СПОРТ!

qtex

Потребител
Допуснаха грешка. Не е било планирано, а просто лошо пресмятане на времето с което разполагат. Същото можеше да се случи и при проблем със самото обслужване на колата. Но пък аз се изкефих. Мазникът не ме кефи и си умрях от смях. Гледай сега Indy 500 :)
 

petkof

Редовен Потребител
Екипа на Хамилтън пълни бунаци,освен ако не бутат ушко към титлата!
Състезанието е еднолична собственост.Правилата му също се определят от частни интереси.Не може да претендира за обективност и равнопостовеност, особено като правилата се променят постоянно и регулярно.
 

mdinkov

Редовен Потребител
Състезанието е еднолична собственост.Правилата му също се определят от частни интереси.Не може да претендира за обективност и равнопостовеност, особено като правилата се променят постоянно и регулярно.
Точно това е интересното щото сами се пре*акаха .
 

Niki

Редовен Потребител
Инди 500- победител Хуан Пабло Монтоя.Стартира от 15позиция,след посещение в бокса беше 30-ти.Скорости 350-380км/ч .многократно сменяне на водачеството и други интересни моменти..........
 

lynx

Редовен Потребител
Ако някой е изпуснал резила от снощи(Турция-България 4-0),може да види поне головете в клипчето по-долу.
Нашите гелосани и татуирани манекени нежно дефилираха по терена, голяма мъка беше тоя мач :wall:
Ко'ш прайм срещу Малта в петък, ума ми не го побира :confused::mad:
3 гола за 7 минти само на нашите палячовци може да им вкарат!
 
Последна промяна:

Niki

Редовен Потребител
Даваха ли го по някоя ТВ ,не че съм изгубил де?
 

lynx

Редовен Потребител
Само по една турска телевизия, в нета пуснаха линкове за мача и можеше да се гледа прилично.
 

Niki

Редовен Потребител
Нали знаете каква база им правят на тия гламурници в Боянската резиденция,но те като си неможат,файда............
 

pavkata_1234

Потребител
Що приказвате така бе? Я вижте каква нежна кожа и какви хубави прически имат....:D!!!
 

pavkata_1234

Потребител
Абсолютни нещастници са тия "нашите"!!!! Ама в Син сити са номер 1!!! Боклуци!!!Щях да си счупя ЛСД-то с тия педали! Крайно време е "нац.отбор" да се закрие и никога повече да не се появява на световните сцени!

......и в "Планета"

Бразилците са се доказали във времето.....Може да им се прости.....
 

qtex

Потребител
Като гледам как върви и А-група май май е крайно време да се забрани професионалният футбол в България. Едни отбори на държавна хранилка, други без лиценз, на трети им предстои да останат без такъв, законите не се спазват масово... Да си минем на едно аматьорско ниво и да не се занимаваме с неща, които явно не разбираме.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Като гледам как върви и А-група май май е крайно време да се забрани професионалният футбол в България. Едни отбори на държавна хранилка, други без лиценз, на трети им предстои да останат без такъв, законите не се спазват масово... Да си минем на едно аматьорско ниво и да не се занимаваме с неща, които явно не разбираме.
От как 2 столични тима я закъсаха взеха подобни коментари да излизат и аз да ви попитам на свой ред - ЗАЩО да се забрани професионалният футбол в България ?
Когато Левски и ЦСКА бяха галениците на властта и само там се влагаха яки пари ( и от държавата) и се обираха всички най-добри играчи от другите клубове всичко беше добре, а сега излезнаха други силни и добре финансирани отбори и вече не било хубаво. Много интересно как последните години от инак "аматьорското" ни първенство според вас имаме доста повече успехи в евро турнирите спрямо предни години в които ни излагаха ЦСКА и Левски ама тога не се тръбяха подобни заучени фрази нали ?
Националния отбор си има доста проблеми начело с малоумното ни БФС и по точно Перуката и неговата свита от легенди, заради които в момента имаме този жалък облик като национален отбор !
 

