Anschutz PCP Rifle

  • Автор на темата Anonymous
  • Начална Дата

Loki

Потребител
"Хитрец си ти Андрешко" :no: http://catalog.bg/company.php?company=26634 http://www.business.bg/cgi-bin/page.cgi?page=firm&id=6377&branch=658 тия първите съм виждал на приятел части за байка- доре беше но преди 2-3г, вторите некой ги беше пуснал тук у форума, чувал съм добри отзиви, чичкото в бараките май е доц. Строхаров дето прави "Наталия"... :cheers: абе нещо не излизаше първия линк- сега трябва да е :yes:ОК
 
A

Anonymous

Гост
Евала Рашко !Страшна компилация! :bravo:Ако и стреля както изглежда...
 

rashko

Редовен Потребител






Скороста е 285 с Dinamid nobel r 10 или около 22 Дж,точноста не ме задоволява и ще трабват други съчми тези се веят в група около 3 см на 30 м;)
Ще играе още фрезата за да стане като искам ;)
 

sir John

Редовен Потребител
ФТКС
Evalata, bace. :bravo: :bravo: :bravo:
22J v 4,5 mislia da e mn. dobre.
Kolko pati taka v 22J s edno pulnene? Reduktor??? Kato si slojil taka optikata ne prechi li na zarejdaneto, zashtoto hoda na zarejdashtia lost mai beshe nagore? Vsashtnost se nadiavam da se vidim v kraia na sedmicata i da se pohvalish na jivo. :cheers:

p.s
Sorry za latinicata, no ne sam si na komputara.
 

rashko

Редовен Потребител
Радвам се че ти харесва ще се мести стойката върху алуминиевия детайл малко пречи при зареждане.
Плато не мерих но на 150 атм е 285 на 100 е 278 и доста си пострелях пружината на бойния клапан е вън от резевара и май ще се окаже добър вариянт.
Резервара е 250 куб и редуктор не ми трябва
Днес си взех от тежките JSB и ще тествам цевта е 42 см дано не разсейва при тази скорост
 

Loki

Потребител
sniper написа:
сещам се за репликата - кому е нужно това ;) поне да беше 5.56 и сходни показатели с оригинала.
На децата, на кому- търговски трик (провал)- ефектна дрешка за всички модели.... :-\
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Аз имам две, но се чудя коя да си оставя ???
Синята или червената ??? ??? ???
 

angelmr

Редовен Потребител
На някой му се ходи на опимпиада май? ;)
Не знам какви са цените при родните представители, но в е-гън пушки от същия клас съм ги виждал някъде под или около 1000 евро. Естествено моделите от преди няколко години, но все ми се струва че трябва да си олимпийски състезател за да направиш разлика между представянето на 2002 CA и 9002 или 9003 или друго подобно.
 

lynx

Редовен Потребител
bateiav4o написа:
Колеги моля ви не разлайвайте кучетата че ангела и без това ми се крепи на косъм. ;)
Яворе , да не си започнал тренировки по биатлон?
С тая пушка ще ти се подиграват гаргите и няма да ти отива на камуфлажа и армейския облик ;)
 
A

Anonymous

Гост
Малко уточнение да внеса, ако ми позволите. Тази пушка горе е 7 j, затова има само Altersnachweis erforderlich! - т.е. прати ми сканиран паспорт и си готов. Аналога на ФАК тука е EWB. Eто една такава обява. ХВ 80. http://www.egun.de/market/item.php?id=2803620#img Ако има EWB pflichtig значи е повече от 7.5 j.
 

angelmr

Редовен Потребител
Ralfi написа:
Не се и съмнявам че е по добър избор от Хемерлито, нито че ще стане на 16j, просто споменавам за да няма неприятно изненадани накрая.

Това за 16-те пък от къде го реши? На моята само с натягане на пружината е изминала половината от пътя за 16-те. А понеже на мен не ми се търсят алтернативни пружини на заводската ще си остане на 10-12 джаула (в зависимост от чашките). Но ако някой реши че му трябват точно 16 няма начин да няма начин.
 

lynx

Редовен Потребител
Дайте я насам и за 1 седмица ще се преобрази в 40 джаула, но ще прави около 8-10 изстрела ;)
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Някой знае ли модела 2002 ПЦП дали има редуктор или е правотоково?
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
valens1968 написа:
Някой знае ли модела 2002 ПЦП дали има редуктор или е правотоково?

Първо се поразрови, дали може да се преработи на 16J!!! Доколкото съм чувал това е даста сложна намеса по пушката и съвсем не касае само пружината или някакво простичко разпробиване. Иначе е редукторна пушка.
 

lynx

Редовен Потребител
Аз преди време я разучавах тази пушка за един съфорумец, като търсехме вариянти да се преправи на 16 джаула.
Оказа се доста сложна задача. Основния проблем е в мизерно малката задредукторна камера.
В руските форуми имаше инструкция със снимки как да се увеличи, но имаше доста работа за струг и фреза.
Втория вариянт беше, да се купи цевна кутия от Щаер ЛГ-110 и да се пригоди за пушката.
Третия вариянт, да се купи втора ръка от щатски аукцион този модел http://www.championshooters.com/2025big.htm и да се намали до 16 джаула.
А тези модели се намират трудно и вече не се произвеждат, имало ги е само на щатския пазар.
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
С две думи "мисията невъзможна" не точно невъзможна ами доста сложна. ??? Оставам на вариант Хамерли. :'(

П.С. Рачо ако се сетиш къде точно си чел за преработката в 16Дж при руснаците пусни едно линкче :cheers:
 
Нагоре