема една селектирана cz цев 15 или 16 мм ☺
 

anibis

Редовен Потребител
Огнян сега приказвал с Алексей.
Имало и с ЛВ цеви,поръчкови само за неговите пушки.
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Да изчетох последното инфо, поръчал е партида LV цеви по негова спецификация, но най важното е че ако с дадена цев не постигне 249 точки, не я монтира. Даже е имал обяви за продажба на цеви щото постигал с тях макс. 248 т. и ги продава като е казал че не достигат стандартите му.
 

lynx

Редовен Потребител
Миро, ако имаш право да избираш при поръчката, си вземи с неръждавейковата ЛВ цев.
Не случайно руснака ги продава по-скъпо от Раух и ЧЗ.
 

old shatterhand

Потребител
Самата себестойност предполага по-висока цена при цев -"алпака". Според бенчрест форумите ЧЗ е номер едно като точност...
 

Dominus

Редовен Потребител
Страхотни легенди.
Темата се очертава като култова :D

П.П. Скоро купувах една валтерка в 4,5, нарезна и трябва да кажа, че качеството е невероятно, макар и за мен да не е селектирана или произведена на Марс. Но знам ли? Може да е някоя от върнатите поради неспособност да направи 249:lol:

Предполагам, че има промяна в производствения процес.
 
Последна промяна:

lynx

Редовен Потребител
Русняка не ги връща, разпродава си ги "калпавите" на местна почва :)
Уж неговите бланки ги правят по индивидуални негови параметри със специално направени за него дорници и бланките са като тези от преди десетина години от неръжждавейка. Новите доколкото съм виждал са от стандартните стоманени, като чезетските.
Беше получил даже и 6,35 Ф18мм*605
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Да това е написал руснака в темата си. Дали е реклама ...не знам.
 
Нагоре