Anschutz PCP Rifle

  • Автор на темата Anonymous
  • Начална Дата

lynx

Редовен Потребител
Сега ще го потърся, беше в онзи сайт дето Братушка дава линкове за това и онова.
Токинг гънс.ру или нещо от сорта беше сайта.

П.С.
Нищо не намирам, май е заминало по архивите :mad:
 

lynx

Редовен Потребител
Харесаха ми машините за "изправяне" на цевите ;)
 

Attachments

  • cevi.bmp
    1.1 MB · Прегледи: 323

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Anschutz BLACK AIR 8002 S2

Класика в жанра
 

Attachments

  • Anschutz BLACK AIR 8002 S2.jpg
    Anschutz BLACK AIR 8002 S2.jpg
    74.7 KB · Прегледи: 532

anibis

Редовен Потребител

Loki

Потребител
Идва ми грубоват приклада за това хубаво железце, но те фт прикладите са си такива.. Недоизпипан е, можеше малко по-благородна линия да му се докара.. все тая ;) :cheers:
 

Loki

Потребител
anibis написа:
Батеее Любооо твоите приклади ги знай ме :worship: :cheers:

Е, айде сега- въобще не става дума за моите приклади, те са по-различни и всичките досега имат кусури.. :-\ Просто казвам, че приклада на този аншуц е добър, но не бих го нарекъл красив :pardon: ;)...
 

lynx

Редовен Потребител
Заводският ударник на 9003 :yes:
 

Attachments

  • udarnik 9003.jpg
    udarnik 9003.jpg
    289.9 KB · Прегледи: 296

Dominus

Редовен Потребител
Ич биля не е просто. Само така изглежда, но като гледам само приклада с всичките настройки си представям, колко труд и машинно време има там.
Това е първата пушка, която бих искал да имам. Тази вече си струва едни 6-7000лв
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Това е 15-16 джаула. Дали ще може да се позасили до към 22-23? Че напоследък само продавам. Време е да почна пак да купувам..... :D

Anschuetz_new_air_rifle_right_view_IWA_2017.jpg
 
Последна промяна:

Dominus

Редовен Потребител
Макс, ти не се притеснявай че не и 22-3 дж. Като искаш да купуваш можеш да ми я купиш на мен, а аз ще си направя тениски и шапки с надпис "sponsored by MAD MAX" и ще ходя с тях на състезания. :D
Като се замисля и гащи мога да си направя :lol:
 

sir John

Редовен Потребител
ФТКС
Това е 15-16 джаула. Дали ще може да се позасили до към 22-23? Че напоследък само продавам. Време е да почна пак да купувам..... :D

Anschuetz_new_air_rifle_right_view_IWA_2017.jpg

И на мен ми пратиха флаерите с новите им модели. Ама като гледам - личи си, че тия момчета тепърва прохождат в този клон на пневматиката. Определено не ме впечатлиха с ТТ характеристики. Хамстерчето на FT версията, може би заслужава повече внимание. А, и стандартната комплектация, с която се продава пушката - то са куфари, отверки, инструменти, о-пръстени, греси....:)
 

Attachments

  • Flyer_9015_Hunting_28022017_Ansicht.pdf
    530.1 KB · Прегледи: 48
  • 9015_FT.jpg
    9015_FT.jpg
    98.4 KB · Прегледи: 125

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Макси, ни кеф, ни живец виждам у туй пушкало.
Щаерчето е къде, къде по-така......
 

Jethro

Редовен Потребител
ФТКС
Да добавим в списъка на Анетата една древна и разкошна пушка Anschutz 2001.
Пушката е компресионна, зарежда (напомпва) се еднократно за всеки изстрел чрез страничен лост.
Сдобих се скоро с това елегантно, но и малко натурално грубо (което ми харесва) създание.
То си нямаше задтилък и нещо липсваше в механизма за контролиране на набузника.
Липсват също каквито и да било мерни прибори ... но пък цената беше изкушителна и ... не устоях.
Замерих я на хроното - 6 изстрела 7.27 Дж. ... помислих, че хроното се е бъгясало, да, ама не. Това с JSB 0.547.
Пробвах и с други чашки ... с по-твърди и по-леки вдига до 7.8 Дж.
Логичния извод е, че това нещо не е мръднало 20-на години.
Проверих и почистих цевта - излезе малко чернилка, но никакви наченки на жълто, просто мечта.
За точност - не вярвах, че на света има нещо което може да се мери с Фани 300.
Е ... има, че на това отгоре е всеяд - каквато и чашка да турна - то си знае неговата, а тя е дупка, една и нищо различно, от всеки път :)
Ани 250 също е всеядна - всичко й харесва :)
Направих на 3д принтера задтилък, двунога и плочки за контролиране позицията на набузника.
Очаквам тия дни един гумен спрей за да завърша задтилъка.

Ето я как изглежда сега ...
Вероятно по-натам ще се погрижа за приклада - да стане като излязла от магазина, както и за скобите, които са избелели неравномерно от времето и ползването.
Пожелавам всекиму такава радост !!! :)
 

Attachments

  • IMG_0530.JPG
    IMG_0530.JPG
    354.1 KB · Прегледи: 180
  • IMG_0531.JPG
    IMG_0531.JPG
    381.6 KB · Прегледи: 168
  • IMG_0532.JPG
    IMG_0532.JPG
    396.5 KB · Прегледи: 172
Нагоре