DEМYAN - Футуристичните пушки

andi

Редовен Потребител
Аз да попитам : скоро мина световното по ФТ , руските пушки навсякъде се водят високоточни . Стреля ли се на световни , европейски състезания с руски , украински и тн. пушки ?
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Световното го спечели руснака Зубенко с пушка Щаер.
Какво друго да се каже.
 

Dominus

Редовен Потребител
Аз се избъзиках че е щаер. Всъщност Зубенко стреля с файнверкбау п70 мисля че се водеше модела. Руските пушки се броят вероятно на една ръка. Много по-важни са качествата на стрелеца, щото пушка сама да стреля няма.
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
View attachment 56378
Аз да попитам : скоро мина световното по ФТ , руските пушки навсякъде се водят високоточни . Стреля ли се на световни , европейски състезания с руски , украински и тн. пушки ?

Ами имаше Атмани на световното (аз видях два). Световния шампион също мисля има Атман (от това което чета по форумите), но сега се състезава с Файнверкбау.
Пушката му е конвертирана FWB P70 - от 7.5 дж до 16 джаула, естествено с множество къстъм доработки, а на мен ни направи впечатление и тежеста която е сложил отпред на цевта.

Та световния шампион е с FWB P70 и оптика Сайтрон SIII 10-50x60. Явно разпознава пушките на FWB защото в личния му албум видях , че има снимка на моята пушка - ето я снимката от албума му:
 

Attachments

  • fwb.jpg
    fwb.jpg
    152.9 KB · Прегледи: 203

lynx

Редовен Потребител
Васко, явно си приличате с шампиона.
И двамата притежавате и Щаери, но за Световното сте предпочели да участвате с Федербалите :p
Остава само да се научиш да пуцаш като него, пожелавам ти да до го отвееш на следващото Световно :):cheers:
 

mdinkov

Редовен Потребител
Като гледам какво сериозно претприятие са направили , най вероятно продукцията ще е качествена .
 

staz

Редовен Потребител
Има ли ентусиасти, за да си поръчаме групово по един Атаман?
 

staz

Редовен Потребител
Мога ли да знам какво си избрал?:cheers:
пс.Ако е булпап,в Холандия има представител...но цената е доста висока за булпап.
http://www.krale-schietsport.nl/en/ataman-m2-tactical-carbine-1.html


Това съм избрал.
Идеята е следната:
За да докараме цена (под крале) има минимум изискване за 3 броя. Ще бъдат вкарани на два пъти като резервни части ( пушка и цев). Оръжеен магазин стои зад цялата работа, така че ще има фактура към купувача и ще искат 30% капаро при евентуална поръчка.
Така че, при наличие на интерес, не пречи да пуснем едно запитване и ако ни устройват цените да действаме...
 

andi

Редовен Потребител
много са напред в пневматиката руснаците . Но са и много претенциозен пазар за ПЦП .

пп. Перефразирам един любим израз на жена ми :
Може да изкараш руснака от подвала , но не може да изкараш подвала от руснака .
Абсолютно недопустима простотия на 14,20 !!!
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Ей Ви го Атамана. Видях го и на живо на Уестън парк. Разработен е от Атаман, Дейстейт го правят с лиценз под името Дейстейт Цар Николай M2 Спорт, Цар Петър има също...май нямат разлика. Даже имаше интервю с двама руснаци от Атаман по повод Дейстейт Цар. Може да потърсите клипчето в тубата
Daystate have launched the new TSAR FT rifle in conjunction with ATAMAN
 
Нагоре