SF 2x50 - 24 - 25 септември 2016 г., София

Dominus

Редовен Потребител
Ей, хора, участниците отделиха по два-три дни за да се състои все пак мероприятието. Колкото и да сте ангажирани е редно да ги уважите и да отделите 10мин. за няколко реда.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Аз мисля,че листа с резултатите някъде изчезна понеже исках още при награждаването да чета точните резултати.
Утре ще проверя в нас в торбата да не са пуснати и да са там резултатите.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Аз си помня точките ако ще е от помощ мисля че всеки може да си ги каже и да се направи една табличка с резултатите- аз и двата дена имах по 33 точки примерно.

ПП: Общо - 66 точки
 
Последна промяна:

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Васко каза, че са му в гаража още в понеделник.
Молбата ми е, ако има проблем някой с времето за нанасяне на резултатите, нека го сподели.
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Редно е да се отрази. Съгалсен съм. Ако има проблем нека всички си кажем тезултата и ще стане пак таблицата.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Така. Да си направим класиране. Васко може би е зает, а може и да е на Радомир. Действайте. Ако някой не си помни точките, Васко после ще поправи..

  1. Павката 43 + 43 = 86 т.
  2. Божо 42 + 44 = 86 т.
  3. Калата 34 + 44 = 78 т.
  4. Оги 41 + 36 = 77 т.
  5. ....
  6. .....
  7. ....
  8. .....
  9. .....
  10. ...
 
  • Харесвам
Reactions: kid

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
  1. Павката 43 + 43 = 86 т.
  2. Божо 42 + 44 = 86 т.
  3. Калата 34 + 44 = 78 т.
  4. Оги 41 + 36 = 77 т.
  5. Ванката 36 + 38 = 74 т.
  6. Алекс 35 + 37 = 72 т.
  7. Ицо 38 + 33 = 71 т.
  8. Павката 35 + 36 = 70 т.
  9. .....
  10. ...
Останалите да се дописват като се вмъкват..
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
КЛАСИРАНЕ_СФ_ДВУДНЕВНО_2016.jpg
Извинявам се за забавянето! Бях загубил протоколите ...или поне така си мислех. Оказа се, че съм ги взел от гаража, сложил на бюрото .......после .... малката мислела , че са листчета за драскане и си ги прибрала е папката. Голямо търсене ... :) И по памет щяхме да ги възстановим , но сега са пълен комплект при мен :)
П.П. Любомир Здравчев е с пружинка (та това е общото му класиране , а в клас пружинка е първи) :)
 
Нагоре