ПАЗАРДЖИШКА ГРУПА

Riddle

Потребител
Ако не ти представлява проблем може да се видим през почивните дни и да замерим пушката?
 

RR TANEV

Новодошъл
Чакам да дойде от испания gamo coyote 5.5 ама кога:'(?Никой не знае.Поръчах я от Англия за Бг преди 2 седмици,тогава беше без доставка(щото за Англия било безплатно),днес ми писаха че трябва да платя 30 евра доставка-платих и сега ще чакам.Сега съм в UK и в събота се прибирам за 2 седмици и исках да ме чака .А дано ама надали.....Та ще се видим ама с какво въоръжение ще съм кой знае?
Здравей . как е пушката ,получи ли я ? Доволен ли си?и някакви проблеми през годините ? Нов съм във форума и съм набелязал този модел като цел за в бъдеще .
 

ichlkv

Потребител
Получих я, сложих оптика и така стои. Не съм специалист, имам нужда от помощ, но излязоха други задачки и всичко оттече! Ако има някой да ми даде съвет ще се възползвам с радост!
 

RR TANEV

Новодошъл
Получих я, сложих оптика и така стои. Не съм специалист, имам нужда от помощ, но излязоха други задачки и всичко оттече! Ако има някой да ми даде съвет ще се възползвам с радост!
Знаеш ли дали има разлика между този модел продаван в БГ и същият продаван в Испания или другаде ? като стрелба и точност добра ли е ?
 
Нагоре