Плевенска група

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Точност трудно ще достигнеш с нея. Лично мое мнение е да търсиш някой хаенел за подобни пари, не е силна но е скалпел в пъти по точна от повечето нови в бюджета ти .
 

nikolela

Потребител
Благодаря за съвета, ще проверя, уж била на 30 чашки. Като отида ще проверя. Ако знаете други тайни за тези Хатсани ще са ми от полза.
Уж я хвали, а била само на 30 чашки. За 30 изстреляни чашки можеш само да констатираш, че пушката не става и да я обявиш за продажба.
Май няма смисъл да биеш пътя.
моето хатсанче е на 7 000 изстрела и не бих го продал.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Здравей колега, ще изпиеш най-скъпото кафе за 200 лв. с транспорта, поне да беше на Слънчака, а не в Свищов. Нищо лично към града. Имам само хубави спомени от там. Тази пушка може само да те откаже от пневматиката.
 

lamer4o333

Потребител
Благодаря на Гари , че ни информира . За нищо на света няма да го пропуснем , пишете и нас със Цветан !!!

Ще донесем малко от нашите " сладки и шумни мишени " !
 
Последна промяна от модератор:

apekov

Потребител
Здравей колега, ще изпиеш най-скъпото кафе за 200 лв. с транспорта, поне да беше на Слънчака, а не в Свищов. Нищо лично към града. Имам само хубави спомени от там. Тази пушка може само да те откаже от пневматиката.
Колега доста мнения изчетох по форумите и някой я хвалят в съотношение цена , качество, сила, други са любители на немското оръжие или руското.Знам и аз какво е хубаво но не ми се дават по големи суми. Бях харесал друга турска пушка, нова за 200лв. от магазина на Крал армс N11 модела, доста по добре изглежда от Хатсана ноговорих с двама трима форумни корифей в областта и ми препоръчаха да взема втората от двете в комбинация с ГП. Така точността и отката вече били в норма.
 

Dessita

Потребител
Ще се ходи ли на Трънак? Много разговори, много нещо, а не казвате дали ще се стреля тази неделя? Искам да си пробвам Evata :rambo:, какво ще кажеш, Део...;)
 
Последна промяна:

apekov

Потребител
Да се похваля, взех Хатсана. Ще му направя лека профилактика и подмяна на пружината с ГП, и ще следва центровка. Има какво да се пипне по нея, но съм доволен.

IMG_20180703_191509.jpg IMG_20180703_191530.jpg IMG_20180703_191509.jpg IMG_20180703_191530.jpg
 

Attachments

  • IMG_20180703_191538.jpg
    IMG_20180703_191538.jpg
    140.6 KB · Прегледи: 37
Последна промяна от модератор:

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Вчера много дъжд се изсипа за това не писах, аз съм на линия стига да не вали в неделя подготвил съм скарата .

След 20 минути неуспешни опити да кача снимка с мястото ще пусна кординати само
43°26'13.5"N 24°00'44.2"E
аз ще чакам в центъра на селото до към 9.00 след това мога да дойда да срещна някой ако се е заблудил.


Ще се ходи ли на Трънак? Много разговори, много нещо, а не казвате дали ще се стреля тази неделя? Искам да си пробвам Evata :rambo:, какво ще кажеш, Део...;)
Няма какво да я пробваш тя си стреля :)
 
Последна промяна от модератор:

Dessita

Потребител
Тя стреля:), но аз дали ще се справя... Да не са ми виновни само пушките;). Да потренирам малко....:)
 

apekov

Потребител
Тази вечер успях да монтирам оригинална ГП Vortex, напомпена на 143 бара. Какви чашки бихте препоръчали да взема за тази пушка или трябва опитно да го установя.
 

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Благодаря Оги. Само да кажа ,внимавайте 5-6 км преди селото от двете посоки има много лоши дупки тук там.
 

lamer4o333

Потребител
Не искам да ви разочаровам но го дават да вали, и то много в неделя :(
 

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Сега слушам по радиото в неделя ще вали е централна и източна България. Дано ни пропусне
 

lamer4o333

Потребител
Дават го в неделя точно над северозападна България !!!

А ми се стреля та 2 не виждам :rambo::rambo::rambo::rambo::rambo:
 
Нагоре