Пращане на пушка с куриер

  • Автор на темата Anonymous
  • Начална Дата
A

Anonymous

Гост
Re:пращане на пушка с куриер

а някой пробвал ли е с диечел
 
A

Anonymous

Гост
Re:пращане на пушка с куриер

Да пробвал съм, направо се откажи. Първо са страшни кожодери и оръжие под всякаква форма (разглобено, сглобено, разрешено, незаконно) отказват да барат.
 

klmn

Потребител
Re:пращане на пушка с куриер

Еконт приемат въздушно оръжие,днес ми го каза техен служител (изпращах друго нещо и попитах) - след като се продава свободно може и да се транспортира така.
 

hunter57

Потребител
Re:пращане на пушка с куриер

Абе що се мъчите Спиди приема всичко и са по бързи - поне от Еконт На мен от Ямбол до София на ИКОНОМИЧНА тарифа ми пристигат пратките за 24 часа Става дума за поръчки от магазин http://www.pushka.eu/index.htm
 

big_dragon

Редовен Потребител
Re:пращане на пушка с куриер

hunter57 написа:
Абе що се мъчите Спиди приема всичко и са по бързи - поне от Еконт На мен от Ямбол до София на ИКОНОМИЧНА тарифа ми пристигат пратките за 124 часа Става дума за поръчки от магазин http://www.pushka.eu/index.htm
:offtopic:
Колега,
Другите това разстояние го взимат за 24 часа... :crazy:
 
A

Anonymous

Гост
Re:пращане на пушка с куриер

спиди друк път по бързи все пак съм работил в тая фирма и ползвам само еконт по бързи по коректни с две думи по добри
 

dinkata

Редовен Потребител
Re:пращане на пушка с куриер

big_dragon написа:
hunter57 написа:
Абе що се мъчите Спиди приема всичко и са по бързи - поне от Еконт На мен от Ямбол до София на ИКОНОМИЧНА тарифа ми пристигат пратките за 124 часа Става дума за поръчки от магазин http://www.pushka.eu/index.htm
:offtopic:
Колега,
Другите това разстояние го взимат зе 24 часа... :crazy:

+1 Драго ! Колегата пише, само колкото да напише нещо... ;)
 

hunter57

Потребител
Re:пращане на пушка с куриер

dinkata написа:
big_dragon написа:
hunter57 написа:
Абе що се мъчите Спиди приема всичко и са по бързи - поне от Еконт На мен от Ямбол до София на ИКОНОМИЧНА тарифа ми пристигат пратките за 124 часа Става дума за поръчки от магазин http://www.pushka.eu/index.htm
:offtopic:
Колега,
Другите това разстояние го взимат зе 24 часа... :crazy:

+1 Драго ! Колегата пише, само колкото да напише нещо... ;)
Колега не пиша колкото да напиша нещо По Коледа платих една пушка в магазин и Еконт 6 /ШЕСТ/ дни не намериха време и възможност да ми я доставят и продавача се принуди да се бръкне 10 лева за бърз градски куриер понеже му поговорих доста грубо, а това е за рамките на София , а Спиди са перфектни може би понеже имаме договор с тях
 

dinkata

Редовен Потребител
Re:пращане на пушка с куриер

Знаех си, че ще излезна неразбран ! Нямах нацяло в предвид куриерските фирми, съгласен съм, че е възможно с теб да са се отнесли некоректно ! Имах предвид цялостното ти писане, че обикаляш от тема в тема и пишеш "колкото да не заспиш" Не се обиждай ! Нямам нищо лично към теб !
Жив и здрав да си ;) Просто маааалко се съобразявай колко и къде пишеш ;) :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
 

ангел иванов

Потребител
Re:пращане на пушка с куриер

Колега Хънтър57,Динката е абсолютно прав,спри се вече да цаташ по всички теми,аман вече! :wall: :wall: :wall:
 

venciru

Редовен Потребител
Re:пращане на пушка с куриер

hristo написа:
спиди друк път по бързи все пак съм работил в тая фирма и ползвам само еконт по бързи по коректни с две думи по добри
И приемащи за пренос въздушно оръжие!! Даже и когато им кажа какво изпращам. Проверено нееднократно и не само от мен......
 

