Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

lynx

Редовен Потребител
...Пистолетът също ще е добър с тази цевна кутия. С този приклад прилича на перфоратор или брадва, но и това е лесно за оправяне.
На мен ми заприлича на такер, но е поправимо...
Похвалното е, че пистолетчета в 4,5 и 16 джаула няма на пазара.
 

anibis

Редовен Потребител
Всеки път ме изненадват от фирмата Хатсан,не виждат ли от другите фирми,АТАМАН,ЕДГАН,КРИКЕТ какви пистолети правят, от красив по-красив
тия пак направили нещо,ама наистина мяза на такер.
пс. и тия 2кг върху тях да се сложи,най малката оптика/мини/ то ще стане...
 

batnan

Редовен Потребител
Грозен грозен колко ще е грозен, а пък като напиша в гоогъла semi auto pcp pistol само тоя излиза що ли?
 

andi

Редовен Потребител
http://www.hatsan.com.tr/en_sortie.html

ето това е за любителите на нещо специално. Аз го наричам пушколет , нз как иначе да му кажа.

Известно е , че не съм привърженик на тези "хибриди" , но феновете трябва да са доволни - наистина няма друго подобно .
Ники , ти си .
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Няма наистина. Аз лично не бих го нарекъл точно пистолет. Бих го причислил към булпапите с това тегло и размери и действително това не е оръжие за една ръка. Предполагам затова и са го накичили с този приклад. От изгледаните клипчета в нета ми хареса това, което видях. Струва ми се доста тих. На 25 метра видях и добра точност. От един клип с хронограф видях, че има прилично плато. Тепърва ще се натрупват отзиви и мнения, но естествено и цената е важна. Ако излезе на добри пари ми се струва, че бих го предпочел пред Крал.
 

batnan

Редовен Потребител
Чакай си щом си нямаш работа.Имам по важни приоритети от това да наливам пари в оръжия които ще ползвам 2-3 пъти в годината,не съм чак толкова пристрастен.Това че поста ми е след твоя не значи че е насочен пряко към теб , че да се засягаш и да се правиш на интересен.И евентуално ако исках да продължа в твоя тон щях да ти пиша ,,Вземи го ти тоя ,,ДИВАЙС,, и после го изкопирай на 100%,, Айде с здраве:cheers:
 

anibis

Редовен Потребител
Вземи го ти тоя ,,ДИВАЙС,, и после го изкопирай на 100%,, Айде с здраве
Първо никога няма да го взема тоя дивайс/такер/ еле пък да го копирам. Има доста по-хубави полуавтоматични пистолети и пушки.
Хайде със здраве!:cheers:
 

Dominus

Редовен Потребител
Някой може ли да каже, колко е вътрешният диаметър на хатсански резервоар (АТ44)?
Някъде срещнах 25,9мм, но дали е така? И дали има някакви вариации или е сравнително точен размер?
 

andi

Редовен Потребител
Преди 2 дена да беше питал - имах отворен .
Сега мерих - резбата на БК отгоре е 28,55 , вътре няма праг , та мисля , че вътре може да малко повече от тези 25,9 .
Не знам колко е показателно , но винаги като съм слагал купешки редуктор за Хатсан е ставал .
 

lynx

Редовен Потребител
Някой може ли да каже, колко е вътрешният диаметър на хатсански резервоар (АТ44)?
Някъде срещнах 25,9мм, но дали е така? И дали има някакви вариации или е сравнително точен размер?
Доколкото знам, само нааай-старите резервоари са с по-малък диаметър мерено по вътрешния диаметър.
А отвън имаха изтъняване от единия край, даже се забелязва на око-има рязка граница където е разликата във външните диаметри.
Като се навие резервоара, тази част която преминава през осмицата е по-изтънената.
Но според мен е малка вероятността да попаднеш на тия резервоари, доста са стари.
Навремето слагах редуктор в резервоар от АТ-44 и не влизаше, докато не го стръгнах леко по външния диаметър(около 2-3 десети му трябваха).
 

Dominus

Редовен Потребител
Ами здраве да е. Трябва да правя редуктор, а не знам какъв диаметър трябва да е. Освен да метна шепа боб.
 

lynx

Редовен Потребител
Имам купешки Хатсански, ако кажеш ще го щипна на шуПлера, който мери шупли...

P.S.
25.88mm.
 
Последна промяна:

bleu81

Редовен Потребител
Ако някой купи хатсан сорти и реши да се отърве от мерника и мушката аз съм насреща.
 

sa6o

Редовен Потребител
здравейте колеги някой би ли споделил размерите на трансфер порта на ат-за 22 кал. става вьпрос благодаря предварително...
 

andi

Редовен Потребител
Миналата седмица приятел си взе най-новия за момента Хатсан - Флаш .
Много лека , добре прикладиста . Цяла цевна кутия . Много ниска цена .
Много ниско качество .
Осмицата и елементите за закрепване на спусъка и уивър шината са пластмасови, пластмасова е и уивър базата която пък е и с по малък размер (не може да стегне двуногата). Уивър шината пък стои накриво (след монтаж на оптиката тя има осезаемо отклонение поне няколко градуса). Болтове са със шестограм но не може да ползваш стандартен. . Зареждането е много трудно . Фаски и финиш почти няма .
 

Attachments

  • 5.jpg
    5.jpg
    114.7 KB · Прегледи: 155
  • 4.jpg
    4.jpg
    96.1 KB · Прегледи: 150
  • 3.jpg
    3.jpg
    135.8 KB · Прегледи: 145
  • 6.jpg
    6.jpg
    147.3 KB · Прегледи: 148
  • 7.jpg
    7.jpg
    92.1 KB · Прегледи: 146
Нагоре