Снимки на вашите пушки

A

Anonymous

Гост
Re: Снимки на Вашите пушки

Ох мале :'(Що ги показвате тия пушкала :eek:Това го избирам ,ако ще в замяна да дават 10 манекенкиза лично ползване :wall:Че и тоя ли Дейстет е компютъризиран?Тая пушка можеж да я пратиш сама на състезание и после да отидеш за наградите :pardon:
 

bor1968

Потребител
Re: Снимки на Вашите пушки

Ето и моите пушки. Нищо особено, но на мен си ми вършат работа ^-^. Липсва само Асенчо№75- защото е при Братушка за гЪзификация.

011457988-big.jpg
 
A

Anonymous

Гост
Re: Снимки на Вашите пушки

Ще ми се да я имам :(
 

Attachments

  • DIANA1.jpg
    DIANA1.jpg
    200 KB · Прегледи: 969
  • 12.jpg
    12.jpg
    55.6 KB · Прегледи: 759
  • 02.jpg
    02.jpg
    53.6 KB · Прегледи: 745
  • DIANA2.jpg
    DIANA2.jpg
    165.7 KB · Прегледи: 852
A

Anonymous

Гост
Re: Снимки на Вашите пушки

Ето и моят Бам 50 :)
 

Attachments

  • 051409181227.jpg
    051409181227.jpg
    207.9 KB · Прегледи: 838
  • 051409180648.jpg
    051409180648.jpg
    204.2 KB · Прегледи: 896

petkof

Редовен Потребител
Re: Снимки на Вашите пушки

Браво.Много добре изглежда. :bravo:
Да питам, това върху което е сложена пушката, да не би да е бъдеща заготовка? ???
 
A

Anonymous

Гост
Re: Снимки на Вашите пушки

andro_e написа:
Ще ви разочаровам ,въпросното нещо е дъбов пън който не можа да влезе в камината! :)
А на мен ми заприлича на коренище от орех... :(
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Re: Снимки на Вашите пушки

Уникална е!За първи път виждам бул пап да ми хареса на мен ......браво!
 

valenti

Потребител
Re: Снимки на Вашите пушки

Към Hell boy, много уважавам ръчната изработка! Впечатлен съм от линията която си постигнал! Колко време ти отне направата на приклада ,ако не е тайна?
 
A

Anonymous

Гост
Re: Снимки на Вашите пушки

HellBoY, добре дошъл отново! Помня те като един от старите членове на другия форум, който знае и може. Помня и предишния ти проект на 21-цата. Този е още по-добър- поздравления!
 

HellBoY

Потребител
Re: Снимки на Вашите пушки

Valenti , обработката от изрязаната заготовка до завършването - финото шкурене с П2000 ми отне два уикенда . От там нататък байцването , лененото масло , обработката с клей и терпентин и накрая с восък отне около 2 месеца (иска се изчакване между отделните обработки за да попие хубаво в дървото ( мисля бях чел мнение точно на парабелум ,че минимума за съхнене е 3-6 месеца или нещо от сорта "хубавите неща стават бавно" ) ;)

Parabellum , кефя се на страхотното форумче което сте си спретнали тука на свобода :yahoo:
В стария oragie.forum избягвам да пиша откакто си поръчах едно QB57 от МСА и като го получих беше със сцепен приклад , тон ръжда и кви ли не дефекти (далеч от качествената изработка с която се слави) :wall: Естествено изобщо и не разчитах на гаранции и си го спретнах по мой тертип (как ви се струва приклад облечен в черна кожа) :cool:

Ето прясна снимка вече със алуминиева вложка на затилъка с която баланса заспа :

picture058m.jpg


B21 bullpup - Mazda MX3 - HellboyA :

picture051d.jpg


Радвам се че ви харесва колеги ^-^
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Re: Снимки на Вашите пушки

Ами тя си е за харесване! :bravo:
 

DoDo

Потребител
Re: Снимки на Вашите пушки

Ето я и моята пушчица ИЖ-38 С, 4.5мм. Тя ми е първата и единствена за сега :yes: До колкото се сещам я имам от 1996-97-ма година. Надявам се скоро да си взема нещо по-така :)
 

Attachments

  • IZH38C.JPG
    IZH38C.JPG
    47.7 KB · Прегледи: 749
A

Anonymous

Гост
Re: Снимки на Вашите пушки

Ето малко и от мен:

CIMG6279.jpg


CIMG6280.jpg


Ако някой може да ми я заглуши, ще съм безкрайно благодарен, че ми е малко шумничка :-[ А ето я и до Кондор 6.35:

CIMG6282.jpg
 

cdman

Администратор
Re: Снимки на Вашите пушки

lynx написа:
Добре изглежда пушката!
За колелото разбрахме, а за големия тумблер ще се похвалиш ли от къде го напипа? ;)

От същото място - сделката беше колело + тумблер - само че човека беше много зает и направи тумблера с 2 седмици закъснение :)
 

mitkui

Потребител
LADY RECON

Искам да ви представя най новата "коледна" придобивка на Нуша :)
 

Attachments

  • DSC05515.JPG
    DSC05515.JPG
    411.8 KB · Прегледи: 1,003
  • DSC05517.JPG
    DSC05517.JPG
    301.9 KB · Прегледи: 1,074
  • DSC05536.JPG
    DSC05536.JPG
    550.5 KB · Прегледи: 1,026
Нагоре