Клубове по спортна стрелба / стрелбища

lynx

Редовен Потребител
Доколкото разбрах от един съфорумец, 20 лева не е за 1 час.
Той си стрелял по 4-5 часа с наем на коридор 20 лева.
 
A

Anonymous

Гост
На НСА-то някой има ли им номер, на който да питам какви са им условията
 

rashko

Редовен Потребител
lynx написа:
Колеги-Софиянци, някой ходил ли е в стрелбището в село Лозен?
Един познат ми твърди , че там имало дори и 150 метров коридор, но на мен не ми се вярва :eek:
Търся походящо място за зимни стрелби и затова питам.

Там е открито,на всяка поляна около София ще е същото и ще ти е без пари
 
A

Anonymous

Гост
lynx написа:
Колеги-Софиянци, някой ходил ли е в стрелбището в село Лозен?
Един познат ми твърди , че там имало дори и 150 метров коридор, но на мен не ми се вярва :eek:
Търся походящо място за зимни стрелби и затова питам.

Аз съм от Лозен. Най-дългият бъбрек е 100 метра. Има 9 къси бъбрека по 20-25 метра. И едно пистолетно 25 метра. На стоте метра редовно идват хора да прострелват, Сакота, разни карабини от .308 нагоре и т.н. Но стрелбището е открито.
 

civilian

Потребител
Ново стрелбище в спортен комплекс "Диана"

Министър Нейков откри ново стрелбище в спортен комплекс "Диана"

БГНЕС

16.11.2010|
Министърът на физическото възпитание и спорта Свилен Нейков откри днес стрелбище за пневматична стрелба в сутерена на залата по борба и щанги в "Дианабад".
На церемонията присъстваха още Камен Шишманов – председател на БФ Спортна стрелба, генералният секретар на федерацията Георги Матеев, както старши - треньорът на националния отбор Николай Лечев.
"Стрелбището отговаря на световните стандарти. Това е един от нашите обекти, каквито искаме да откриваме и в бъдеще. С тази база, която предоставяме днес, осигуряваме добри възможности за подготовка на нашите национални състезатели и ще привлечем все повече деца към прекрасния спорт спортна стрелба," каза Свилен Нейков.
Стрелбището е изградено по европейски стандарти, като има 12 коридора за въздушен пистолет и пушка на 10 метра, монтирани електронни мишени, съблекални, бани и стая за треньорския състав.

http://www.sportni.bg/index.phtml?tid=40&oid=2702757
 

lynx

Редовен Потребител
Re: Ново стрелбище в спортен комплекс "Диана"

??? ....10 метрови коридори?
Май в моето мазе ще е по подходящо за зимни стрелби, а и ще ми е по-евтино.
 

delpx

Потребител
Някой проверявал ли е каква е цената за чес ? аз мисля ме 10м за пистолет са идеални.
 

SHADOW

Потребител
10м. за пистолет са супер! С въздушните ми пушкала имам къде да стрелям тук в Смолянския край :yahoo: (преместих се там да живея), но с бойния ми револвер, заеби :wall:......освен по многото мечки, ма не ми се вадят куршуми после от трупове :D
 

DANNY

Редовен Потребител
Преди

DSC_04751.jpg






после

DSC00430.jpg







сега

quarry010.jpg


quarry008.jpg


311.jpg


310.jpg
 

hyankov

Потребител
Вдигам темата от света на мъртвите, но някой има ли актуална информация за закрито стрелбище в София където допускат с въздушни пушки без да се опитват да ни свалят кожата от гърба с 20лв/час? На ВИП-а има стрелбище, миналата година ми даваха да стрелям там за 5лв/час ( :yahoo: ), но има само 4 коридора и се получава малко неудобно.

Втори въпрос - тези снимки отгоре от къде са точно, че не можах да разбера?
 

lynx

Редовен Потребител
Закрито стрелбище с разстояние над 25 метра в София няма да намериш, за съжаление :'(
За нашите цели 25 метра е малко.
 

hyankov

Потребител
lynx написа:
Закрито стрелбище с разстояние над 25 метра в София няма да намериш, за съжаление :'(
За нашите цели 25 метра е малко.

На мен точно 25 метра ми трябват, на толкова искам да зануля, на закрито, без вятър и с минимален фактор грешка.
 

TeXHo

Потребител
19м стрелбище има под техникума по фина механика и оптика на бул. Сливница. Пускат с ВО, беше 5лв на час, че и малко ако прекочиш н.п.
Информацията ми е от има-няма година, така че трябва да се провери на място.
 
A

Anonymous

Гост
Без ограничение във времето само на 120 км и без пари.Заповядайте на гости. :cheers:
 

sir John

Редовен Потребител
ФТКС
mmst написа:
Без ограничение във времето само на 120 км и без пари.Заповядайте на гости. :cheers:
Ха такаа....Благодарим!
Сега вече не можете се отърва от секви софийски досадници ;)
Тишо, сподели местоположение или кажи какъв е реда за ползване.
 

dinkata

Редовен Потребител
andi написа:

Искам да попитам само каква беше целта на публикувания линк ? Да покаже къде се намира залата ? Да даде подробности, затова кой има ключ и евентуално начин на ползване и достъп ? Или просто да пита в тази тема ?
 

andi

Редовен Потребител
В тази тема е всичкото инфо за халетата , в нея може да се пита
 

dinkata

Редовен Потребител
andi написа:
В тази тема е всичкото инфо за халетата , в нея може да се пита

Попитах, защото към 18 пъти съм я чел темата и не пишеше никакво инфо за това къде се намира, как се стига до там от хора които не са от града (аз г/д се ориентирам къде е, но едва ли Софиянци я знаят), как става достъпа и дали има както на предишната зала няколко ключа които са у различни хора.... и т.н. :cheers:
 
Нагоре