Помощ pcp до 1000 лв

Дискусия в 'Начинаещи, избор на въздушна пушка или пистолет' започната от Dessso, 9 Април 2018.

1. didarai

didarai Редовен Потребител

Публикации:
    2,403
    Да не въртиш предпазните капачки ? Прещракват ли кликовете като въртиш ?
    На последната ми оптика , чисто нова , едното винтче не беше затегнато и тумлерът просто си превърташе .

Последна промяна: 15 Април 2018
  2. peko

peko Редовен Потребител

Надявам се, че поне изпълнява това, което го съветваме поне.....

3. Dessso

Dessso Потребител

Публикации:
    67
    от:
    Равда
    Ami тя е https://arms-bg.com/component/virtu...-wr-riflescope-gamo-6x40-wrarms.html?Itemid=0

4. Ivory

Ivory Потребител

Публикации:
    163
    от:
    Трявна
    Виж Дидарай какво те пита,а ти пускаш модела на оптиката.:wall:

Gadnqra харесва това.
  5. Kifa

Kifa Редовен Потребител

Публикации:
    508
    от:
    София
    Снимай това,което въртиш....черното са само капачки...развиваш тези капачки и под тях е реглажа...върти се с отвертка(най-вероятно)

Gadnqra харесва това.
  6. anibis

anibis Редовен Потребител

Публикации:
    2,473
    от:
    Варна 0899/859-831
    Недей се мъчи,отиди при човека той ще ти помогне,и ще ти обясни всичко по пушката ти и оптиката.

Gadnqra харесва това.
  7. Dessso

Dessso Потребител

Публикации:
    67
    от:
    Равда
  8. 7842

7842 Редовен Потребител

Публикации:
    397
    от:
    Русе-0876302261-Георги
    :rambo:

:lol:

Последна промяна от модератор: 15 Април 2018
  9. Dessso

Dessso Потребител

Публикации:
    67
    от:
    Равда
    Пфффф ами за първи път ми е с оптики и т.н чувствам се като дебил

10. SGS

SGS Редовен Потребител

Публикации:
    204
    от:
    Варна
    Е, затова има форуми. Питай и винаги ще има кой да помогне. Никой не се е родил професор.

hunter_78, Gadnqra, SvilenP and 2 others like this.
  11. Dessso

Dessso Потребител

Публикации:
    67
    от:
    Равда
    Дам и аз се чудех защо не става

Прикачени Файлове:

Gadnqra харесва това.
  12. DeadShot

DeadShot Потребител

Публикации:
    312
    от:
    Ивайловград
    Оптиката изобщо не е лоша.Просто е непретенциозна и е за забава,а не за прецизна стрелба по мишени.Те затова не я харесват колегите,Щом не става за Фийлд таргет не става за нищо. Като гледам колко опит имаш.. тази оптика е идеална за момента за теб.Стреляй с нея докато се научиш кое,как и защо.

Todor bakalov and Dessso like this.
  13. Dessso

Dessso Потребител

Публикации:
    67
    от:
    Равда
    Ами за момента да сега осъзнаах колко некомпетентен и глупав съм толкова елементарна оптика да не мога да. Настроя и да въртя предпазните капаци като бавно развиващ ако е някоя по сложна с още по трудни за настройване прибори ще в гледам като объл камък

14. DeadShot

DeadShot Потребител

Публикации:
    312
    от:
    Ивайловград
    Човече ще ме спукаш от смях :D:D:D
    Ще се научиш и аз бях така.

Nikola харесва това.
  15. Dessso

Dessso Потребител

Публикации:
    67
    от:
    Равда
    Аз преди да намеря този форум звънях в един магазин за пцп пушка и му викам на продавача каква е тая помпа 400 тя е като за колело тука един дядо пред нас вехтошар има такава ,за колело дали ще стане и този вика изчакайте момент и чувам хахахаха ххаххахахаххах и след 15 секунди вика господине това е помпа за високи налягания бъра бъра как мислите ще стане с помпа от колело ....

SvilenP, Djubey and DeadShot like this.
  16. redsox

redsox Потребител

Публикации:
    74
    Колега честито първо пушкало и с кеф да си стреляш! Но една препоръка от мен, ако позволиш: давай го по-полека като за начало. Да не стане някой сакатлък неволно. Боравиш с помпа и високо налягане, спусък натискаш, олово излита с висока скорост. Не е шега работа. Врътките на оптиката са малка част, от доста нови неща, с които ще си имаш работа.
    Успех и гледай не само мишената, а и какво се движи зад нея.

17. Dessso

Dessso Потребител

Публикации:
    67
    от:
    Равда
    Абсолютно безопасността на първо място имам co2 пистолет берета 2.9j и 4.4 j usp ще ги пробвам пробивната сила сравнение с пушката може ли да ми предложите чашки за пушката ми в сайта на гамо пише че е 30j 310/ms а във други сайтове 20 j и 270 ms . В трети пък 25 j и 290 ms

18. sts1969

sts1969 Редовен Потребител

Десо, гледам че си на един х...върлей място от Бургас, влез в темата в която пишат Бургазлии, драсни два реда, разменете си телефонните номера, и се разберете кога и къде ще се съберете да постреляте през уйкенда. Няма да се разминеш с упътвания и обяснения по пушката и обурудването и от колеги с повече познания, и за твое добро е да стане колкото се може по-скоро. Казвам го не само за твоя лична безопасност, а и за да се убедиш че стрелбата в колектив с повечко хора е много по-приятно преживяване от пуцането сам, не смятам огромната полза която ще извлечеш дори само от една среща с колегите. :cheers:

SvilenP харесва това.
  19. peko

peko Редовен Потребител

Бачо Ники няма да му откаже посещение и през седмицата предполагам.
    Реално погледнато, събиране на Китка също му е близо.

20. sts1969

sts1969 Редовен Потребител

Амииии, да, и на Китка може да дойде(ш) на мен до там ми е 63км. в едната посока, на теб ще ти е с 15км. повече, обикновенно в Събота около обяд има варненци там. Ако ти се разхожда до Китка, драсни едно лично, защото без упътване няма да се оправиш до местото на стрелбите. :cheers:

Последна промяна: 16 Април 2018

Сподели Тази Страница

Софтуер за Интернет Доставчици и Кабелни Оператори | Мартеници Галена