Huben GK1 Pistol скъп,но мощен semi-auto пистолет

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Не може да се изхузи надолу, защото единствения отвор е този на цевта. Други отвори, където да се пъхне и да заклини просто няма. Това за което говориш може да се случи само при зареждане на барабана и то когато държиш наведена надолу цевта, но никога по време на стрелба, тъй като това което се пъхне вътре се изстрелва и след това се завърта барабана. Освен това от 2021г има по 4 канала във всяко гнездо на барабана, които задържат дори и подкалибрените проектили.
Да, когато има капачето отпред, няма дасе изхлузи, освен ако и капачето не е хлабаво и се отваря само при наклон. Предполагам че са го доизкусурили.
Аз визирах открит барабан, не само при Хубените.
 

Attachments

  • IMG_20231215_222248.jpg
    IMG_20231215_222248.jpg
    519.5 KB · Прегледи: 67
Последна промяна:

joro_ihr

Редовен Потребител
Интересно защо след като има толкова бройки от тази марка във фжрума няма информация толкова време. Пази се в тайна сигурно, като и технологията на хамърлес.
 

llcoolj

Редовен Потребител
Интересно защо след като има толкова бройки от тази марка във фжрума няма информация толкова време. Пази се в тайна сигурно, като и технологията на хамърлес.
По интересното е , че няма отделна тема за Huben , а се пише в темата на Snow Peak и става един мишмаш. А поне аз не знам да има нещо общо между двата производителя.
 

SEPULTURA

Редовен Потребител
Huben GK1 mini carabine
Човека от клипа ги произвежда тези неща и каза,че може да се поръчат посредством емайла му : info5euk.com
 
Последна промяна:

SEPULTURA

Редовен Потребител
С Пулсара не Ти ли малее зрителното поле. Силата му е в по-дълги дистанции.
Снимките са от нета. Аз все още нямам удоволствието да притежавам това технологично постижение на инженерната,плевматическа мисъл. :D
Спираха ме 2 неща : 1. Нямаше опции за приклад като на RP (но вече има) 2. Цената :D Все още се боря с мисълта да дам 3500-4000лв (вече не е 2800лв) за въздухарски пистолет - хората коли си купуват за тези пари...а я - пистолет :D
 
Нагоре