hunter57

Потребител
Re:пращане на пушка с куриер

ангел иванов написа:
Колега Хънтър57,Динката е абсолютно прав,спри се вече да цаташ по всички теми,аман вече! :wall: :wall: :wall:
Извинявай колега, не знаех, че форума си е лично твой и нямам право на мнение без да съм те питал

Колегата е абсолютно прав, аз отдавна щях да го напиша, ама нали съм добродушен....... >:D
 

ангел иванов

Потребител
Re:пращане на пушка с куриер

Виж кво,не е мой,не е и твой.
Аз пък не знаех че имаш мнение по всичките 556 теми от форума,щото скоро ще ги покриеш.
Просто не публикувай не на място,и не е желателно да се пишат алабализми в специализирани теми.
Нека не се заяждаме и бъдем по вежливи и сдържани.А ти си постъпвай както решиш. :(
 

big_dragon

Редовен Потребител
Re:пращане на пушка с куриер

big_dragon написа:
hunter57 написа:
Абе що се мъчите Спиди приема всичко и са по бързи - поне от Еконт На мен от Ямбол до София на ИКОНОМИЧНА тарифа ми пристигат пратките за 124 часа Става дума за поръчки от магазин http://www.pushka.eu/index.htm
:offtopic:
Колега,
Другите това разстояние го взимат за 24 часа... :crazy:
Написах този пост за да може колегата да си поправи грешката от 124 на 24 часа, а не да скандализирам темата.
Символа :offtopic: означава, че модераторите могат да чистят въпросният пост без да се замислят.
И те така....
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Re: пращане на пушка с куриер

Колеги има ли фирма с която ние можем да продаваме въздушни пушки в Европа?Примерно Еконт,Спиди,DHL или някоя която се наема да я достави.
 

lynx

Редовен Потребител
Re: пращане на пушка с куриер

Всяка от изброените ще я достави, но не те съветвам да декларираш че е пушка.
Пишеш че е машина, декларираш стойност, застраховаш пратката и спиш спокойно. ;)
 

dinkata

Редовен Потребител
Re: пращане на пушка с куриер

Не минава ли на скенер като минава извън граница ? Те там няма да видят сигурно ?
 

lynx

Редовен Потребител
Re: пращане на пушка с куриер

Скенера е на влизане в държавата в която е крайния получател, но куриерските фирми никой не ги притеснява с тия огромни групажи, най-вероятно си плащат за спокойствието.
 

DANNY

Редовен Потребител
Re: пращане на пушка с куриер

lynx написа:
Скенера е на влизане в държавата в която е крайния получател, но куриерските фирми никой не ги притеснява с тия огромни групажи, най-вероятно си плащат за спокойствието.


Ако знаете къде съм работил до преди няколко месеца, ще ми повярвате.
Скенери има и на излизане от страната.
Скенер има в карго зоната на летищетето и е изключено пратка да мине от там без да е сканирана. Там се мерят килограмите и направо от кантара минава през скенера.
И двете са едно след друго. И двете се намират м/у цивилната и карго зоната на летището.
Стоката не може да влезе на летището без да е сканирана!
Вервайте ми!
Всяка голяма фирма която извърша международни куриерски доставки, особено най-големите като DHL Fedex UPS и т.н. имат тъй нареченото "отдалечено работно място" на митниците. т.е. митничари които работят на место в самите приемни на фирмите. и проверяват пратките и придружаващата ги докоментацията!
 

cdman

Администратор
Re: пращане на пушка с куриер

Според мене в страната ще мине номера - но в чужбина изключено ако не е декларирано - да не говорим че на скенера няма да се види дали е точно въздушна или бойна пушката и може да стане бая сложно :)
 
Нагоре