Плевенска група

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Някой има ли питаво хроно че мойто се ебава а ръчках пушката?
 

apekov

Потребител
Днешната среща беше изключително позотворна. Голямо благодарско на домакините.IMG_20180722_122253.jpgIMG_20180722_122248.jpgMSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1532253120810.jpgмишената е моя, на 45м с Хасана. Следващия път дано съм по-точен.
 

Attachments

  • IMG-26568c26185accef277357136a5aefae-V.jpg
    IMG-26568c26185accef277357136a5aefae-V.jpg
    250 KB · Прегледи: 90
  • MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1532256901661.jpg
    MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1532256901661.jpg
    264.6 KB · Прегледи: 91

gary m

Редовен Потребител

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Аз ще правя прострелки на метрите в Търнак който иска да заповяда.:rambo:
 

xpresident

Редовен Потребител
Здравейте колеги,
искам да купя една пушка, Хайнел, продава се от човек в Плевен. Някой може ли да съдейства?
 

xpresident

Редовен Потребител
Тъкмо писах на djubey
Ще взема да дойда да живея в Плевен, толква услужливи хора сте :)
 

Varbev

Потребител
Здравейте! Четейки форума от месеци се чудех защо няма плевенска група,но със задоволство открих,че съществува такава,макар и "рехава". От няколко месеца се запалих по пневматичното оръжие ,започвайки с пистолет Валтер,Cometa Fenix 400 Galaxy след 50 чашки определих,че не е моята пушка,която ще обява за продаване и си купих Cometa Linx V 10 смятам да си купя две автоматични пушкала Puncher Jumbo auto или BIGMAX и Puncher NP-04. Ходя да стрелям на разширението на пътя преди хижа Среброструй. Бих се радвал да се видим,постреляме и да почерпя опит и съвет за бъдещите покупки.
С радост очаквам оферти за бъдещи мероприятия.Ако желае някой да ми даде телефонен номер за връзка ,ще бъда Благодарен.
Д-р Върбев
 

apekov

Потребител
Мястото не е тук, но след като продаваш г-н Varbev аз търся в момента. Прати едно телефонче да се чуем на л.с. за Кометата.
 

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Здравейте! Четейки форума от месеци се чудех защо няма плевенска група,но със задоволство открих,че съществува такава,макар и "рехава". От няколко месеца се запалих по пневматичното оръжие ,започвайки с пистолет Валтер,Cometa Fenix 400 Galaxy след 50 чашки определих,че не е моята пушка,която ще обява за продаване и си купих Cometa Linx V 10 смятам да си купя две автоматични пушкала Puncher Jumbo auto или BIGMAX и Puncher NP-04. Ходя да стрелям на разширението на пътя преди хижа Среброструй. Бих се радвал да се видим,постреляме и да почерпя опит и съвет за бъдещите покупки.
С радост очаквам оферти за бъдещи мероприятия.Ако желае някой да ми даде телефонен номер за връзка ,ще бъда Благодарен.
Д-р Върбев
Ако излизаш някоя неделя драсни тук че сам ми е мъка , ако съм свободен с удоволствие ще се разходя.
 
Нагоре