FT Open SF 2x30 Бонсови Поляни 26.03.2017

Ludjev77

Редовен Потребител
ФТКС
Цевта 4.5 е още при стругаря.Незнам дали ще стане както аз искам.
 

sir John

Редовен Потребител
ФТКС
Добре дошъл на борда. От помощ винаги има нужда.
Един съвет ако приемаш, разбира се: Избери си един клас за участие. Два ще ти дойдат в повече и няма да ти спори в нито един от двата.

Милко ме е изпреварил:)
 

apapazov

Редовен Потребител
И ако стане цевта и участваш в 16дж по добре и сложи оптиката от Асаня
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Добре дошъл колега силно ти препоръчвам да пробваш 16дж.Ако нямаш пушка,но искаш да пробваш 16дж, може да стреляш с мен с моята пушка.
Като гледам май е най-добре да сме на беседката за да няма драми понеже са избори.
Така, че предлагам да се съберем на беседката към 8:00ч сваляме багажа на долу и започваме да редим.
В който е клубния винтовер да го вземе аз ще взема и моя.
 
Последна промяна:

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Ще се запиша с оговорката че не съм на 100%
Деян Марков
AA EV2
NSD Mk1
Jsb
 

Ludjev77

Редовен Потребител
ФТКС
Мерси за предложението.Ще взема и аз един винтоверт.
 

sir John

Редовен Потребител
ФТКС
За такива неща не се пита:)
Всеки посетител е добре дошъл, стига да не пречи за нормалното протичане на мероприятието.
Щаерският екип, например, не пропуска състезание дори като участници, без да имат претенции за медали. Ей така, от солидарност и за кеф, щото последното не липсва...
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Да ви подсетя, че на 25.03.17 г. събота срещу неделя 26.03.17 г. превъртаме часовника с едни час напред.
Да няма изненадани при старта на състезанието.
Защото организатора ясно го е казал "който не присъства на брифинга, не взема участие в състезанието"
:rambo:;)
 

Rosbul Arm

Потребител
За такива неща не се пита:)
Всеки посетител е добре дошъл, стига да не пречи за нормалното протичане на мероприятието.
Щаерският екип, например, не пропуска състезание дори като участници, без да имат претенции за медали. Ей така, от солидарност и за кеф, щото последното не липсва...
Да помоля за един мобилен номер на ЛС, в случай че се загубя по трасето. Мерси.
 

Ludjev77

Редовен Потребител
ФТКС
Ако се наложи може ли и аз да го ползвам този тел.?
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
0885851688 Румен
Щом е пуснат значи може колега :).

Вземете си дъждобрани за всеки случай :(
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Колеги има ли някой,който ще тръгва от жк.Дружба или Младост, че ми се бъгна телефона и едва ли ще се оправя без джипиес?
 
Нагоре