Online оръжеен магазин arms-bg.com

Lamercho

Потребител
Днес си закупих Beretta PX4 Storm въздушен и още няколко дреболийки от магазина. Бях обслужен учтиво и внимателно. Направиха ми и отстъпка. Останах доволен и с изключително позитивно мнение за магазина и персонала. Препоръчвам го.

Една молба към колегите притежаващи PX4 Storm или имащи преки впечатления - моля препоръчайте ми подходящи чашки. Смятам да плякам по кутийки и картонени мишени от 6 - 10 метра.

Благодаря предварително!
 

buff

Потребител
Днес си закупих Beretta PX4 Storm въздушен и още няколко дреболийки от магазина. Бях обслужен учтиво и внимателно. Направиха ми и отстъпка. Останах доволен и с изключително позитивно мнение за магазина и персонала. Препоръчвам го.

Една молба към колегите притежаващи PX4 Storm или имащи преки впечатления - моля препоръчайте ми подходящи чашки. Смятам да плякам по кутийки и картонени мишени от 6 - 10 метра.

Благодаря предварително!

Колега това са твоите чашки:
http://arms-bg.com/муниции-въздушно-оръжие/чашки-rws-hobby-4.5-мм-pellet-rws-hobby-4.5-мм.html

http://arms-bg.com/муниции-въздушно-оръжие/чашки-geco-superpoint-4.5-мм-pellet-geco-superpoint-4.5-мм.html
 
Последна промяна:

kojy

Потребител
Здравейте колеги,

проблема може да е в това, че сайта ни не е предвиден за мобилни устройства и работи трудно, подготвяме нов и се надявам в първите месени от новата година да бъде стартиран, ще съобщя и се надявам, че ще подобрим функционалността и ще бъде по - приятно за всички.
Занапред се надявам и по - интересни продукти в областта, която практикувате!

Поздрави,
Армс-Бг
 

danim1972

Потребител
Искам да благодаря на хората от arms-bg.com на 24.12. минахме със съпругата ми и дъщеря ни ей така просто да поразгледаме но останахме очаровани от подхода и търпението към клиента като цяло и в резултат на това си тръгнах с ново gamo cfr itg 5,5 . За нас това е магазина за пореден път независимо дали пазаруваш онлайн или на място .
И един въпрос и наистина ли за членове на форума има отстъпка .
Поздрави Д.Миндов
 

Sniper

Новодошъл
И към мен са били много любезни и отзивчиви.
Така се прави бизнес. Дано като се разрастнат и станат големи да не се променят като ВИПа.
Успех в бизнеса и бъдете модел за подражание.
 

kojy

Потребител
Здравейте колеги,

Честита Коледа! Много здраве и късмет пожелаваме на всички и все повече свободно време за практикуване на всички хобита!!!

Благодаря за добрите думи, нашите цел остава клиентите ни да бъдат доволни и да, дано продължаваме така, ще се постараем.
Да, клиентите ни от форума получават отстъпка за всички продукти предлагани от нас, която варира зависимост от продукта.

Поздрави,
Армс-Бг
 

FreeMan

Редовен Потребител
Наистина сте най-вежливите и внимателни към клиента и дано не се промените с времето.
Пожелания за успех и разрастване на бизнеса ви и през 2015г.
 

kojy

Потребител
Здравейте колеги,

искам да Ви съобщя, че имаме нова версия на сайта и се надявам да бъде по - полезна за всички нас: http://arms-bg.com/


Поздрави,
Армс-Бг
 

sniper elite

Потребител
Още един изключително доволен клиент на ARMS-BG , в мое лице.
Много отзивчиви и коректни в отношението ,па макар и по телефона .
Спечелиха още един клиент в мое лице.
Благодаря и успех ви желая.
 

pavkata_1234

Потребител
Закупих си куфар от въпросния магазин.....Много съм доволен от обслужването!
 

Niko2506

Потребител
Здравейте, Армс-бг
Преди няколко седмици си закупих въздушна пушка от вас (Hatsan Striker 1000S) с пружина, както и оптика Gamo 6x40 WR. Понеже искам да намаля отката за да запазя оптиката си, обмислям да заместя пружината на пушката с газово бутало. Та, въпроса ми е - колко би струвало то, и дали може да се поръча или трябва да се купи от магазина
Поздрави !
 

kojy

Потребител
Здравей колега,

газовото бутало може да се изпраща чрез куриери, цената за Вас ще бъде 70лв. В момента за Striker са изчерпани, но следващата седмица се очаква доставка и почти на 100% ще има отново налични.
Оставам на разположение.

Поздрави,
Армс-Бг

Здравейте, Армс-бг
Преди няколко седмици си закупих въздушна пушка от вас (Hatsan Striker 1000S) с пружина, както и оптика Gamo 6x40 WR. Понеже искам да намаля отката за да запазя оптиката си, обмислям да заместя пружината на пушката с газово бутало. Та, въпроса ми е - колко би струвало то, и дали може да се поръча или трябва да се купи от магазина
Поздрави !
 

kojy

Потребител
Здравейте колеги,

получена е нова доставка от пушките на Cometa, между тях вече има и модели с газово бутало, при комета са го кръстили GPS. За момента го няма, като отделна част, да се надявам скоро да го пуснат в продажба и без пушка.
Има и нов модел PCP Orion SRP в 5.5мм и 6.35мм, ще съм благодарен ако някой тук има повече инфо за пушката, защото нашата е малко оскъдна и не съм сигурен колко е вярна.
Линк с повече подробности и всички модели на Cometa.

Поздрави,
Армс-Бг
 

kaloyan_takev

Редовен Потребител
Защо цената на Cometa Lynx V10 е 1250 лв. Миналата седмица беше 1060-1070 лв. Да не е някаква грешка ?
 
Нагоре