Снимки на вашите пушки

bateelmo

Потребител
Аз не съм сигурен в ефекта от тези неща, ама защо медна тръба.Ако трябва да запази температура това е наи неподходящия материал. Аз бих пробвал с пвц или дори изолация за тръби от климатици.
 

dp1962bg

Потребител
ФТДМ
Прав си Емо, и аз мисля, че медната тръба не може да запази температурата на цевта, защото медта има много голяма топлопроводимост.В същност изолатора в случая е въздуха затворен между цевта и тръбата. По скоро обаче би имала обратен ефект. Положителния ефект от подобна "изолация" е по скоро да предпазва цевта от директни слунчеви лъчи. Например голо цев, черна, пече слънце, нагрява повече отгоре и докато цевта се темперира изкривяването е факт. Но според мен ефекта от това е пренебрежимо малък в сравнение със отлконенията в стрелбата причинени от фактора стрелец.
 

praetorian

Редовен Потребител
020863507.jpg

020863530.jpg

020863516.jpg

020228715.jpg

:cool: :D
 

petkof

Редовен Потребител
А на мен сега любимата ми е Диана 460 Магнум!Групата е правена от разстояние 25 м.,прав без опора и се състои от 8 попадения.Чашките са JSB 1.03 гр..Флаерите са последните два изстрела.Извинявам се за много лошите снимки.Ще се постарая да не си забравям фотото. :)
021000109-big.jpg

021000112-big.jpg

021000114-big.jpg

021000125-big.jpg
 

luft9waffe

Редовен Потребител
първата снимка не е чак толкова лоша-ясно се виждат равномерните отлагания от разпрашено олово по вътрешната повърхност на полимерния надулник.
стрелях преди месец с тази пушка.понеже я видях за сефте на живо, в първия момент реших,че е д46-изглежда доста компактна и лека,а звука и мекият изстрел не дават представа за това,колко мощна е всъщност.имам д350магнум,но 460 е по-добра във всяко отношение.особено т5-спусъка - сериозен апгрейд от страна на диана.
(а с тази оптичка отгоре,Петко явно се гласи да даде почивка на хартиените мишени и да я ползва правилно.)

грешка!спусъкът е модел т06
 

vanko

Редовен Потребител
Това се казва отлична изработка,браво колега :bravo: Давам заявка за изработка на един за Суматра,ако приемаш разбира се ???
 

praetorian

Редовен Потребител
ТОВА е най - красивия приклад, който съм виждал....!!!!!!!! :rambo: :rambo: :bravo: :bravo:Супер ергономичен, издържан като съчетание на форма, цветове и украса.Досега рядко съм виждал такова нещо, а съм видял доста пушки - както на живо, на изложения, така и в списания.
Колко ти е излязъл като цена?Макар да се говори за цена е леееко просташко при такъв резултат...
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Офф още ме е яд че не го взех като можеше.. Наистина много добро изпълнение... И моя е от същия човек @bio_game1. Когато излезе докато се чудя и колегата го купил... То така става.. Нищо утешавам се че майстора си е тук и предполагам си работи, така че по-нататък ще се вредя когато дойде време за още един приклад :):) Още веднъж браво !!!
 

delpx

Потребител
Ами цената ни бих искал да коментирам :) само ще кажа че в никакъв случай не е умопомрачителна.

Единственият проблем който имах с приклада е че се налижи да прерпавя спусъка ето така -

021074970.jpg


Това стана лесно като за целта отидоха 10лв за стругар ,а за палчето използвах една стара скоба за оптика от която го изработих. Недостатък ако въобще може да се нарече така е че ложата е с голям наклон което прави поставянето на хамстер малко трудно и в асиметрия с пушката , нямам представа как би могло да стане поставянето на хамстер и каква ще е визията на пушката с него но ще пробвам по нататак.
 

ангел иванов

Потребител
Ето и моя хубавец,след направения тунинг,вече се доближава по консистентност на изстрелите до Рауха.
 

Attachments

  • 18102010648.jpg
    18102010648.jpg
    296 KB · Прегледи: 507
  • 18102010649.jpg
    18102010649.jpg
    332.1 KB · Прегледи: 442
  • 18102010650.jpg
    18102010650.jpg
    307.7 KB · Прегледи: 381
  • 18102010651.jpg
    18102010651.jpg
    344 KB · Прегледи: 408

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Не бях снимал моя Асан, но сега за 2 мин го направих, за да покажа първия приклад, който @bio_game продаде.. Много съм доволен, и наскоро /във Враца/ открих за какво е вдлъбнатината за палец на набузника.. :):) Много удобен приклад !!!

praetorian написа:
ТОВА е най - красивия приклад, който съм виждал....!!!!!!!! :rambo: :rambo: :bravo: :bravo:Супер ергономичен, издържан като съчетание на форма, цветове и украса.Досега рядко съм виждал такова нещо, а съм видял доста пушки - както на живо, на изложения, така и в списания.
Колко ти е излязъл като цена?Макар да се говори за цена е леееко просташко при такъв резултат...

Мен пък ей тези много ме радват, но там цената е :eek: :eek:

http://www.prikladi.dimovengraving.com/

Иначе един такъв с мотив, подходящ за нашите цели.. Ееех мечти мечти.. ;) ;)
 

Attachments

  • IMG_6481-1.jpg
    IMG_6481-1.jpg
    120.9 KB · Прегледи: 2,774
  • IMG_6491-1.jpg
    IMG_6491-1.jpg
    84.9 KB · Прегледи: 446

ilian

Потребител
Ето ги и моите пуцалки,които ми доставят страхотен кеф когато стрелям с тях :rambo:
 

Attachments

  • Picture 120.jpg
    Picture 120.jpg
    67 KB · Прегледи: 675

delpx

Потребител
много добре си се справил поздравления. Използвал си си някакви специализирани машини като фризи и темподобни ?
 

ilian

Потребител
Аз съм автобояджия и шлайфането ми е професия,използвах само шлайф машина и на ръка :crazy:
 

Loki

Потребител
Изпуснал съм шоуто :wall:.. мн е хубав приклада на колегата delpx и мн бих искал да го видя на живо :) само едно нещо малко не ми харесва- гравираната плочка щеше да седи по-добре ако беше вкопана.. а кой всъщност я направи и как ???, същия майстор ли...

Мен пък ей тези много ме радват, но там цената е

http://www.prikladi.dimovengraving.com/

Иначе един такъв с мотив, подходящ за нашите цели.. Ееех мечти мечти..

Евгени Димов е вече доста известен сред ловджииските среди, пич е, приклади май не прави- гравира ги само и резбосва, ножове също. Един такъв е около.. 4 бинки.. Има си стил- малко "бъклица и дрян" положение.. ;)
 
Нагоре