Узана 2012 година

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Тази тема е уникална: започната е преди осем месеца, има 40 поста и в никой от тях не се казва "Аз смятам да организирам Национална среща на Узана".
Предлагам модераторите да архивират темата, че само се излагаме с тези подпитвания :( .
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Архитекта написа:
Тази тема е уникална: започната е преди осем месеца, има 40 поста и в никой от тях не се казва "Аз смятам да организирам Национална среща на Узана".
Предлагам модераторите да архивират темата, че само се излагаме с тези подпитвания :( .
:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Никак не виждам с какво се излагаме. Освен ако се смята за излагация желанието на колегите да се видим и постреляме. Ако се появи организация, ще я делна веднага.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Архитекта написа:
Тази тема е уникална: започната е преди осем месеца, има 40 поста и в никой от тях не се казва "Аз смятам да организирам Национална среща на Узана".
Предлагам модераторите да архивират темата, че само се излагаме с тези подпитвания :( .
Извинявай, че ви споменах (просто сте на стратегическо място) нямах намерение да ви ядосвам или обиждам ставаше въпрос наистина да се видим и ако можем някъде да си спретнем едно ФТ ако има къде. Сега мисълта ми беше преди всичко да се видим без тежки организационни занимания, набелязва се един хотел звънка се за места на определената дата която решим, и това е...... не става въпрос някой да се разкарва и организира каквото и да било ! Пък ако може да се спретне на някоя поляна нещо добре е дошло ако ли не здраве да е ....пак се извинявам, въпреки че не виждам за какво реално има такава реакция или има някаква причина, но не се казва :sorry:
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
soundmax написа:
Сега мисълта ми беше преди всичко да се видим без тежки организационни занимания, набелязва се един хотел звънка се за места на определената дата която решим, и това е...... не става въпрос някой да се разкарва и организира каквото и да било !

Любо, не стават така нещата брат :exclaim:
Скромният ми опит в две еднодневни мероприятия, които организирах и осъществих благодарение на колегите Мускетари доказват че:
1. Организацията трябва да е сериозна.
2. Не може някой да не се разкарва...

Едно несериозно мероприятие е обречено на неуспех и на неповтаряемост (никой повече няма да дойде)
 

dinkata

Редовен Потребител
Слави, има се впредвид едно събиране и приятелско пострелване, което да не ангажира никой със състезание, а тези които искат такова трябва да го организират :cheers: :cheers: :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
shstanchev написа:
soundmax написа:
Сега мисълта ми беше преди всичко да се видим без тежки организационни занимания, ......

......
Едно несериозно мероприятие е обречено на неуспех и на неповтаряемост (никой повече няма да дойде)
Не си прав. Знаеш ли колко добре сме си изкарвали на импровизирани срещи на 2-3 регионални групи?

ЕДИТ///

Аз съм от Търново, но не живея в Търново.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Dejmos написа:
shstanchev написа:
soundmax написа:
Сега мисълта ми беше преди всичко да се видим без тежки организационни занимания, ......

......
Едно несериозно мероприятие е обречено на неуспех и на неповтаряемост (никой повече няма да дойде)
Не си прав. Знаеш ли колко добре сме си изкарвали на импровизирани срещи на 2-3 регионални групи?

За да покажеш, че не сме прави организирай ти една такава импровизирана среща. Още повече, че си от Търново, града е в центъра на България.И ще има голяма посещаемост. не се изскиват никъкви усилия звъниш в едни хотел казваш датата и публикуваш обява в раздела "Мероприятия".
Желая ти успех, ако решиш да го направиш.
Всичко това го казвам сериозно, не използвам ироничен тон.
:cheers: :cheers:
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
MAD MAX написа:
Никак не виждам с какво се излагаме.
Според мен темите за предстоящи мероприятия трябва да започват с постове в първо лице единствено, или множествено число: "Аз /ние/ смятаме да организираме еди какво си мероприятие..." Всичко останало е просто едно подръчкване, адресирано общо към аудиторията - чесане на езици без смисъл :-\ .
 
Нагоре