Плевенска група

cres

Потребител
Привет колеги,Аз сам новоизлюпен,но вече оборудван фен на пцп-тата и търся съмишленици от нашия регион.
До сега май сме го карали "и сам войнът е войн",но се надявам това да се промени,та да :rambo:заедно
 

cres

Потребител
Абе трябваше,ама резервната гума беше малко спаднала :'( и за това се отказах
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
cres написа:
До сега май сме го карали "и сам войнът е войн",но се надявам това да се промени,та да :rambo:заедно

По мои наблюдения в нашата окололия долу-горе сме по двама от град, така че Плевен като по-голям град трябва да ни изпреварите.
Айде почвайте да ни настигате, че ще чакаме и да ни изпреварите скоро. :cheers:
 

cres

Потребител
А по мой наблюдения колега в Плевен сме по-малко и от двама.За един знам, че има със сигорност (моита личност :-[) от там насетне "КУХА ХРАЛУПА'' ??? ??? ???
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Да отпусне малко времето и се обади. Ще дойдеш веднъж при нас в Ловеч да се запознаем.
 
A

Anonymous

Гост
Здравейте и от мен. Аз също съм новак в тази област, но мисля че с подходящи наставаници бързо ще вляза в час. Като гледам има желаещи да пострелят :rambo:. Дано да успеем да се посъберем и в Плевен няколко души.
 

cres

Потребител
:yahoo: Случи се .Най накрая открих компресор на 300bar и в Плевен :yahoo:Бутилката вече е поръчана и пътува насам и ще се започва голямото :rambo:,че с помпа нещо :-\ :-\ :-\ Говорих с човека и каза ,че няма проблем да зарежда и на други фенове,затова и пускам този пост.
За заинтересовани от Плевен и региона за кординатите на човека на ЛС.

П.П. Цената е 10лв. на бутилка,но не го питах колко литрова има в предвид
 

Alucard

Редовен Потребител
ФТКС
Еми то май няма много от нас да стрелят ;) давайте като се позатопли да идем някаде да поразцъкаме :)
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Alucard написа:
Еми то май няма много от нас да стрелят ;) давайте като се позатопли да идем някаде да поразцъкаме :)

Ние миналата седмица се разписахме и събота и неделя.. Тази май пак ще направим някой от двата дни.. Винаги ще си добре дошъл !!
 

lamer4o333

Потребител
Има ли живи, аз съм от Плевенски регион ще се радвам ако има съмишленици да се запознаем.
 
Нагоре