Artemis snowpeak

Amfo

Редовен Потребител
Благодаря ти Amfo ,че ми помагаш. Със сигурност ще е .22 . Fx са страхотни,но за съжаление немога да си го позволя.
Ами ако се запалиш по стрелбата може би се очертава да минеш по пътя на повечето от нас . Прогресивно от малко към много :)
 

joro_ihr

Редовен Потребител
За мен Р15 е вече 5 та година любима пушка. Има какво да се желае, но не усещам нужда да я заменя. Може би на моменти ми липсва 6.35 ама това е от болестта.
 

Rumpelstiltskin

Потребител
В .22, с някои промени се постигат много добри резултати и на 100+м със по-леки слъгове , но не и от кутията както искаш.
 
Последна промяна:

todeto

Потребител
Здравейте,да се похваля пристигна ми Артемиса. Първо докосване и мога да кажа ( любов от пръв поглед) надмина очакванията ми,наистина е много лек. Нямам никакво време за тестване , но като успея ще пиша. Имам едно питане понеже ми е първо пцп може ли фа се държи напомпана бутилката на 230 бара по-дълго време или трябва да е по- малко? И трябва ли да се чисти цевта преди да е прострелям с оптиката?
 

apapazov

Редовен Потребител
Чудесна пушка според мен! За мен това е пушката която дава най много за парите си!
Моята е държах на 180-200бара, когато не стрелях с цел да не е на максимално налягане/250бара/ за да не натоварва излишно редуктор и резервоар, но в същото време да има достатъчно въдух в нея, ако се наложи да стрелям веднага след като я изкарам.
Относно цевта е хубаво да я изчистиш, защото понякога ги косервират с някакви смазки и са доста мръсни.
Още веднъж хубава пушка! Със здраве да си я ползваш!
 

todeto

Потребител
Здравейте,днес ми пристигна оптиката и утре мисля да пострелям малко да се пробвам на 100- те метра. До сега си стрелях до 50 м. и се справя супер с по- тежки пелети.Според вас ще може ли да се справи това "щурче" без да му правя доработки?
 

Attachments

  • Screenshot_2023-12-14-17-54-00-455_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2023-12-14-17-54-00-455_com.miui.gallery.jpg
    69.9 KB · Прегледи: 90

milen milkov

Редовен Потребител
Здравейте,днес ми пристигна оптиката и утре мисля да пострелям малко да се пробвам на 100- те метра. До сега си стрелях до 50 м. и се справя супер с по- тежки пелети.Според вас ще може ли да се справи това "щурче" без да му правя доработки?
Защо не? Имам приятел с такава до 80 метра е супер. Че що да не се справя и със 100 :yes: . Ако скоростта ти е добра няма да има проблем!
 

todeto

Потребител
Здравейте колеги,днес мислех да пострелям ,но времето не беше на това мнение та деня мина в почивка и размисли какво мога да подобря по булпапчето . Гледах разни клипчета и попаднах на един бразилец мисля който показва един много готин кит от външен пленум с манометър, клапан,пружина на чука и дотиквач. Нека колеги които са правили тунинг на своите P15 да споделят какво са направили и каква разлика са постигнаи.
 

todeto

Потребител
Здравейте колеги,искам да попитам дали има колега собственик на Artemis snowpeak p15 или p 35 със външна камера (пауер пленум)
От къде го купил или може да се изработи в България?
 
Нагоре