Kral Arms

dberov

Редовен Потребител
Аз стрелям само с JSB Heavy 1.175гр. в 5.53мм затова тe посъветвах да пробваш в субкалибрите на JSB когато правеше тестове с различни видове чашки.
....мисля че както болшинсвото колеги ще се спреш на JSB 1.175гр, пробвай в субкалибрените 5.52мм и 5.53мм.
 

anibis

Редовен Потребител
Единствената комшийска пушка да ми хареса визуално.
Като железария,приклад/дървен/и интегриран полуСМ!
Чува се че клапана не работи както трябва,има вторични удари от ударника,но това е поправимо.
Като цяло на мен лично ми харесва,приклада е барнат доста добре,визията на приклада ми прилича на Дейстейт МК4

 

Jorom

Редовен Потребител
Днес си поиграх първо с 6,35 мм, и след това с 6мм сачма от лагер за да направя фаската на цевта на Крал-а...поради липса на паста за притриване на клапани, ползвах паста за драскотини на 3М (мирише на газ) отне ми 1 час. Свалих цевта, напълних с паста края и, намазах и подложката...и с въртеливи движения на цевта търкалях сачмата върху гумена подложка с дулния срез надолу.
В дясно е цевта на Крал-а, в ляво е цевта на БТ-то...и него го чака същата процедура...
9059234N.jpg
 
Последна промяна:

Jorom

Редовен Потребител
Има разбира се, но тя фаската на бт-то и тя е правена на струг...и няма нищо общо с фаската която се получи на крал-а.
Не ми се занимава да ми стържат дорник който да набивам в цевта ( идеята да набивам нещо метално в цевта пък изобщо не ми харесва) за да не се получат грапавини по дулния срез при правенето на фаската...а и с тия 10 лв дето ще ги поиска стругаря предпочитам да си купя една кутия сачми...за две пушки станаха две кутии
Не ми пречи да отделя 1 час от времето си за нещо такова, даже напротив, с удоволствие го направих
 

anibis

Редовен Потребител
Eeee тия от KRAL пак ме изненадаха с новата си пушка. HATSAN и KRAL са две комшурлъшки фирми за производство на ВО и не само.Но от фирмата KRAL според мен са доста по-напред от HATSAN,гледам техните пушки,и на KRAL лично на мен ми харесват повече,като приклад,железария фасон и т.н.
Ето една от новите им пушки,ала FX:D куфара ми харесва доста.

 

staz

Редовен Потребител
Както се бъзика Edgun, той им казва "оКрал армс"; с две думи - тея крадат с гъза си и 99% от продукцията им при ВО е копирана.
Аз се чудя на себе си защо не са изкопирали и chrony-то...
 

kaloyan_takev

Редовен Потребител

DeadShot

Редовен Потребител
Някой има ли впечатления от булпапчето в 6.35мм?До каква мощност може да се изтиска?
 

bateelmo

Потребител
Не знам как крадат, но на дизаин и на финиш са светлинни години пред хатсан. Дори да не могат да стрелят пак бих ги предпочел. А и конструктивно са много добре барнати. Остават цевите, но те се сменят а другото и без това го бараме на всяка пушка. Цените също са малко по ниски от хасанските за това сум абсолютно за.
 

PUNISHERvw

Редовен Потребител
Пищака на Крал -а вече го има в магазина на Смит и Уесън.Сега го видях в кутията му .Още не са му сложили цена.Модела е np-01
 

Attachments

  • IMG_20170519_164807.jpg
    IMG_20170519_164807.jpg
    382.4 KB · Прегледи: 172
  • IMG_20170519_164755.jpg
    IMG_20170519_164755.jpg
    352.6 KB · Прегледи: 170

Niki

Редовен Потребител
Да не си заменил Тераното за пищака,гледам си оставил ключовете?
 

lynx

Редовен Потребител
Брей, бая голем дзвер ми изглежда тоя патлак на снимките.
Дано не е 5 кила кютук.
Някои детайли напомнят на FX, други на Хатсан :)
Може да се окаже хубава играчка, с потенциал!
 

gary m

Редовен Потребител
Пищака на Крал -а вече го има в магазина на Смит и Уесън.Сега го видях в кутията му .Още не са му сложили цена.Модела е np-01
Магазина каде? Мои сапруга искисх хоолиганска пусхка, ;););)
 

PUNISHERvw

Редовен Потребител
Магазина се намира на бул.Ботевградско шосе в гр.София. Пистолета го дават към 1.7кг. Хареса ми като визия и изпълнение.Повече ми харесва другия модел np-02, гледайки го от нета на снимки и клипа от немското изложение.Не знам дали са го внесли и него или само този модел.Другия е като ФХ Верминатор с два цилиндъра -нормален и в приклада.Като извадят цялата нова стока другата седмица ще ги разгледам .
 

runi.b

Потребител
Който го купи да каже и цената после
Хубаво пистолетче.
 
Нагоре