СПОРТ!

lynx

Редовен Потребител
Съдия-мАкедонец да свири дуспа за нас и да я изтървем... :wall:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Принципно и двамата казвате някои верни неща, но основата ми бе, защо трябва все да се коментират другите отбори които сега са добре и да се винят, те с какво са виновни за положението на нашите отбори които подкрепяме. Домуса може да е всякакъв да има много чужденци в Лудогорец но показа, че може с добре вложени пари да се постигнат добри резултати. Ц. Василев също бе на прав път....но там вече всички знаете какво стана и на мен не ми се говори за това. Ники прав си, че не съм бил роден за тези славни времена на футбола ни, но споменах за тях и точно поясних че ние сме спрели да се развиваме, ДЮШ не функционира добре явно и за това казах че там трябва да се наливат средства.
Виж ЦСКА,Левски,Тракия са друга бира и ще се изправят на крака..........Абе национала ,какво правят тази вечер??
Ще те помоля да пишеш Ботев вместо Тракия, добре знам и другите имена на ЦСКА и Левски но не си позволявам да се бъзикам с това.
Когато са прекръстили на времето Ботев на Тракия агитка е продължавала да скандира БОТЕВ - просто информативно го казвам ;)
Дано сме живи и здрави и един ден да видим отново Български отбори да играя равностойно на световните грандове, че и на публиката да вземе да и пука и да почне да ходи по стадионите:cheers:
Сега да видим нашите дървета какви ще я свършат срещу мега силата МАЛТА :D
 

Niki

Редовен Потребител
Да ти кажа ,че въобще не се бъзикам с името на Тракия.Аз съм от тези дето не са съгласни футболни отбори да се наричат с имена на национални символи.Не знам друга страна в Европа или в света да наричат отбори със национални светини.Същото важи и за Левски!А ,между впрочем С името Тракия отбора постигна големи успехи.Притъргов,Славков,Пашев и др.играха в тези времена.Ако ми кажеш един отбор с име на национален герой от Европа съм готов да оттегля позицията си!
 

njatanasow

Редовен Потребител
Бихме,ама сме си гола вода.Щом срещу толкова слаб отбор играхме слабо....
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
То не ми се пише в тази тема, ама Ники ме провокира.
Ники, това че някой инфантилен фен си позволява да вика КЗЛ или КЗБ и т.н. не е причина за създателите на подобни отбори, кръстени на Национални герои да са ги създали с чест и любов!!!!!
Липсата на интелект и възпитание е причината за призоваване смяната на имената на отбори, които са създадени още преди всички ние да сме се родили!
Съвсем спокойно могат да си викат КЗ сините, жълтите, пембените и сирьосинкавите.
А що се отнася до това, дали на друго място по Света има отбори, кръстени на Национални герои е поредната нашенска глупост! Що пък винаги се равняваме по другите, в която област ни изнася по време на спор, разговор, аргументиране и пр.!?!?!? В Бразилия, Италия, Англия това ли е причината да има футбол ... щот си нЕмат отбори кръстени на Национални герои!?!?!?!?!?!?
Айде лека вечер и спрете да пишете глупости, че някой не е избрал "правилно" име за отбора си, за да може друг си - дришльо, да си псува и хули на воля!!!!!
 
Последна промяна:

andi

Редовен Потребител
Не се интересувам от футбол. Баща ми е бил футболист , имаме семейни приятели футболни съдии - наистина ли вярвате , че като гледате бг първенство , гледате нещо различно от КЕЧ или лебедово езеро примерно :lol::lol::lol::lol::lol:
Резултата не зависи от футболистите - просто по-добри или по-лоши артисти .
Бил съм състезател на Тракия и съм се питал защо всички други спортове сме Тракия , а футболистите са Ботев ???
И на мен не ми харесва отборите да са с имена на национални светини - пошло е да се сквернят от устите на пияните пишлигари наричащи се агитка .
 

