Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

Дискусия в 'Пружинна Пневматика' започната от cdman, 6 Октомври 2008.

1. anibis

anibis Редовен Потребител

Публикации:
    2,322
    от:
    Варна 0899/859-831
    Те сръбските чашки летят една идея по-добре от Гамо,така че не трябваше въобще да ги поръчваш тия чашки на Гамо.
    Гамо чашките имат най хубавата кутия,друго нищо не им е хубаво!
    За твоята пушка JSB 1.03гр. и на Н&N FTT

Kambe харесва това.
  2. Kambe

Kambe Новодошъл

Публикации:
    10
    Оптиката заспа с половин оборот нагоре! Прав от 25 големи крачки целих запалка 3 от 3 със сръбските чашки. Доволен!!

Gadnqra and lynx like this.
  3. дудин

дудин Потребител

Публикации:
    15
    Колеги ,
    имам Гамо Хънтър 890 и искам да го преправя от оптика към механичен мерник (както беше 440) . Ще съм ви много благодарен за съвети как да го направя .
    Поздрави

4. Kambe

Kambe Новодошъл

Публикации:
    10
    3 шута от 30 метра клекнал със сръбски чашки не е зле, нали ?!
    20171114_110335.jpg

cilindura, Nikola, xpresident and 2 others like this.
  5. Venco

Venco Потребител

Здравейте, някой има ли впечатления от El Gamo 300 4.5мм, модела е по-стар ( 1960-70 години) и не открих много информация. Има ли резервни части, ако не, от кой модел могат да паснат и т.н. Общо взето ми харесва и се чудя дали да си я подаря за Коледа;):)

6. DeadShot

DeadShot Потребител

Публикации:
    276
    от:
    Ивайловград
    Стреляй поне по 5-6 пъти,че да добиеш реална представа какво можете ти и оръжието.Иначе браво добро постижение.

7. zograffa

zograffa Потребител

Публикации:
    118
    от:
    Бургас
    Нека не звучи,като заяждане,но нали знаете,че 30 крачки не са 30 метра.

8. kaloyan_takev

kaloyan_takev Потребител

Публикации:
    207
    от:
    Монтана
    Да, може и повече да са.

9. zograffa

zograffa Потребител

Публикации:
    118
    от:
    Бургас

Ако си висок 2,40м. най вероятно ще е така.

10. venciru

venciru Потребител

Публикации:
    467
    от:
    Варна
    Нека и моето не прозвучи като заяждане, ама зависи. Моите 30 крачки (големи) са повече от 30 метра:cheers:. И не съм 2.40, а "само" 2.00 м. Не че имат някакво значение някой друг сант + или -. За дистанцията говоря - за друго имат значение.........

11. zograffa

zograffa Потребител

Публикации:
    118
    от:
    Бургас
    Аз затова писах,да не звучи,като заяждане.Голям разкрач е около 1,10м. но много хора бъркат нормални крачки и метри.За моя ръст 1,80 две нормални крачки са 1.5 м..

12. Venco

Venco Потребител

Здравейте, явно съм объркал модела за който ви питах по рано...пушката е вече при мен и се оказа, че е 5.5 калибър. След доста ровене в нет-а мисля, че разбрах кой е модела -El Gamo ASI Rangemaster 22, понеже на самата пушка не пише . Модела е някъде от 80-те години и за моя радост е доста запазен, всичко важно е метално, само тапата отзад е пластмасова, маншета пишат, че е кожен, а отгоре на цилиндъра има и дупка за смазване. Даде скорост 157м.с / 13.8 ж. с 1.11г. H&N silver point, само такива имам в наличност, може и да са и тежки, нямам идея. Самата пушка тежи 2.5 кг, компактна е и много стегната,без луфтове, малко спусъка ми е странен, но ще му свикна. Приемам всякакви съвети и мнения, просто не открих много информация за този модел.:)

Прикачени Файлове:

Последна промяна: 2 Декември 2017
  13. Venco

Venco Потребител

Четири изстрела в импровизирана мишена, на разстояние 8м., прав без опора, скоро ще опитам на 10-15 метра как ще е, че днес вали и не става. Не съм и свикнал още, но за сега съм доволен :)

Прикачени Файлове:

14. pavloff

pavloff Редовен Потребител ФТДМ

Публикации:
    2,145
    от:
    Троян
    Чехлите на първата снимка кефят

15. дудин

дудин Потребител

Публикации:
    15
    Като повиках малко неволята и тя не откликна ето какво намерих :
    http://www.gatewaytoairguns.com/airguns/index.php?topic=5837.0
    Всъщност тази информация малко закъсня - бях се амбицирал да сваля надулника и го свалих ............ чрез въртене . Поразрових се в гугъл за хънтър 440 и намерих , каквото толкова време търся (като го получа ще разбера дали е така)
    http://www.lojadearmas.pt/epages/960564746.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/960564746/Products/G-27460+27392+32310
    http://www.lojadearmas.pt/epages/960564746.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/960564746/Products/G-27498
    Всичко това стана след поредния ден прекаран в опити да прострелям поредната (3та) оптика , а в същото време дъщерята се забавлява истински с кросмана (1377) , целейки все по-малки и трудни мишени . Надявам се съвсем скоро това да се промени .
    Весели празници на всички !

Последна промяна: 25 Декември 2017
  16. cerebri

cerebri Новодошъл

Публикации:
    2
    Здравейте колеги, нов съм във форума. Може ли да ме насочите от къде мога да си набавя пружина и маншет бутало за gamo wisper X.

17. lynx

lynx Редовен Потребител

Публикации:
    6,716
    от:
    Старата София
    Здравей и добре дошъл във форума.
    Развърти по телефоните на магазините, би трябвало да ги има тези неща.
    Части/консумативи за Гамо са популярни и се намират лесно.
    Официален вносител се водят "ВИП", но части има в много от магазините.

18. cerebri

cerebri Новодошъл

Публикации:
    2
    Благодаря за насоката, в сряда ще проверя във ВИП Варна.

19. дудин

дудин Потребител

Публикации:
    15
    Получих мерника и мушката , справих се с монтажа , при прострелката се оказа , че минимално съм отклонил мушката , тъй като мерника отиде в крайно ляво положение , но пък стреля съвършено точно и няма да я пипам .

xpresident and Gadnqra like this.
  20. valentin gorianov

valentin gorianov Новодошъл

Публикации:
    6
    от:
    град Брезник
    Не си поръчвай от Пловдивския ВИП Аз си поръчах пружина от тях за сфх,а те ми пратиха пружина от славия.Аз също търся пружина и маншет за сфх но няма намиране.Някой ако каже от къде да намеря газова или телена пружина за сфх ще му бъда благодарен.

Сподели Тази Страница

Софтуер за Интернет Доставчици и Кабелни Оператори | Мартеници Галена