WFTC 2018 Полша

NaDeTo

Модератор
Модераторски Екип
ФТКС
Има информация от поляците, че ще правят две сесии. Като първоначално идеята е да сме отделно PCP и Пружинки и ако PCP-тата надхвърлят бройката от 225, ще има PCP-та в сесията на Пружинките като идеята е да няма там стрелци участващи в отборното класиране. Ето оригиналният текст:

Two groups on working names: "PCP" (3pers.) and "Springers" (2pers.):
1-st day of shooting: a.m. - PCP, p.m. - Springers (schedule: 9-14
shooting, 1h technical break; 15-18 shooting)
2-nd day of shooting: a.m. - Springers, p.m. - PCP (schedule: 9-12
shooting,1h technical break; 13-18 shooting)
3-rd day of shooting: a.m.- PCP, p.m. - Springers (schedule: 8-13
shooting, 1h technical break; 14-17 shooting)

We know that we will have more PCP shooters - there will be nothing new.
We also know that some people who pay will not come. Therefore, before
the start of the competition we will try to transfer as many PCP
shooters from "Springer" group to the PCP group.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Всички трябва да са получили форма за регистрация, ако някой не е нека ми пише лично съобщение.
Всеки си попълва данните като само Део има платени 2 welcome dinner + една празнична вечеря, всички други сме с 1 welcome dinner и 0 празнична, тя ни влиза в цената участие.
Ако има нещо неясно питайте.
 
Последна промяна:

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Така понеже изникнаха няколко въпроса да уточня.
Ние тениски не сме си плащали, но ако някой иска да си има нека си напише във формата,че иска такава и може да я платим на място за да не правим още 1 банков трансфер.
Същото важи и за пълнеж за възглавничките, може да си напишете, че искате и ще го платим на място.
Относно празничната вечеря където пише : Awards dinner - additional guest cost (please note that registration fee includes competitors Awards Dinner cost) -- Тук всички отбелязваме 0 освен ако не искаме още една празнична вечеря както Део за жена си. Всички други имаме такава вечеря включена в таксата.
За Welcome dinner отбелязваме 1 всички сме си я платили.
Ако има нещо не ясно питайте :).
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Момчета запазих още 1 4-на стая и 1 2-на стая демек имаме още 6 места за 21-26 Август 2018 няма да е лошо да се разпределим кой с кой и къде ще спи.
Цената за 6-те места е 709лв за 5 нощувки.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Важното е, че всички ще бъдем на едно място. Лесно се разпределят местата щом ги има. Поздравления Румен за резервацията
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Нека разпиша една примерна схема :
Аз + Надя - 2ка
Део + Жена му - 2ка
Васко + Жена му - 2ка
Ицо + Калата + Павлов - 3ка
Павел Великов - 2ка
Пеко - 2ка
Симо + Божо + Влади + Любо пружинката :) - 4ка
Любо Луджев - при Пеко или Павката?

Мнения?
П.С - При всички положения остава 1 място свободно, което може да си го разделим между всички ни.
 
Последна промяна:

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Аз не мога още да кажа дали ще съм сам или и жената ще идва. За съжаление, това ще ми го обяви в последния момент.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Аз не мога още да кажа дали ще съм сам или и жената ще идва. За съжаление, това ще ми го обяви в последния момент.
Ясно.
Значи пак имаме още 1 място свободно при Павката.
Ако не ще се съберем в 4-ката всички :).
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Еййй, трябва да ги предупредя в тоз мотел Пася да почнат да учат български.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Колеги, ако приемем, че с участието и спането е решен въпроса. Решен условно, защото има 7-8 месеца до тогава. Да помислим как ще пътуваме.
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Колеги, ако приемем, че с участието и спането е решен въпроса. Решен условно, защото има 7-8 месеца до тогава. Да помислим как ще пътуваме.

Аз смятам да пътувам с моята кола.
Другия вариянт е да се наеме бус.(7+1) С буса да се внимава, че ще е пак на риск понеже е август месец и всички рент а кари тогава яко бичат. (помните кво стана с буса за Унгария). Ще трябва от серьозна фирма или човек да се наема , да се капарира предварително и да имате писмено , черно на бяло, че е резервиран и ако не го предоставят дължат неустойки и пак има риск. (то и аз имах на мейл потвърждение, ама накрая не дадоха бус и взехме в последния момент скъп бус). Друго , че освен сумата за наема ще трябва все пак един човек да носи отговорност и да блокира 400 или 500 евра депозит за щети.
Като цяло 7 човека с бус под наем ще излезе малко по скъпо отколкото 3 човека в лична лека кола без наем само да си делнат горивото и таксите по пътя. Имайте предвид, че от хотела до мястото за стрелба са 15 км в едната посока и с буса всички 7 човека са обвързани.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Ако е с бусове, трябва да са два, което удвоява и проблемите.
С коли - минимум 4 големи или 5 нормални за по- голямо удобство за 16 или 17 човека.
Но, според мен е доста рано.
Аз поне не мога от сега да кажа лятото с какъв автомобил ще разполагам.
Но и аз клоня към личен автомобил.
 

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Минимума е 5 коли аз лично ще пътувам с кола мога да кача още двама + мен и жената.
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
За сега кои смятат да пътуват с коли освен Васко и Део?
 
Последна промяна:
Нагоре