Ft Търнак 09-10 септември

Don

Потребител
Организаторите бяха свършили отлична работа, трасето беше интересно и се забавлявах искренно. Започнах се с много готини хора и си прекарах супер.
Единсвенно съжалявам че бях притиснат от времето и не можах да изкарам трасето до края и дължа извинение на pavloff.
Надявам се следващия път да участвам по-пълноценно :)
 

Dominus

Редовен Потребител
Страхотна организация изискваща много труд. Няколкото добри думи са най-малката благодарност която можем да изкажем. Трасето беше строхотно. Терена предлага възможности за голямо разнообразие на аранжиране. Може би ще е малко по-удачно за по-студените дни, когато всички търсим слънце. Страхотно представяне на Румбата през вторият ден. Напълни ми душата.
Благодаря на всеки един от организационната страна.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Трасето беше максимално трудно като прибавим и вятъра. Адмирации към всички участвали в построяването на трасето. Много добре направено.
И като счетоводител ще дам една лека статистика:
Задължителни мишени 10 бр.
от тях 3 бр. 25 мм УЗ, като една от тях е на пределна дистанция
от тях 7 бр. 40 мм УЗ разположени в диапазон 30-38 метра.
Свободни мишени 40 бр.
от тях 3 бр. 15 мм УЗ, като две от тях са пределна дистанция
от тях 5 бр. 25 мм УЗ, като една от тях е на пределна дистанция, останалите в диапазона 28-30 метра
от тях 32 бр. 40 мм УЗ, като седем мишена са в диапазона 41-45 метра и 25 бр. в диапазона 46-50 метра.
 

pellet

Редовен Потребител
^ Гари, изключително благодаря за фотосесията! Невероятни снимки!
Много съжалявам, че се наложи да пропусна това състезание.
-----------
^ Gary, thanks a lot for the photo session! It is awesome !
I am so sorry I missed that event.
 

gary m

Редовен Потребител
The photos were taken by my friend Ian, he has many more on Facebook, I just posted a sample. Ian McGregor on Facebook.;)
We are just 2 lucky English guys that get to see other peoples passions / hobbies.
And yes ...... thanks to this forum!
Stanomir............ translate fast;););)
 

lamer4o333

Потребител
Превод: Снимките са направени от моя приятел Ian, той има още много във фейсбук. Аз пуснах част от тях (пробни снимки ). Ian McGregor във Фейсбук. Ние сме двама щастливи Англичани , които виждат страстите/хобито на другите хора.И да ..... благодаря на този форум !!!
 
Последна промяна:
Нагоре