Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

Васил Василев

Редовен Потребител
Колеги,на какво разстояние е, цевта от края на цевната кутия? Равни ли, или е на 2-3 мм навътре ? Става на въпрос- отзат кадето дотиквача вкарва проектила.
 

Shiskov01

Потребител
Колеги,на какво разстояние е, цевта от края на цевната кутия? Равни ли, или е на 2-3 мм навътре ? Става на въпрос- отзат кадето дотиквача вкарва проектила.
Би трябвало да е на равно , но при мен едната цев е малко навътре. Аз гледам с фенерче през трансфер порта и намествам така че гумичките да не се виждат . При лонг трансфер порта е голям и наместването трябва да е много точно, ако трябва си преработи и леглата на стопорите.
 
Последна промяна:

Васил Василев

Редовен Потребител
Би трябвало да е на равно , но при мен едната цев е малко навътре. Аз гледам с фенерче през трансфер порта и намествам така че гумичките да не се виждат . При лонг трансфер порта е голям и наместването трябва да е много точно, ако трябва си преработи и леглата на стопотите.
Моето е Були 7,62 мм. не вервам да има некаква разлика. А и пушката е минала през тунинг- така , че Ники ако е имало нещо което не паства той го е нагодил. Ако мога ще кача снимки.
 
Последна промяна:

Васил Василев

Редовен Потребител
ако така ти е дошла от Ники не я пипай, значи е наместена.
Вече три пъти я свалям: втория път я бех почти изравнил и нещата беха трагични, пушката взе да плюва проектилите. Усетих се ,че нещо не съм сглобил както трябва. И вчера по тоя начин на снимките я сглобих. И все пак нали са маркирали каде да се завият стопорните болтчета. Първия път не знам какво съм гледал та чак бех изкарал цевта 1 мм. към барабанчето за зареждане. И като се опитах да вкарам барабана да заредя ( и той не може да влезе от цевта ) Сега ушким съм я нагодил, ама рекох да питам в форума.
 

Shiskov01

Потребител
Вече три пъти я свалям: втория път я бех почти изравнил и нещата беха трагични, пушката взе да плюва проектилите. Усетих се ,че нещо не съм сглобил както трябва. И вчера по тоя начин на снимките я сглобих. И все пак нали са маркирали каде да се завият стопорните болтчета. Първия път не знам какво съм гледал та чак бех изкарал цевта 1 мм. към барабанчето за зареждане. И като се опитах да вкарам барабана да заредя ( и той не може да влезе от цевта ) Сега ушким съм я нагодил, ама рекох да питам в форума.
Щом си я пипал гледай в трансферпорта . И десета напред ,назад може гумичките да изпускат.
 

Васил Василев

Редовен Потребител
Най-накрая оправих пушката ! Сложих цевта както трябва, регулирах пружината на ударника,малко полиране .
Така трябва да изглежда цевта в цевната кутия след правилно поставяне.
 

Attachments

  • IMG_0299.jpeg
    IMG_0299.jpeg
    428.8 KB · Прегледи: 43
  • IMG_0298.jpeg
    IMG_0298.jpeg
    419.2 KB · Прегледи: 42
Последна промяна:

Васил Василев

Редовен Потребител
Най-накрая оправих пушката ! Сложих цевта както трябва, регулирах пружината на ударника,малко полиране .
Така трябва да изглежда цевта в цевната кутия след правилно поставяне.
Колеги може ли,да дадете размерите на пружините на ударника и бойния клапан,на булито 7,62 мм
 
Нагоре