Kral Arms

Дискусия в 'Компресионна Пневматика' започната от anibis, 29 Ноември 2015.

1. sts1969

sts1969 Редовен Потребител

Привет! Мен лично ми направи впечатление че искаше да стреляш в градинките между блоковете и парка. Имай в предвид че не може да разнасяш какво да е оръжие (огнестрелно, еърсофт, въздушно или газово) в населено место без да е затворено в калъф, да не говорим за стрелба в населено место.
    Честита покупка, пистолета е хубав, изглежда добре, цената му е добра, надявам се че малкия и ти ще му се радвате много!. Виждам че има релса пикатини под ложата, може да се замислиш и за лазерен прицел. :cheers:

Последна промяна: 23 Март 2018
  2. Gadnqra

Gadnqra Редовен Потребител

Публикации:
    1,092
    от:
    Русе 0897860296
    Пази детето и себе си от рикошети - могат да са опасни. Не стреляй в непосредствена близост срещу стени или метални прегради. Другото не е толкова важно.

3. Kifa

Kifa Редовен Потребител

Публикации:
    429
    от:
    София
    Снимай и приклада,сърдитко!

Gadnqra and lynx like this.
  4. bleu81

bleu81 Потребител

Публикации:
    70
    от:
    София

Kifa
    ,
    Специално за теб!
    DSC03309r.jpg DSC03311r.jpg DSC03312r.jpg

Пистолета всъщност е пушка с къса цев и телескопичен приклад. Приклада се поставя за секунда и влиза плътно. В комплекта има фиксиращ болт но при тая плътна сглобка не виждам смисъл да се слага. С приклада и телескопа е под 2.5кг. С механични мерници ще е малко над 2. Приклада се регулира 8см и лично на мен ми е доста удобен. Липсва му само регулировка на задтилъка по вертикално но това все пак не е спортна пушка. Ложата е удобна за хващане. Като цяло идеята за тоя пушко/пистолет е чудесна. Пушката разглобена се събира чудесно в раница ташев 35л. Още не знам как стреля понеже нямаше къде да я прострелям, но видяното до тук е на ниво.

Недостатъци: гадна миризма на дунапрен, пластмаса и смазка като отворя куфара. Предпочитам да мирише на барут ;-)

Поздрави

hunter_78 and Kifa like this.
  5. kaloyan_takev

kaloyan_takev Потребител

Публикации:
    208
    от:
    Монтана
  6. bleu81

bleu81 Потребител

Публикации:
    70
    от:
    София
    kaloyan_takev , бъркаш задтилък с набузник. Набузника в случая има вертикална регулировка а задтилъка не.

Ето ти приклад с регулируем набузник и задтилък. Поправете ме ако греша. prod_gal_21658_iKTokS_large.jpg

7. kosmev

kosmev Потребител

Публикации:
    62
    от:
    Варна
    Честито, с кеф да си пуцате!
    И от мен едно огромно предупреждение за рикошети, особенно ако ще стреляте няколко души, на закрито или на близки разстояния - Наскоро 3 джауловата ми ЦО2 играчка след рикошет на 180 градуса почти проби гипсокартон...
    Доста време проучвах точно този модел, преди да реша, че все пак искам пистолет, а не карабина... А тъй-като ти търсиш точно последното, според мен си направил чудесна сделка- факт е, че малко по-назапад се продава успешно за почти същата сума, но в евро ...
    Е ще трябва да се примириш, че уж пушка, ама лоста за зареждане и е отляво... :)
    Сподели впечатления като я простреляш - интересно ми е колко е "шумна".

potrebitel 13 харесва това.
  8. kaloyan_takev

kaloyan_takev Потребител

Публикации:
    208
    от:
    Монтана
    Така е, който не внимава срамува! :cheers:

9. bleu81

bleu81 Потребител

Публикации:
    70
    от:
    София
    Добра ви вечер,
    Бихте ли ми препоръчали СМ за крал армс-а от снимките по горе. цевта му е фабрично с резба 1/2"
    За предпочитане нещо компактно като за "пистолет" не търся пълно заглушаване но все пак не искам да притеснявам съседите когато стреляме в къщи.

Когато го взимах от исд бяха изчерпали наличността и не можах да си купя.
    При търсене онлайн ми излизат такива с марка Хатсан. Прочетох, че членове на форума изработват СМ. Ако някой има желание да ми направи на конкурентна спрямо магазините цена съм готов да си поръчам.

Поздрави

10. DeadShot

DeadShot Потребител

Публикации:
    298
    от:
    Ивайловград
    Модераторите на Хатсан (от по-новите) са добри.Млъкват идеално пушките.Ама е към 20см.То и по-къс за тези пари няма да намериш освен ако не ти изработи някой.

