ПОСТАВЯНЕ НА ВЪПРОСИ И ДИСКУСИИ ЗА КОИТО НЯМА ОБОСОБЕНА ТЕМА

Дискусия в 'Общи дискусии' започната от ivodoc, 16 Юни 2009.

1. SvilenP

SvilenP Потребител

Публикации:
    201
    от:
    Габрово
    Здравейте колеги, някой може ли да ме насочи към някаква програмка за Уин 10 с която да си правя превръщането от "капиталистически" :) в метрични данните докато си чета в нета или гледам в тубата, че тази дето я има към операционната система нещо не ми допада, а калкулаторите от форума са добри, но трябва да търся къде между многото страници е тази на форума, та да отворя калкулаторите....да още не мога да си превръщам данните на ум :oops::rolleyes:

Предварително благодаря!

2. Dominus

Dominus Редовен Потребител

Публикации:
    2,375
    Това?

Прикачени Файлове:

SvilenP харесва това.
  3. Alucard

Alucard Редовен Потребител

Публикации:
    410
    от:
    Плевен
    Здравейте,някъде бях чел,а може и да си съчинявам за зависимостта на трансферпортовете.Ако на цилиндъра ми е 4мм,а на цевта 3 това довежда до дроселирване на струята и увеличение оттам на скоростта?(може и да бъркам).
    Та дилемата ми е дали да я разпробия и нея на 4мм?

4. lynx

lynx Редовен Потребител

Публикации:
    6,819
    от:
    Старата София
    По-добрият вариант е, да разпробиеш на цевта да е Ф4, а трансферпорта на конус.
    В единия край на входа ф5мм. в другия се стеснява на ф4мм.

5. Alucard

Alucard Редовен Потребител

Публикации:
    410
    от:
    Плевен
    До сега всичко ми беше 4мм,като почна от клапана,преходника,цевната кутия,цевта.Та мога и от 6(5,5) до 4 да стигна без много грижи,клапана ми е от АТ44 като съм оставил само 1 отвор.

6. anibis

anibis Редовен Потребител

Публикации:
    2,418
    от:
    Варна 0899/859-831
    Да му имам на тоя балкона,направо се изкефих на руснака всичко сам си прави, и железарията,и прикладите.
    Евала на такива хора правя,просто кунките му не са в гъзунки. Всякакъв вид самоделки прави,полуавтомати,електрички и обикновени 10-зарядни булпапи,с преден взвод. Няма кой знае какви машини,има едно китайско настолно стругче,и фреза която оригинално не е цифрова ,а той си е правил.
    Разгледайте му клиповете за да видите за какво става на въпрос.

Последна промяна: 13 Януари 2018
    SvilenP, sess84, Venco and 1 other person like this.
  7. SvilenP

SvilenP Потребител

Публикации:
    201
    от:
    Габрово
  8. SvilenP

SvilenP Потребител

Публикации:
    201
    от:
    Габрово
    Здравейте колеги, имам няколко въпроса:
    1. Тези имат ли редуктор фабрично:
    1.1. Benjamin Marauder .25
    1.2. Evanix Blizzard II .25
    1.3. Walther MaximaThor .25

2. На тези махали се резервоара:
    2.1 Benjamin Marauder .25
    2.2 Evanix Blizzard II .25
    2.3 Cometa Lynx V10 .25
    2.4 Walther MaximaThor .25

Благодаря предварително!

9. DeadShot

DeadShot Потребител

Публикации:
    303
    от:
    Ивайловград
    Мародера наскоро му сложиха редуктор фабрично (нов модел)ама като гледам стреля с 27-28 джаула в 5.5. На старите няма редуктор.Цилиндъра не се развива като на Хасан ат44.

Последна промяна: 15 Януари 2018
    SvilenP харесва това.
  10. andi

andi Редовен Потребител

Публикации:
    2,672
    от:
    Пловдив 0878 916 789
    1 нямат и 3те
    22 да
    23 да
    24 да

SvilenP харесва това.
  11. andi

andi Редовен Потребител

Публикации:
    2,672
    от:
    Пловдив 0878 916 789
    Черния Никон 5 - продаден . Темата е за ключ .

