Приятелско надстрелване - следете за дата и място

llcoolj

Редовен Потребител
Аз ще гледам да съм на линия, че сбирката ще е по сериозна тема.
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Благодаря колега, просто съм методичен в стрелбата , добре запознат с техническата част около ВО и външната балистика.Резултатите сами си идват. Ето от миналата седмица 229 точки
Нищо няма да казвам , само ще постна този клип ;)


П.С. Къде е Болдов, къде е Вълчев , рамо до рамо !!!
 

DimitarV

Редовен Потребител
Нищо няма да казвам , само ще постна този клип ;)


П.С. Къде е Болдов, къде е Вълчев , рамо до рамо !!!
Петьо благодаря за комплимента братле само , че ако мен с алтарос слъг с бк 0.184 ме сложиш до Болдата с 0.06 бк в ония вятър може и да го изравня по точки. Но ако и аз съм с чашки като него- няма да направя и 180 точки сигурно.Та...с чашки и вятър играта е тотално различна.Слъга се влия слабо от вятъра сравнен с чашки.Ние затва играем на 100м , а не ярда, но това не компенсира.Май трябва на 150м да пробваме.
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Петьо благодаря за комплимента братле само , че ако мен с алтарос слъг с бк 0.184 ме сложиш до Болдата с 0.06 бк в ония вятър може и да го изравня по точки. Но ако и аз съм с чашки като него- няма да направя и 180 точки сигурно.Та...с чашки и вятър играта е тотално различна.Слъга се влия слабо от вятъра сравнен с чашки.Ние затва играем на 100м , а не ярда, но това не компенсира.Май трябва на 150м да пробваме.
Силно съм ЗА !!!
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Петьо благодаря за комплимента братле само , че ако мен с алтарос слъг с бк 0.184 ме сложиш до Болдата с 0.06 бк в ония вятър може и да го изравня по точки. Но ако и аз съм с чашки като него- няма да направя и 180 точки сигурно.Та...с чашки и вятър играта е тотално различна.Слъга се влия слабо от вятъра сравнен с чашки.Ние затва играем на 100м , а не ярда, но това не компенсира.Май трябва на 150м да пробваме.
Ако искаш като се видим може да си настроим пушките за чашки,и да опитаме да постреляме на 90 м да видим какво ще сътворим с теб. Имам желание за такова предизвикателство към себе си.
 

DimitarV

Редовен Потребител
Ако искаш като се видим може да си настроим пушките за чашки,и да опитаме да постреляме на 90 м да видим какво ще сътворим с теб. Имам желание за такова предизвикателство към себе си.
Бих искал да видя къде се намирам спрямо хора като Болдов, само това ме блазни, но иначе не ми се занимава с чашки.На бенчрест състезание в Сърбия ми се ходи, а там стрелят със слъгове доколкото разбрах.Само да мине малко време да понастроя епика, после Зан да изкара новите Elr слъгове и да ги напасна с лотар валтера.
 
Нагоре