Тактически фенери и лазерни прицели

andi

Редовен Потребител
Имам го от 1 година,имам и от Митака C-8,тоя от Митака свети много по силно.
И аз имам този и С8 от Митака . То и този Митака го направи по мой вкус . Двата при мен имат различно предназначение и се ползват много активно . А и все пак с другите си пушки стрелям доста по надалеч от което и да е ПЦП .
След толкова фенери дето съм ползвал гарантирам за фенерите на Митака - повечето модели съм ги тествал в реални условия . Ако говорим за Ц8 ( последната версия на Митака) - няма фенер да свети толкова в този обем , и за тези пари .
А за нещата на Оптикоелектрон - всичко им е китайско . Само сглобяват най скъпите си оптики . Няма кой да отделя работници да се занимават с фенерчета .
 

йонко

Потребител
А Л2 на Митака съм сигурен , че свети повече от най-големия Олайт - над километър . А Л2 е с 1 батерия .
Точно беше валяло и много влажно - трудни условия за всички фенери .
Имаше няколко животни от 200 до 390 м и беше голям кеф да се разглеждат в подробноси с бинокъла докато са в тревата .
Анди хубаво е като казваш нещо да го провериш, не че нещо лошо но,Олайта е мерцедеса на фенерите. За светене свети Митака ги прави уникални но вземи да светиш 3-4 часа на вечер и ще избереш олайт.
 

barbaron

Редовен Потребител
За светене свети Митака ги прави уникални но вземи да светиш 3-4 часа на вечер и ще избереш олайт.
Я кажи, кажи... !!!
Защо "олайт"???
Къде е пропуска във фенера на Митака? Кое е превъзходството на олайт-а?
 

йонко

Потребител
Ще цитирам Митко по спомен Олайта е най - добрия фенер за тунинг но е СКЪП. Влез в страницата на олайт и виж колко тестове се правят. Аз имам Ц8 от митко и ми върши идеална работа .Цена на олайт 250-290лв - Л2 на Митко 130-160лв. Е това е разлика. Анди не знам колко свети но през ден светя по полето по 2-3 часа - търся рижи моми.Така че да налагаш мнение за миродавно е неправилно - поне да е светил с олайд...............
 

barbaron

Редовен Потребител
Йонко, ако цената само е разликата - нещата опират до това - кой колко се е набутал. Тестове по сайтове не гледам, защото ... те и в али-то правят "гоУеми тестове". Искаше ми се да кажеш от първа ръка, дали си струва да затворя някой лев още за олайт. Друго си е да светнеш по рижите моми и да кажеш - дали те гледат влюбено или като светнеш - тръгват да търсят по-качествени фенери.
Понеже не съм много вещ във нещата и сега се уча - смятам да преустановя закопуването на фенери от Митака до изясняване на ситуацията. До тука имам 2 бр. L2, и 3 броя c8, като 2 от тях са в "невидимата зона - различни вълни".

Абе като стана дума - няма ли кой да направи една тема за уреди за нощно виждане??? - аз лично ще я следя с интерес. Тикмо съм си хванал жената да инвестира в новогодишни подаръци....
 

йонко

Потребител
Качеството е разликата затова и разликата в цената е такава.Пролетта Митака взе моя олайт да го пробва с л2ката му и каза че има още хляб да яде.Ако вземеш ц8цата и и почистиш рефлектора с влажна кърпичка ПРИКЛЮЧВА със светенето завигаги.

2015 New Olight M3XS M3XS-UT Javelot Flashlight Cree XP-L LED Flashlight 1200 Lumens Flashlight 1000 Meter Tactical Flashlight
 
Последна промяна от модератор:

Maleuss

Новодошъл
Здравейте , ще започна с глупавите от мен въпроси. :sorry::wall::lol:
Като за начало искам да попитам дали този лазер може да се монтира безпроблемно на "Hatsan 25 supercharger" ?! :exclaim:o_O
Също така не мога да разбера този кабел на който е показано че е Remote button | On/Off задължително ли трябва да е заедно с лазера ? :confused:
Само от там ли мога да го включвам ?
Ако греша ме поправете , не искам подобни кабели на лазера . :lol:
 

Attachments

  • -392289628-89675081.jpg
    -392289628-89675081.jpg
    163.1 KB · Прегледи: 65
  • 2118117234-1279476634.jpg
    2118117234-1279476634.jpg
    263 KB · Прегледи: 62
  • -1819180709-1550759709.jpg
    -1819180709-1550759709.jpg
    138 KB · Прегледи: 62
7

7842

Гост
Нали виждаш че има и друга капачка без кабел,на втората снимка е показан с нея.Включваш от капачката отзад и нямаш кабел.
 

Maleuss

Новодошъл
Благодаря много за бързия отговор , тази нощ ще спя спокойно. :cheers::winner::lol::bravo:
А как стои монтажа с посочения пистолет ? Възможен ли е ? :sorry:
 

sevdaka80

Редовен Потребител
След като пристигна BL-Q2888 не ми допадна размера,мисля че ц8 ще е по подходящ но каква е цената му с батерията зарядно,всичките му такъми.Да кажем с 3 режима.
 
7

7842

Гост
:) Той ги прави и продава как аз да ти дам цена.Аз ще ти кажа за колко съм го купил 70 лева,ако има промяна ..........:cheers:
 

andi

Редовен Потребител
За цената ще си говорите двамата .
Снощи пробвахме най-далекобойния фенер в света - 2,7 км . За сравнение най-големия Олайт е около 1100 м , Л2 е 1200м . Това нещо е Брутално .
На снимката за сравнение е до познатия на всички Ц8 . viber image.jpg
 

sevdaka80

Редовен Потребител
Да се изфукам и аз с Convoy C8 три режима на работа 100% 60% 30% много готино зарядно.Зарядното е с индикатор за степен на зареждане,и става за различни размери батерии,защита от презареждане.От Митака разбира се.

IMG_20180206_210607.jpg
 

Attachments

  • IMG_20180206_212223.jpg
    IMG_20180206_212223.jpg
    236.4 KB · Прегледи: 43

DeadShot

Редовен Потребител
Колеги,препоръчайте ми батерии 18650 3.7v..Че тия сините ултра файар сдават багажа на 15тата минута..
 
Нагоре