qtex

Потребител
Не са само Левски и ЦСКА в това положение. Локомотив София - без лиценз. Локомoтив Пловдив и те са пред ситуацията на ЦСКА. И Славия не цъфти особено, но май си работят що-годе стабилно. КТБ си отиде и Ботев останаха някъде в безтегловност. Черноморец? Берое на хранилка от ТЕЦ-овете иначе отиваха и те в трета глуха. Да не говорим за допълнителните 2 отбора, които допълват бройката до 12 ... Марек/Хасково или подобни - правят каквото правят и все са в трудно положение.
Не гледам само български футбол и ми е пределно ясно, че това не може да се нарече професионална организация. Не може вземането на лиценз да я някаква грандиозна новина за даден отбор и някои да се хвалят на гърба на другия "Ето ни нас, ние сме лицензирани!" Та това си е повод за гордост само ако влизаш в професионалния спорт за пръв път.

И тия "другите силни отбори" ще са до време. Нямам притеснения. Радвайте им се. Поне сами да си бяха спонсорирали трибуната на която ще си мляскат кренвирши групово. А не държавата да им налива 5 млн. лв. Едва ли за "растежа и развитието" на региона най-наложителното нещо е стадиона и в частност една трибуна. За справка само ще кажа, че повечето общини в България имат годишни бюджети в подобни размери.
 
Последна промяна:

Niki

Редовен Потребител
От как 2 столични тима я закъсаха взеха подобни коментари да излизат и аз да ви попитам на свой ред - ЗАЩО да се забрани професионалният футбол в България ?
Когато Левски и ЦСКА бяха галениците на властта и само там се влагаха яки пари ( и от държавата) и се обираха всички най-добри играчи от другите клубове всичко беше добре, а сега излезнаха други силни и добре финансирани отбори и вече не било хубаво. Много интересно как последните години от инак "аматьорското" ни първенство според вас имаме доста повече успехи в евро турнирите спрямо предни години в които ни излагаха ЦСКА и Левски ама тога не се тръбяха подобни заучени фрази нали ?
Националния отбор си има доста проблеми начело с малоумното ни БФС и по точно Перуката и неговата свита от легенди, заради които в момента имаме този жалък облик като национален отбор !
Саундмакс,във всички соц.страни по онова време имаше отбори ,които бяха ,,подпирани,,не само във България.Но не може да се отмине факта ,че ЦСКА и Левски през годините имаха много големи отбори и футболисти,който доста често разкатаваха известни западни тимове.Не коментирам темата,защо са на това дераже повечето отбори днес,но все ми се струва това ,което се прави в Разград е да начесе егото на един човек,но дори и така да е аз съм за тях на международната сцена!Обаче това е изкуствено моделиране на футболен отбор по подобие на Литекс,дано не съм прав!
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Аз говоря за Левски и ЦСКА защото никой нямаше да тръби така жално и упорито, че първенството е зле, а то е било винаги такова! Та в такова положение са изпадали толкова много отбори преди, а такава олелия не съм чувал! Та любимия отбор (Ботев Пловдив) беше тотално сринат през годините от Христолов - някъде да се е тръбяло, че трябва да ни спасяват или че други отбори са ни виновни за положението - НЕ ! Трябваше да фалираме и да почнем от началото, но не след дълго пак ударихме гредата поне новата база ни остана!
Иначе и аз не разбрах (не се и интересувам честно казано) как и защо се спонсорира една трибуна на стадиона на Лудогорец - примерно можеха да направят двете недовършени трибуни на стадиона на Ботев в Пловдив - отбора с най-голямата посещаемост на мачове преди да ни бутнат стадиона за да правят нов.
Вижте аз нямам лоши чувства към Левски и ЦСКА въпреки всичко и е жалко това което се случва с тях и другите отбори в криза, но те се оказаха просто една голяма неоправдана дупка за пари - все са на загуба очевидно, и явно проблема трябва да се търси другаде, а не в в отборите, които са добре сега!
Щели да бъдат до време Лудогорец, Литекс и Берое ако секнели парите - що с такава злоба бе колеги .....ами и на Реал Мадрид да му врътнат кранчето какво мислете ще стане с него ако не дойде друг с пари? Викате Домусчиев си чесал егото ....а нима хората спонсори на най-големите клубове в света пръскащи стотици милиони не го правят (чешат егото имам предвид ), и какво лошо има когато има резултати и може клуба да е на печалба ?
Относно мачкане на грандове - това са много стари постижения и в тези години футбола е бил на едно ниво, и от тогава на сам бая се е развила тази игра, но не и в България. И както казах през тези години най-добрите футболисти по една или друга причина са обирани от всички клубове и са играли именно в Левски и ЦСКА (националния ни отбор разпределен в два клуба едва ли не).
Моето виждане за развитие на БГ първенството е не да им избягат спонсорите на другите, а да се намерят още такива богати хора готови да влагат пари и в другите отбори за да имаме едно силно първенство и ДЮШ - само по този начин ще се качи нивото на футбола ни....а вместо това слушам как някой тайно се надява на другите по-скоро да им избяга спонсора, че да не им затмине успехите едва ли не !
 