qtex

Потребител
Съгласен съм с fatalen относно имената. Когато са се създавали тези отбори това са били най-светите имена и от историята ни и за много хора все още са. Друг е въпроса, че обществото ни се разлага отвътре. За скандиранията, пиянството и т.н. си има начини да се премахнат, както и за боевете между агитки - щом англичаните го могат значи има начин. Има достатъчно клипове от преди 10-15 години на боеве между агитки и там (Manchester United - Leeds United, мразят се до мозъка на костите), но вече такива мащабни неща не могат да се видят. Като знаят, че рискуват ефективен затвор и доживотна забрана за посещение на мачове и си стоят кротко. Обикновено някои техни юнаци си показват рогите само като отидат в някоя друга държава на гостуване. Голяма част от песничките и скандиранията им и са доста изчистени откъм псувни. Ако узреем достатъчно може и тук да стане някой ден така.

Явно няма да ги изчистим тези проблеми тук, та да обърнем внимание на зора от снощи :D: Не мога да си обясня как може чак пък толкова слабо да играем. Поздрави за фирмата производител на тая топка, че след толкова мачкане и газене не се спука от зор. И поредния специалист-треньор е пълно дърво като останалите. Поддържам мнението, че във футбола има голяма доза психология - не може да оставиш дузпа на човек, който 1 мин. по-рано е изпуснал сам срещу вратаря чист гол. Мицански гледаше като отровен от гъби като застане на дузпата. Със съквартиранта директно залагахме от къде ще я изкара... Да вземат да се стягат или ако са религиозни да се молят, че азерите ни удариха голямо рамо. На 2 точки от Норвегия сме и следващия мач е с тях в София. Може да стане чудо и да се доберем до бараж.
 
Последна промяна:

lynx

Редовен Потребител
Тя драмата е друга.
Ако успеем с някакво чудо да се намъкнем до участие през 2016 на Европейското във Франция, с такава игра всички ще си отбият на нас.
Много сме зле за съжаление и от години не се вижда светлина в тунела.
Сегашното е кофти поколение, без таланти а и следващото май ще е пак такова.
 

TheStarlingHunter

Редовен Потребител
Сегашното е кофти поколение, без таланти
Има таланти. Просто не се търсят както трябва, не се "оползотворяват" или не знам как да го кажа. Първо, трябва да плащаш, за да може детето ти да ходи да тренира при някой олигофрен, и евентуално да го пратят на проби в някой отбор, и там няма да го вземат, щото вместо него ще вземат на тренера някой познат племенника (примерно).
 

qtex

Потребител
.... вместо него ще вземат на тренера някой познат племенника (примерно).

Или бившите звезди на А-група или Златното поколение, които масово са скаути и агенти ще докарат някой маймуняк от 3та френска дивизия, за да приберат по-тлъст хонорар.
 

Termina4

Потребител
Къде e Мирослав Манолов, Венци Xристов, Петър Занев, Тодор Неделев, Симеон Райков, Михаил Венков и още дузина играчи?
 

qtex

Потребител

Сега са писали, че все пак Изпълкомът на БФС ще се събира да умува за ЦСКА и Локомотив и като нищо ще им дадат лиценз. Един път ако се направи такъв компромис трябва за всички да се прави после. Така, че най-логичното нещо от страна на другите клубове е да спрат да си плащат данъци, сметки и т.н. пък нали си има Изпълком да заобикаля правилата. Не могат да разберат, че сме се докарали на този хал и рано или късно трябва да се случи нещо такова, за да се възродят отборите начисто.
 

qtex

Потребител
За съжаление кончетата вчера омазаха квалификацията иначе можеше и днес да гледаме борба с Мерцедес. Фетел потегли много добре на старта. Ако се беше класирал 3-ти, а не 8-ми можеше пак да изненада Мерцедесите още на старта, както в Унгария. Въпреки това няма да е зле 8-ми да завърши 3ти

...но уви кашкавалените гуми на Пирели не позволиха...
 
Последна промяна:

Niki

Редовен Потребител
Безинтересно,донякъде Грожан и Перес направиха ,че тая бутафория да се нарича състезание.
 
Нагоре