Пловдивска група

t.marev

Редовен Потребител
Днес ходих на халетата, където се събира Пловдивската група. Много приятно място, макар и позанемарено на пръв поглед….Както се очакваше, група ентусиазирани стрелци, безпощадно сипеха олово върху беззащитните мишенки. Върху две маси, бяха подредени, няколко сложни технически съоръжения, украсени с внушителни оптически уреди, а собствениците им свещенодействаха съсредоточено, разменяйки си от време на време, някоя реплика на непонятен за мене жаргон. Въпреки непоканеното ми появяване, те ме приеха дружелюбно и великодушно ме оставиха да разгледам страховитите им устройства. Много приятни хора! Запознах се с повечето от тях, но за съжаление трудно помня имена….Следващия път ще се постарая повече.

Направи ми впечатление, наличието на някакъв прост и ясен, логически ред. Колите подредени в единия край, зад групата на стрелящите - подредени калъфи, други необходими неща…..Нищо разхвърляно, нищо пречещо…..въобще всичко беше в пълен синхрон. Всеки си стреля и не пречи на никого. Нямах много време и останах само около час и малко, но доколкото разбрах, всяка събота има хора там, очертава се да отскачам, когато имам възможност.
 
Последна промяна:

fotenliev

Новодошъл
Здравейте имам 2 литрова бутика на колято искам да и сменя крана,къде в Пловдив може да ми свършат тази работа ще съм ви благодарен бутилката много ме радва
 

mobilen

Редовен Потребител
До затвора сменят и ремонтират кранове на бутилки под налягане.Мисля ,че работилницата е на Алфа М.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Имам наличен нов 300 баров вентил.
Резбата към гърлото 25х2, изходна DIN 5/8.
Цената е 64 лв.IMG_20181020_125110.jpg IMG_20181020_125037.jpg
 

lynx

Редовен Потребител
Цената е супер.
В общия случай подмяна на кран винаги излиза стотина+ лева.
За 64 лева е чист подарък, а и крана изглежда добре.
 

apapazov

Редовен Потребител
През седмицата почти всички са на работа, пък и сега е къс деня и след работа вече е тъмно.
Най добре събота или неделя
 

DeadShot

Редовен Потребител
И аз така предположих, но смените ми са 2 на 2 иии...
Днес намерих мястото благодарение на @peko и обяснението му в предни постове.Имате си хубаво място за стрелба.Само,че нямам далекомер и не знам на какви разстояния са ви мишените.Предполагам,че тоя надгробния камък :D (дебелата талашитена дъска) е към 50-те.
 
Последна промяна:

DeadShot

Редовен Потребител
За утре има ли желаещи да постреляме? Има ли някой с голяма бутилка на метан, че малката ми е на 150бара (4л) и да прелеем малко... Пишете един час ако има мераклии :)
 

Jasper

Новодошъл
Здравейте аз съм нов във форума и скоро си купих въздушна пушка.Много съм запален супер интересно ми е. Имам голямо желание да пострелям и да науча повече за самото хоби, но не знам къде се събират хората който стрелят с въздушни пушки. Видях къде е адреса на “халето” но не знам дали съм добре дошъл и дали не трябва някаква такса. Просто ми се стреля без значение където и да е. Ако някой е свободен и си търси компания за стрелба може да ми пише на 0897086321 вайбър уатсап или директно да ми се обадите.
Печатам и малко мишени който ще залепя на пвц плоскости за да ги надупчим:
https://imgur.com/qD1p597
 
Последна промяна:

Jasper

Новодошъл
Ииии благодаря на niki81vd за уникалния ден. Простреля ми пушката и ми даде уникални съвети и чалъми. Въперки че пушката ми отказа да стреля на 150-десетата съчма пак беше уникално. Ето и кратко видео от неговия дрон. Уникален човек евала с двете ръце:
 

xpresident

Редовен Потребител
Хубаво е че си се запалил. Сега си купи един Хайнел 312, дето няма да откаже и след 150 000 изстрела и навлизай в хобито. Успех!
 

йонко

Потребител
Щом си намерил къде е халето и имаш време отиди никой няма да те върне. Събота и неделя от 12до17 има хора според това колко свободно време има човек.
 
Нагоре