dinkata

Редовен Потребител
Как ви се занимава да пишете такива големи постове :wall::wall::wall::bravo::bravo::bravo::cheers:
 

qtex

Потребител
Как ви се занимава да пишете такива големи постове :wall::wall::wall::bravo::bravo::bravo::cheers:

Цял ден на работа се чудя какво да правя :D

Soundmax, и сам посочваш случая с Ботев. Точно така трябва да стане и с всеки следващ отбор, който изпадне в подобно положение, ако няма друг легален изход от ситуацията. В крайна сметка нали сме правова държава. Да си върви процедурата по закони и правилници. Но все по-вероятно става това да не се случи, а пак да се заобиколи закона, защото става дума за определен отбор. Догодина може и за другия отбор да има такава драма.

Централната ми теза е, че системата в сегашния си вид, не работи или поне в по-голямата си част. Трябва да се промени политиката, по- която се управлява спорта, администрацията му, начините на спонсориране и контролиране на собствеността и т.н. Или ще се докараме в положение да има 2-3 редовни отбора. Не можем всички да се надяваме, че все някога ще долети някой Киро да ни оправи с мениджърските си умения...
 

Niki

Редовен Потребител
Да ви кажа честно ме боли дедовият за българският футбол,пак казвам добрите впечатления са ми отнякога ,когато имаше Футболисти,когато ЦСКА отстрани Нотингам,Ливърпул,Аякс ,а Левски направи страхотни мачове с Барселона,Атлетико и т.н.,когато Марек почти унизи Байрен,когато Тракия на Пашев също помлати Байрен,когато Академик София победи големият отбор на Джани Ривера.И защо го обичам онова време,защото отборите бяха пълни с българи и то сериозни момчета.Радвах се когато Желязков стана шампион на Холандия с Фейнорд заедно с Кройф,когато Петков заигра в Аустрия Мемфис!Но,Саундмакс ти вероятно не си бил роден за да можеш да направиш паралел и да прецениш.Държавата е срината ,ние говорим за футбол.Та колко българи играят в Лудогорец?Хората си чешат егото с големи отбори или поне такива със славна история и минало.Какъв отбор е Лудогорец?Ами ,ако недай си боже Домуса утре го свитнат или го прецакат неговите приятели ,ко става с отбора??Такива отбори нямат мая ,те са като прелитаща комета.Виж ЦСКА,Левски,Тракия са друга бира и ще се изправят на крака..........Абе национала ,какво правят тази вечер??
 
Нагоре