Sotis BG LTD / София

anibis

Редовен Потребител
Здравейте колеги!
Искам да напиша нещо,за тоя хубав магазин Сотис!
Поръчах си шапка на ФХ но това което ми изпратиха от магазина е пълно пазарско менте!
Логото няма нищо общо като артикула/шапката/която са е сложили в сайта им,това лого не е везано както трябва да бъди,а си е някаква обикновена
щампа.Другото което ми направи впечатление надписа въобще не е същия,няма никъде етикет на фирмата,както оригиналните продукти на други фирми.
На вас оставям да видите и разберете защо за стока са тия от Сотис,за мен са прочетен вестник.
Шапката им е връщам,то няма как да си сложа на главата такова менте.
Открийте разликите


https://web.sotis.bg/search?q=FX
 

Attachments

  • CIMG9004.JPG
    CIMG9004.JPG
    492.5 KB · Прегледи: 120
  • CIMG8995.JPG
    CIMG8995.JPG
    321.5 KB · Прегледи: 121
  • CIMG8993.JPG
    CIMG8993.JPG
    286.9 KB · Прегледи: 116
  • CIMG8994.JPG
    CIMG8994.JPG
    292.5 KB · Прегледи: 116
  • CIMG8985.JPG
    CIMG8985.JPG
    395.7 KB · Прегледи: 113

Sotis BG LTD

Потребител
Здравейте отново,
Знаех си, че ще предположите, че въртим бизнес за милиони с шапки ментета на FX Airguns......
Вече Ви се извинихме по темата и ще гледаме да не се повтаря.
Как може дори да си помислите, че ще се съсредоточим в изработка на шапки ментета и ще ги предлагаме на Вас?! Как дори Ви мина през ума, че фирмата си изкарва парите с подобна дейност?!
Типично Българска реакция, колега.
Снимката ще бъде обновена! Грешката е наша, че не сме забелязали разликите, преди да качим снимката в нашият сайт, която е свалена от самите FX Airguns!

Sotis BG LTD
 

Sotis BG LTD

Потребител
Благодаря Ви, колега Hristoss,
Пак казваме, грешката е наша! Нямаме за цел да навредим на Вас, колеги, а точно обратното. В крайна сметка шапката е върната, а на колегата не са взети пари за услугата.

Поздрави,
Sotis BG LTD
 

anibis

Редовен Потребител
Тогава ми пратете другата шапка която искам!
И ако имахте снимка в вашия сайт на тази шапка която ми пратихте,нямаше да се стига до тук.
Аз си поръчах шапка която е имате като арткул,предполагам че ще ми пратите това което се вижда на снимката,а не съвсем друга шапка.
 
Последна промяна:

Sotis BG LTD

Потребител
Да, колега. Прав сте! Има грешка, за която Ви се извинихме няколко пъти.
Просто трябваше да се свържете с нас, за да уточним какво се е случило. Именно за това оставяме нашите координати.
Извиняваме се, че Ви изгубихме времето и нервите.
Снимката на въпросният артикул е коригирана. Ще гледаме да има, колкото се може по-малко подобни случаи.

Благодарим за търпението и отделеното време.

Поздрави,
Sotis BG LTD
0879 201 665
Email: online@sotisbg.com
 

Sotis BG LTD

Потребител
Здравейте,
Моделът, който желаете не е наличен в нашата гама от FX Airguns. Разполагаме с този, който Вие не харесахте и ние бяхме сбъркали.
Моля Ви, за подобни питания, можете да питате и на лично съобщение, Email, телефон и други, за да не товарим темата излишно.

Благодаря Ви за разбирането.

Поздрави,
Sotis BG LTD
0879 201 665
Email: online@sotisbg.com
 

anibis

Редовен Потребител
За темата си има модератор за това,дали е товаря или не те ще преценят.
Когато вие предлагате нещо и "уж"го имате налично, защото пише в вашия сайт че е наличен,а видите ли ние този продукт го нямаме....
Питам Ви защо тогава го рекламирате? Когато го нямате в наличност,и ми казвате че ще ми го изпратите/шапката/ и по ваше усмотрение ми пращате съвсем друга шапка.
Това което стана не е по-моя вина,а е по-ваша вина сега кой ще ми покрие разходите?
Благодаря!
 

Sotis BG LTD

Потребител
Господине,
Вече не мога да Ви разбера?!
За какви разходи говорите. Нямате никакви разходи! Всичко сме покрили ние. Вече Ви се обясни, че сме сбъркали артикула, с който разполагаме с грешна снимка.
Извинихме се между 3 и 5 пъти! Ясно обяснихме, че вината е наша! Разполагаме с налична шапката, която получихте в офис на Еконт.
Ще го напиша пак - разходите по транспорта са поети от нас.
Моля Ви уважете нашето време и труд и престанете да се заяждате и да търсите конфликтни точки!


Поздрави,
Sotis BG LTD
0879 201 665
Email: online@sotisbg.com
 

anibis

Редовен Потребител
Кои разходи сте покрили,когато ви върнах шапката аз поех отиване и връщане на артикула.
Живи и здрави аз не съм за 6лв видях за какво става на въпрос.
Другия път ще си пазя бележката!!!
 

Sotis BG LTD

Потребител
Аз разбрах, че ние сме поели разходите.
Добре, ще ви изпратим паричен превод по Еконт и ще снимам бележката, като ще я кача и тук.
Приключвам комуникацията по темата!
 

Sotis BG LTD

Потребител
Здравейте,
Паричният превод Ви е пуснат чрез куриерска фирма Еконт.
12.00 лв.
Още веднъж Ви моля да не задръствате темата с подобни казуси.
Ползваме темата, за да Ви информираме с какво разполагаме, нови и стари услуги, предстоящи и настоящи вносове, както и други видове услуги към потребители на Airguns.bg.

Благодаря Ви предварително.

Поздрави,
Sotis BG LTD
0879 201 665
Email: online@sotisbg.com
 

Павел Петров

Потребител
То и аз мога да си внеса от Ebay, ама нали уж гледаме да стимулираме българския бизнес. Въпроса е "кога", би трябвало да се знаят срокове и дати
 
Последна промяна:

Sotis BG LTD

Потребител
Здравейте,
Ако желаете този артикул, можем да внесем определени бройки за желаещите.
Не внасяме често и големи количества от този артикул, поради простата причина, че няма търсене.

Поздрави,
Sotis BG LTD
 
Нагоре