„FT open 2x30 Белиш” – 27.11.2016 г.

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Каква агитка, направо си участник. Вземай пушката и идвай смело имаш опит вече в участията
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Към момента има 16 стрелци заявили участие.
Стрелковите двойки ще бъдат определени от Гл. съдия на състезанието и ще бъдат публикувани в темата на 24.11.16 г.
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Заформи се една идеята да идем на вилата от петък вечер и да си спретнем един банкет. на другия ден като се наспим помагаме на оги да наредим трасетои пак на масата. моля който има желание да го напише в темата за да видим дали ше се съберем достатъчно хора да вземем вилата от петък.
 

Dominus

Редовен Потребител
Ти мисли за Декември какво ще ни спретнеш, че там е доста път и ща, неща ще преспивам.
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Ще ви спретна ве павка няма яд. само да сте мераклии. в къщи място за спане бол. мога и двидневно да направя. само да ви се треля:cheers::rambo:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Заформи се една идеята да идем на вилата от петък вечер и да си спретнем един банкет. на другия ден като се наспим помагаме на оги да наредим трасетои пак на масата. моля който има желание да го напише в темата за да видим дали ше се съберем достатъчно хора да вземем вилата от петък.

https://www.facebook.com/Вила-Маргатина-232440160233771/about/

Тук пише 12 лв за нощувка. Мога да питам за петък за цена на калпак. Без да се наема цялата вила.. Само да се преброим мераклиите..
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
И аз съм така. пушката седи в хола. не съм я прибирал цяло лято. само чакам да дойде събота и да ходя на халето. ще правим значи само времето да позволява
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
И аз съм така. пушката седи в хола. не съм я прибирал цяло лято. само чакам да дойде събота и да ходя на халето. ще правим значи само времето да позволява
Видях те аз как тренираш на халето покрай масата :D
 
Нагоре