Artemis PR900W gen.2

terzosub

Потребител
Здравейте!Не можах да намеря тема за горе посочената пушка.Та въпроса ми е заслужава ли си парите.Знам ,че немога да очаквакой знае какво за пушка с такъв бюджет.Но моля ако има колеги с този модел да споделят мнение.Или някой който е запознат с пушката.Благодаря Ви предварително.
 

shaman

Редовен Потребител
Да ти кажа къде да не звъниш :)
При мен (danubeairguns.com) я няма :(
Zarimex - също я нямат (даже те не са внасяли gen.2)

От чужбина - Кралете са я свършили и те.

На друго място ако я има - ще са някои много скрити.
 

Mr_DEATH

Потребител
Здравейте!Не можах да намеря тема за горе посочената пушка.Та въпроса ми е заслужава ли си парите.Знам ,че немога да очаквакой знае какво за пушка с такъв бюджет.Но моля ако има колеги с този модел да споделят мнение.Или някой който е запознат с пушката.Благодаря Ви предварително.
Здравей, аз притежавам пушката в 4,5 мм. В темата за Artemis и Snowpeak съм публикувал замервания с хронограф. Колко са точни само хронографа си знае. Прави 25 изстрела в приличен коридор. След това отнема 50 помпи за да се напомпа и да е готова за стрелба. Максималната дистанция на която съм стрелял е 40 метра толкова ми позволява имота в който стрелям. От както я притежавам 07.03.2023 няма ден без вятър да пострелям и да видя как се представя. Днес отново духа, но пуснах по 25 чашки от вид. Пушката я подпирам на една облегалка на стол и по този начин стрелям. Стрелбата е правена след литър вино и една бира, и естествено вятър от ляво от дясно. Само от горе на долу нямаше.
 

Attachments

  • IMG_20230415_155841.jpg
    IMG_20230415_155841.jpg
    204.7 KB · Прегледи: 59

terzosub

Потребител
Здравей, аз притежавам пушката в 4,5 мм. В темата за Artemis и Snowpeak съм публикувал замервания с хронограф. Колко са точни само хронографа си знае. Прави 25 изстрела в приличен коридор. След това отнема 50 помпи за да се напомпа и да е готова за стрелба. Максималната дистанция на която съм стрелял е 40 метра толкова ми позволява имота в който стрелям. От както я притежавам 07.03.2023 няма ден без вятър да пострелям и да видя как се представя. Днес отново духа, но пуснах по 25 чашки от вид. Пушката я подпирам на една облегалка на стол и по този начин стрелям. Стрелбата е правена след литър вино и една бира, и естествено вятър от ляво от дясно. Само от горе на долу нямаше.
Колега от къде си я закупи.Аз търся 5.5 ако може малко инфо.
 

Georgi Atanasov

Редовен Потребител
Здравейте, аз си поръчах от тук:


Само че името и е diana,мисля че ще дойде в 7,5 джаула и ще иска малко настройка, но за тез пари толкова :)
 

Konstantin Kolev

Новодошъл
Хубава е пушката и съм доволен. Помпам я с компресора на максимум 250 бара. Но май е по-добре да е под 250. Страхотна е пушчицата. Единственият недостатък е, че не може да пробие дъска на 30, 40 метра. Аз си стрелям с нея в двора - до 37 крачки (пприблизително 37 метра) и почти винаги си целя мишената. Стрелям прав, никакви бънчест и подпирания, ползвам оптика Бушнел (50 лева от интернет) Много съм доволен. Чудя се дали да си купя помпа, защото компресорът се развали (беше изгорял бушона, но след смяна на бушона, само вентилаторът и дисплеят работят, но не и като натисна бутона power) Вторник или сряда ще нося компресора в магазина (все пак гаранция)...
 
Нагоре