Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

lynx

Редовен Потребител
От написаното така и не става ясно, разширява ли се групата или само пропада?
Иначе поздравления за постигнатото, групи колкото 10 стотинки с БТ 6.35 на 50 метра е повече от идеално.
 

оги-пз

Редовен Потребител
И аз така разбрах, значи нямаш проблем, а нормално пропадане при завиване на модера.
Съвет от мен: простреляй си пушката с модератор, отвий го и после го навий на ново, ако стреля без да мести и си е е на едно место пропадането, просто когато ползваш пушката ще навиваш модера и това е. Не се вкарвай във филми.
Пушки с къде по дебели и стабилни цеви местят пак, ако ще и модер от 1000лв да си сложиш все ще е същото.
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Понеже доста колеги ме питаха дали има налични Херкулеси и дали ще им правя пушките, днес Заримекс ще получат Херкулеси. Имам отстъпка около 200 лв. от цената и който иска може да използва моята отстъпка.
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Ами напиши Сотис или Заримекс в Гугъла, влез в сайта виж телефоните за връзка и се свържи.
 

Пламен ss

Потребител
Здравейте след доста разглеждане радване и подскачане около херкулеса 6,35 много трещи. Чакам оптиката утре да пристигне благодарение пак на Gadnqra. Досега не съм стрелял с нея за точност защото нямам оптика. Та мисълта ми е кой как е заглошил своята . Ще съм благодарен за споделилите.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Само стрипер.
Оригиналната карантия се премахва, защото невърши никаква работа.
Като за начало махни ватата и смешните ролки, защото стават на гъз и развалят точността.
 

Пламен ss

Потребител
Ники ми е махнал ролките 2 на брой и нещо като ватата стрипера къде се навива махам тръбата която е на цефта . обикновен хстсандки ставали .
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Паци, стриперът трябва да се изработи. Евентуално Оги да снима неговия и да го качи тук в темата за ориентир.
 

Пламен ss

Потребител
Да Ники ти ми каза . Оги ако може да качиш снимка и ако можеш да дадеш някакви размери . Имам един стругар д го питам и от какъв матерял да е по лек .ще съм благодарен.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Стрипера е от алумин.
Един посеркьо направи така че да не мога да пподам един модератор, но пък за хатсана ми свърши перфектна работа. И вместо да ми избоде очите ми изписа веждите.
Стрипера е от дейстейтски модератор.

Размери пемога да сложа, че в момента нямам с какво да меря, но според мен като ще си правите стрипери размерите ще е по-удачно да са други. Аз съм сложил това с което разполагам. Ако си правех нов мисля че на FX ще е по добър стрипера.
 

Attachments

  • 15048100757171526624973.jpg
    15048100757171526624973.jpg
    193.3 KB · Прегледи: 156

staif

Редовен Потребител
Здравейте след доста разглеждане радване и подскачане около херкулеса 6,35 много трещи. Чакам оптиката утре да пристигне благодарение пак на Gadnqra. Досега не съм стрелял с нея за точност защото нямам оптика. Та мисълта ми е кой как е заглошил своята . Ще съм благодарен за споделилите.

Паце честито :cheers:
помоли Гадняра да ти бацне един "дезодорант"..
на 7едмицата която взехме е 10 или 15 санта по спомен но върши перфектна работа..е паричка си е ама кеф цена няма
;)
 

p.petrov

Потребител
Оги благодаря за снимката . Днес ми пристигна оптиката ходих да пострелем на едно поле трещи си пушката спор няма . Сравнявам я със старото ат 44-10 . Ще се прави тихо със сигорност . От сопата доволен малко повече тежи вярвам че с времето ще посвикна . Светлйо кога ще се видим съберем да видя тоя калибар .
 

DeadShot

Редовен Потребител
Колеги,с какво смазвате лоста за зареждане на БТ65 (с задно зареждане)?Заводски дойде с някаква сива грес но за съжаление не разполагам с такава.В момента работи гладко но все пак..
 

sts1969

Редовен Потребител
Колеги,с какво смазвате лоста за зареждане на БТ65 (с задно зареждане)?Заводски дойде с някаква сива грес но за съжаление не разполагам с такава.В момента работи гладко но все пак..
Колкото по-малко смазваш, толкова по-добре ще се държи механиката ти...особенно при механизма на ударника.
 
Нагоре