Sotis BG LTD / София

SvilenP

Редовен Потребител
Здравейте може ли информация, ако може да намерите колко би струвала тази пушка: WaltherMaximathor Varmint cal. 6,35 mm (.25) pellet -70 joule s?

Благодаря предварително!
 

Sotis BG LTD

Потребител
Здравейте,
В понеделник ще можем да Ви кажем цена и време за доставка.

Поздрави,
Sotis BG LTD
 

staz

Редовен Потребител
Предлагам Сотис да направи “Ден на Отворените врати” за Форума, на който да се изсипем всички, да се запознаем и да се престане със спекулациите. Или по-просто Сотис да представи 2-3 пушки за тестове на Бонсови на някое от състезанията със същата търговско-маркетингова цел.
 

Frankeiy

Потребител
Здравеите.
Интересуса ме ,,официалната,, отстъпка за членове на форума за продуктите на Комета-Линкс,Орион,Орион булпап и мини булпап Орион,да знам да идвам ли на София или Кометата да дойде от Испания вкъщи.
Благодаря.
 

SvilenP

Редовен Потребител
Не се надявай чак много...аз от 18.01 чакам отговор, но явно под "понеделник" са имали предвид само деня, но не и коя година...
 

Ivory

Потребител
И аз питах преди два месеца за една част и още чакам отговор,всъщност вече не чакам.
 

joro_ihr

Редовен Потребител
Сега, незнам дали това е баш за тая тема ама. В далечната вече 2008 година, обиколих всички оръжейни магазини в столицата да търся ат 44 на най-приемлива цена за мен. Естествено първо отидох при вносителите(всички знаят кои са). Заримекс цена около 500 лв., Сотис пак там дори леко по-скъпо. И сега иазненада, армс бг цена 420лв. и отстъпка за форума твърдо 10%. Е нямаха я налична, но за следващия ден станах собственик на ат за скромните 380 лв.
В момента не съм в час с цените, но ако има въобще отстъпка защо да не е фиксирана питам аз.
А сега кажете това нормално ли е?
 

Sotis BG LTD

Потребител
Извиняваме се за забавянето, но имахме много работа миналите месец и половина. В неделя се прибрахме и от изложение в Германия и сега се събра двойно на това като работа.
До седмица две ще се съвземем.
Всички, които желаят да се запознаят с нас са добре дошли.
Отстъпките не са фиксирани, защото всеки артикул позволява различен процент отстъпка. Няма как да бъдат фиксирани.

Поздрави,
Sotis BG LTD
 

Sotis BG LTD

Потребител
В този ред на мисли, имае активна великденска промоция за Cometa Orion SPR, в калибри 5.5 мм и 6.35 мм
Ако искате да видите актуалните промоции, влезте в нашата Промо Секция, която се намира в нашият интернет магазин.

Поздрави,
Sotis BG LTD
 

Hidden

Редовен Потребител
Kaто стана дума за Комета- да ви питам. Имате ли механични мерни прибори за Комета 400 Компакт - мерник, винт и мушка?
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Здравейте, пристигна ли дългоочакваната стока от Cometa?
 

Sotis BG LTD

Потребител
Здравейте,

Всяка фирма прави поръчки според собствените си разчети и продажби.
В момента поръчваме и за да не Ви подведем очакваме до края на този месец да имаме доставка.
Ако имате необходимост от нещо конкретно, моля не колебайте и ни пишете !
Очакваме Ви !
 

Hidden

Редовен Потребител
Aз бих поръчал механични мерни прибори за Комета 400 Компакт - мерник, винт и мушка.
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Два маншета и една пружина за Cometa Indian 4,5mm.Бях идвал в магазина и оставих тел.номер...не ги бързам,но ще съм благодарен ако върнете обратно инфо дали да чакам,ако трябва ще дойда да оставя и капаро!Благодаряindian-pistol-partsBreakdown.jpg Р15-един брой и Р-13 два броя
 

Sotis BG LTD

Потребител
Aз бих поръчал механични мерни прибори за Комета 400 Компакт - мерник, винт и мушка.

Здравейте,

В момента имаме налични: Мерник два вида стар и нов, винт има, само мушка нямаме.
 
Последна промяна от модератор:

Hidden

Редовен Потребител
А може ли да качите снимки тук, за да ги разгледам - преди време разглеждах сайта ви и липсваха снимки.
 
Нагоре