Gadnqra харесва това.
  11. Kifa

Kifa Редовен Потребител

Публикации:
    429
    от:
    София
    Те май си ги правят заради качеството а не заради цената така ,че ако критерия ти цена....Хасан!

12. sts1969

sts1969 Редовен Потребител

Корпусите на модерите Хатсан са си много добре направени, може да имаш евентуални забележки само към карантията...там разните му шайби и пластмасови ролки обвити с кече, но те могат да се заменят по твое желание ако не си доволен от оригиналните. Обикновенно железните шайби вътре са с по-големи дупки от нужното, и ако се заменят с такива с правилните отвори, модера заглушава още по-добре. :cheers:

barbaron, Gadnqra and Emp like this.
  13. bleu81

bleu81 Потребител

Публикации:
    70
    от:
    София
    Получих предложение от член на форума. Ще избера "Българското". Надявам се изработката да е на ниво.

14. bleu81

bleu81 Потребител

Публикации:
    70
    от:
    София
    Привет,
    Поздрави на всички именници!

Някой има ли Puncher One. Когато купувах моя пушко-пистолет го имаха в магазина но нямах време да го огледам. Изглежда като клонинг на Аф Кондор с малко подобрения. Не намирам никакво инфо в нета освен едно клипче. На сайта на Исд информацията е грешна а на сайта на крал армс няма подробности.

https://kralarms.com/en/urun/puncher-one/

http://www.isd-bg.com/oruzhie/v-zdu...cp-one-kral-arms?___store=en&___from_store=bg

Последна промяна: 6 Май 2018
  15. niko_suzuki

niko_suzuki Потребител

Публикации:
    123
    от:
    Русе
    На есен ще си взема една пушка крал армс тоя път са ги докарали на вид пък и евтини гледам и доста точни приличат на еваникс близард

Gadnqra and luft9waffe like this.
  16. PUNISHERvw

PUNISHERvw Потребител

Публикации:
    268
    от:
    София
    Понеже разбрах,че ще идват производителите на Крал в Пловдив в петък,събота и неделя и ще има представители от наша страна, та ме помолиха нашите да им дам идеи, предложения и забележки към турските оръжия.Аз им казах някои неща,но е хубаво да има още неща,за които се сещате.Така ,че давайте идеи и забележки.Ще ги предам на нашите хора да ги предложат на турците.Ще ги предам до четвъртък вечерта.

Последна промяна: 16 Май 2018
  17. nikolai89

nikolai89 Потребител

Публикации:
    156
    от:
    Русе
    Да почнат да внасят от пънчерите в 6.35

sess84 харесва това.
  18. bleu81

bleu81 Потребител

Публикации:
    70
    от:
    София
    Аз пък бих им предложил да внесат нещо в 4.5 редукторно на 16j. И без това в каталога на Крал има показан редуктор. Не им пречи нищо да направят една бюджетна пушка за фт настроена на 16дж.

Другото което ме интересува е информация за puncher ONE. В нета няма никаква информация а Исд имат наличен стар модел от преди година. Освен това техническите данни на сайта им са сбъркани а на сайта на крал няма почти нищо.

Аз лично на база нп-01 който имам бих си купил отново от тая фирма.

Gadnqra харесва това.
  19. lynx

lynx Редовен Потребител

Публикации:
    6,760
    от:
    Старата София
    По света потребителите които ползуват 16 джаулови пушки вероятно са по-малко от 0.5%.
    Фийлд таргет не стрелят много хора, на фона на останалите ползватели на ВО.
    Едва ли турчолята ще се впечатлят от такова искане.
    А иначе и аз имам 16-ка ПЦП, тя ми е най-приятна за стреляне.

Gadnqra харесва това.
  20. Dominus

Dominus Редовен Потребител

Публикации:
    2,299
    Човек, имаш ли представа каква турска фиеста могат да ти спретнат с тоя редуктор?
    Разбирам че искаш някой производител на евтино оръжие да отговори на потребителското ти търсене, но за жалост в тази пазарна ниша ще ти отрежат главата абсолютно всички, без изключение. Ако нямаш кинти е добре да се загледаш в оферти като на Любо @sоundmax или да се опиташ а събереш нещо. В крайна сметка с пръдня, боя няма да направиш, щото никой не е успял, но пък има хора дето опитват и до ден днешен.

andi, luft9waffe and batnan like this.

Сподели Тази Страница

Софтуер за Интернет Доставчици и Кабелни Оператори | Мартеници Галена