12. Kifa

Kifa Редовен Потребител

Публикации:
    456
    от:
    София
    http://forum.airguns.bg/index.php?threads/Самоделни-pcp-та.185/page-62 От темата на Anibis ми стана интересно :та за тези ли Марсианки става въпрос...много добра работа има ли пушки ,които още да се ползват и някой да ги прави и въобще какво се е случило с проекта?

13. anibis

Публикации:
    2,418
    от:
    Варна 0899/859-831
    Човека почина за съжелене,аз искам много да купя една от неговите пушки от Бат Ники/Бургас/ но надали ще ми е продаде,те там са без ударна група,и може в 22 кал да се вдигне яко над 400м/с

14. Kifa

Kifa Редовен Потребител

Публикации:
    456
    от:
    София
    Бог да го прости човека!Трябвало е да предаде майсторлъка на някой!Кво хубаво ПЦП вместо да купуваме турски,китайски и кави ли не изчадия....както и да е разбрах!

15. fatalen

fatalen Редовен Потребител ФТКС

Публикации:
    3,197
    от:
    София
    Няма и как да си предаде майстролъка човека. Нали виждаме какво е отношението към знаещите!? Винаги се намират все по-разбиращи и дори на истински ценните хора с познания и ищах им се отщява да споделят, макар и неангажиращо от опита и мнението си. Все по-зле ще става според мен.

sevdaka80, Propar, soundmax and 5 others like this.
  16. Ctan4o

Ctan4o Потребител

Публикации:
    102
    от:
    Добрич
    Лека му пръст.
    Не съм съгласен с написаното от фатален. Ако човека беше искал да си предаде уменията щеше да го направи. Нямаше да обяснява наляво и надясно а само на един или двама в които забележи потенциал и желание за развитие. Дървени философи е имало и ще има винаги.
    Ако всеки се придържа към горният пост ще загубим всеки знаещ доктор, професор, авио пилот, инженер, техник, хлебар, шивач и т.н.
    Айде, че много се разписах. Успешна седмица на всички.

17. andi

andi Редовен Потребител

Публикации:
    2,672
    от:
    Пловдив 0878 916 789
    стига му дигате кокалите на човека
    Докато беше здрав искаше да патентова системата , но се оказа , че е много трудно и скъпо . А и някой колеги го разубеждаваха .
    А и съм убеден , че само той можеше да настрой железарията и да я накара да работи.

ПП. А накрая когато се бориш с болката и за живота си, едва ли ще ти е до предаване на умения и до учене .

soundmax, anibis, Kifa and 1 other person like this.
  18. staif

staif Редовен Потребител

Публикации:
    1,350
    Човек е жив до тогава докато си спомнят за него ..значи за този човек съм чувал аз...светла му памет!

anibis, Kifa and sts1969 like this.
  19. andrey.y

andrey.y Новодошъл

Публикации:
    24
    Здравейте,

Може ли да споделите впечатления (разсъждения по нета има всякакви) за електроннен спусък. По спецялно ако някой има Steyr. Сравнено с механичен, проблеми и т.н.

Предполагам, че е екзотичен но се надявам да се намери някой притежател!

20. anibis

Публикации:
    2,418
    от:
    Варна 0899/859-831
    Мангала си е мангал цял живот,вари го,печи го манго си остава манго завинаги!
    Е как може тоя хубав ламинат/приклад/ да си го осере по тоя начин? Написал си ника върху приклада,вярно че е много в час с ПЦП-тата,ама това никога няма да го направя.:dazzed:
    Той с тоя пирограф,е окепазил хубавия ламинат.
    Виждал съм на много пушки,как им е написано логото на фирмата производител,ама е направено по-съвсем друг начин на приклада/ако не се лъжа там е с цифрова фреза/и по-тоя начин така направено логото ,ако щете и "ника" да си барнете, ще стои съвсем различно,страхотно но не и с пирографа....

Последна промяна: 25 Януари 2018
    TheStarlingHunter and SvilenP like this.

Сподели Тази Страница

Софтуер за Интернет Доставчици и Кабелни Оператори | Мартеници Галена