Ямболската група

st_beer

Редовен Потребител
Dominus написа:
Ей, много добре сте го докарали. Как не беше сега командировката :'(
Това е само част от нещата. Още нищо не си видял. Само Жорката да обработи видеото ,че там има снимани разни простотии :lol: :lol:
Днес се опитах ти се обадя на телефона ама ми дава че е грешен. Ако си го сменил драсни един ЛС да те питам нещо.
 

st_beer

Редовен Потребител
Получило се е супер клипчето на което се вижда много добре колко сме се забавлявали вчерашния прекрасен ден. Надявам се да има все повече такива дни и за напред. :cheers: :cheers: :cheers:
 

v_ruskov

Потребител
Помислих си, че този път сте изневерили на традиционната дисциплина " :rambo: на бира"
Обаче видях, че пак ще има хора дето ще ги присвие сърцето ;)
 

st_beer

Редовен Потребител
@mihailstoianov
Мише,вече повечето група е оборудвана за нощни учения. Само от теб зависи кога ще направиш учение ;) ;)
 

amudjiev

Потребител
Здравейте приятели....
С най-голямо удоволствие ви каня да ми дойдете утре на гости в .... детския център... ;) ;) да отбележим 1 Юни. Ще ви очаквам след 17 часа .... който има деца... да ги води..... :cheers:
 

bagera73

Потребител
Чудна идея Жоре,ама аз съм на работа,много гаднооооо :wall: Щяхме да поскачаме на батута :lol: Ама си запазвам правото друг ден да дойда с хлапето.
 

amudjiev

Потребител
Благодаря на уважилите поканата ми... Днес беше малка лудница..... а уж идеята беше за малко детско парти... ;) Трябва да повторим събиране....ама на спокойствие... ;)
 

st_beer

Редовен Потребител
amudjiev написа:
Благодаря на уважилите поканата ми... Днес беше малка лудница..... а уж идеята беше за малко детско парти... ;) Трябва да повторим събиране....ама на спокойствие... ;)
Малка лудница е много слабо казано ;) ;). Беше си голяма лудница направо.
Важното обаче ,че всичко е готово и ще почне да действа. Дано всичко върви както трябва и да носи радост на всички :cheers: :cheers:
 

st_beer

Редовен Потребител
Къде сте бре хора? Няма ли да се съберем някоя вечер някъде да си пробвам новата придобивка и да спретнем един НХФТ . Искам вече да го пробвам на полеви условия тоя лазер и да му се накефя. Само си го щракам и си светя с него като оня Джейми и вълшебното фенерче
 

st_beer

Редовен Потребител
mihailstoianov написа:
Съжелявам колеги аз минавам към Варненската група
Явно си има сериозна причина да ни напускаш и са възникнали наскоро понеже последния път си говорихме за едни планове на язовирни сбирки и т.н.
Желая ти успех каквото и да си намислил :cheers: :cheers:
Време е да помислиш тогава и за друга марка пушка ;) . В тая група където минаваш турското не е на почит. Там хората стрелят само с маркови пушки ;) ;)
Между другото от точно от Варненската група ми се пална фитила по ПЦП пушките след едно гостуване при тях.
 

sts1969

Редовен Потребител
;) Тя варненската група стреля с маркови пушки...нооо тайничко. Виж от кога няма организирана седмична сбирка в темата на групата ??? Аз съм с "Туркиня" и ако някой посмее да ми я оплюе ... го чака :pirate: :swordfight: :bastun: ;) ;) ;)
 

st_beer

Редовен Потребител
sts1969 написа:
;) Тя варненската група стреля с маркови пушки...нооо тайничко. Виж от кога няма организирана седмична сбирка в темата на групата ??? Аз съм с "Туркиня" и ако някой посмее да ми я оплюе ... го чака :pirate: :swordfight: :bastun: ;) ;) ;)
Няма нужда някой да ти я оплюва и никой от варненската група няма да го направи. Просто като отидеш на няколко сбирки при тях и пробваш някоя друга пушка сам ще си направиш изводите и ще си вземеш решенията. В никакъв случай не казвам ,че хасана са лоши пушки понеже съм имал и винаги са ми доставяли много радост и са ми изпълвали душата.
 

st_beer

Редовен Потребител
Днес ми се обади Жоро (amudjiev) с предложение да се съберем който е свободен утре да пуснем по някоя друга чашка,че направо ще се забравим и трябва пак да се запознаваме ;) ;) ;)
 

amudjiev

Потребител
Предлагам към 12:30 да се съберем....Забравих как се стреля вече ;)
 

batsaly

Потребител
За утре една проверка да видим арсенала помни ли как се стреля :rambo: :rambo: :rambo:
 
Нагоре