Снимки на вашите пушки

qtex

Потребител
Малий... браво, браво! Честита да ти е и много да те радва! :bravo: :bravo: :bravo:
А прикладът от какво е направен или с какво е лакиран, защото излгежда страхотно? :-[

Ето малко снимки от мен:
Hatsan mod. 135 .177


Gamo Cadet Delta .177 - грозницата, която отчаяно плаче за ремонт, който да се надяваме ще започне скоро, но не зависи само от мен... :(



Не е кой знае какво, но за сега с това разполагам като арсенал... В бъдеще повече! :)
 

azzaro

Потребител
Хайде и аз да покажа нещо скромно,новата ми придобивка:
 

Attachments

  • dekemvri 2010 070.jpg
    dekemvri 2010 070.jpg
    1.2 MB · Прегледи: 489
  • dekemvri 2010 075.jpg
    dekemvri 2010 075.jpg
    1.2 MB · Прегледи: 310
  • dekemvri 2010 076.jpg
    dekemvri 2010 076.jpg
    1.2 MB · Прегледи: 365

petkof

Редовен Потребител
За протокола. :)
Така изглежда истинската GAMO MATRIK 4-16X50 AO
Има две скали за предният паралакс в ярдове и метри, няма подсветка.Има много фин милдот в централната част на кръста.
gamo_1____md_4_16x50_ao_scope_820.jpeg

Имая в България.Аз лично имам две. :)
Има я и по магазините и цената е от 140-180 лв. по моя информация.Смело я препоръчвам, защото съм я тествал по доста различни начини и през всички сезони.Има ясен образ на всички приближения и много точен паралакс.Тубата е 25,4 мм., а кликовете през 1/8 инч.
 

andro

Потребител
В странство е по 120 и нагоре евра тази оптика .Нещо евтина е тук ,ти откъде е взема и за колко? Има такава в Армс-ВГ на 158 лв.само че не пише matrik.
 

ilian

Потребител
При мен дядо Коледа дойде с малко закъснение,но по добре късно от колкото никога :yahoo:
 

Attachments

  • Picture 155.jpg
    Picture 155.jpg
    356 KB · Прегледи: 637
  • Picture 156.jpg
    Picture 156.jpg
    463.1 KB · Прегледи: 406
  • Picture 157.jpg
    Picture 157.jpg
    233.5 KB · Прегледи: 387
  • Picture 158.jpg
    Picture 158.jpg
    256.4 KB · Прегледи: 395

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Ето и моят фейс лифтнат БАМ :)).Нов приклад нова оксидация :) има си редуктор и всякакви нови неща в него :))).Само да видя и как стреля тези дни и това ще му е.
 

Attachments

  • DSC03442.JPG
    DSC03442.JPG
    89.5 KB · Прегледи: 391
  • DSC03443.JPG
    DSC03443.JPG
    150.7 KB · Прегледи: 416
  • DSC03446.JPG
    DSC03446.JPG
    73.1 KB · Прегледи: 437
  • DSC03449.JPG
    DSC03449.JPG
    77.9 KB · Прегледи: 427

gonzo-garage

Потребител
ееех, г-н атанасов ме превари...
драконе, може и със фолио.
продават го като псевдо карбон фолио, просто снадката я криеш от долу...
може и с дървесен фладер (все едно ти е дървена...цевта де), но ми е неестествено...
признавам, пвц-фолиата пазят от механични травми при превоз и стрелби, ама друго си е оксидацийката, особено в комбинация с дървени части...вероятно съм див традиционалист, но така отива на полимерните приклади.
става и с подходящ профил с нужното вътрешно сечение.
продават се по магазините за моделистика...
 

gonzo-garage

Потребител
надали е използвана електрофизична технология, но ще чакаме...той сигурно и по тази причина след думата оксидация е сложил имотиконката" :)", та да се зверим, аджеба що е туй.
а както казва ралфи, пък спрямо повърностните отлагания, тръбите са с цена на макароните.
"евала" му правя, че се е сетил, каквото и да е....
 

Loki

Потребител
Много готино е станало Бамчето :bravo: Бих казал, че даже мн си върви карбоновата шарка с приклада :)
Няма кво да се дзверите- това си е фолио, но съвсем не е от онова дето го продават навсекъде по 5 леа метъра.. Нз това точно от къде го е взел Скандалния, но аз съм взимал такова на 3М (лидер в бранша с лепила и фолия) и ефекта е поразителен!! Ползват го предимно за тунинг ефекти на мотори и коли- мн е здраво! Мен ме впечатли, че е успял и цевната кутия да направи с него ;)
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Фолио е. При нас е около 80 лв. метъра. На сенника на оптиката съм с такова. Видях го от Хамерлито на Вальо от Търново.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Фолио е факт :))).От 3М е.Води се най-хубавото фолио на пазара Японско е 74лв е квадрата.Стана доста добре захваща се много здраво,а идеята я имах от много време и я осъществих нали знаете най-важното е на мен да ми хареса :))).Ще му мисля и един отсекател да му направя,но по натам.
Поздрави на всички.
 

tzocho

Потребител
Чудех се къде да споделя впечатленията си от нашите героични предци след посещението ми на Военно-историческия музей на връх националния празник 3-ти март. Реших, че макар и да не е пневматика, тук е мястото да се види пушката на Ильо войвода, която освен всичко друго изглежда най-вече респектиращо!

022722067-big.jpg


022722127-big.jpg


А какво да кажем за калибъра - пистолета и пушката на Панайот Хитов

022722157-big.jpg


022722168-big.jpg
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
The new shit....

The new one...
 

Attachments

  • 1.JPG
    1.JPG
    231.8 KB · Прегледи: 343
  • 2.JPG
    2.JPG
    274 KB · Прегледи: 286
  • 3.JPG
    3.JPG
    279.9 KB · Прегледи: 356
  • 4.JPG
    4.JPG
    176.8 KB · Прегледи: 515
Нагоре