Оръжейни изложения и панаири

оги-пз

Редовен Потребител
Има ве Кире но за едната мрънкат, че им е тежка, а за другата мрънкат, че скъпа.
Ако прежалиш.
Херкулеса е с дебела и много яка цевна кутия и е с дибела цав ама е тежка.
Атамана е с оке по дибела цавъ и не чак толкова масивна цевна кутия, но пък е лек ама цената много боли.


ПП- миналата година си харесах херкулеса да гледам клипа да видим какво ще харесам тази.

ПП- вайхския пищол кърти мивки, много ми хареса.
 
Последна промяна:

lynx

Редовен Потребител
Клипът на Гари не е за тази тема, вероятно ще е по-добре да се премести другаде.
Но определено трябва да се изгледа, има много интересни неща. Препоръчвам го.
Най-интересното за мен беше новите пружинни пушки на Sig Sauer.
Не знам дали ще се появят на нашия пазар, изглеждат много добре поне на външен вид...
 

dberov

Редовен Потребител
Двуцевката на Seneca е интересна. Също и новия проект на KalibrGun кефи с тоя квадратния модер и вградената двунога, полуавтоматична с 18 заряден магазин. АА пък много изкълчени модели изкарали, не ми харесаха. Определено има какво да се види.
 

SEPULTURA

Редовен Потребител
Не знам къде точно да постна клиповете,защото има разнообразни въздушни оръжия. За това ще отворя нова тема.

@shaman Щеше да качваш видеа и снимки от събитието? :rolleyes:






 
Последна промяна:

shaman

Редовен Потребител
видеа малко направих - в Youtube канала са..
снимките качих във facebook групата
ще опитам утре и в тази тема фа ги сложа… ;-)
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
 

shaman

Редовен Потребител
И така.. Ето впечатленията ми от изложението:

Това е входа.. Много народ ;) не съм успял да хвана тълпата, но определено беше голяма:

IMG_3081.JPG

Първото, което се вижда като влезете в халетата е щанда на Хуглу с новия им модел Effecto Spark:
(Ще го правят до 9мм :))




IMG_3090.JPG

Нямах много време за снимки, но ето някои от тях:

Първо отидох на щанда на Rossi (Бразилски пушки, доста приятно изглеждащи и качествено направени).. за съжаление са малко над средния ценови клас:


IMG_3084.JPG

Произвеждат се до 6.35 калибър, хубавото е, че приемат доста дълги проектили:

IMG_3085.JPG

На щанда на FX не се задържах много - предполагам, че ще има много техни снимки:

IMG_3089.JPGIMG_3087.JPGIMG_3088.JPG


Снимах малко и на щанда на Air Venturi (и те влизат вече в по-големите калибри) както и 2 вида пистолети;





IMG_3137.JPGIMG_3136.JPGIMG_3134.JPGIMG_3135.JPG



Като казах пистолети - Evanix имат вече Viper в .30 калибър (Оказа се, че корейчето е гледал клипчето ми с Viper-a и ме позна веднага :) ):

IMG_3107.JPG



Срещнах се и с един симпатята :) не можах да се сдържа да го помоля за снимка:




IMG_3098.JPG

Стана много дълъг поста, така, че ще сложа другите снимки в отделен
 

shaman

Редовен Потребител
След което видях щанд с български продукти - фирма, която по техните думи произвежда изцяло в България термо прибори - между другото изглеждат доста прилично направени. Надявам се да успея да се докопам до някой от тях и да им направя ревю:


IMG_3096.JPG

Естествено посетих и AGN - има леко рефрешнат Вулкан 3 и вече започват производството на пистолета Manul и звяра Netvor:


IMG_3095.JPGIMG_3131.JPGIMG_3128.JPG

Като казах звяр :) Ето и най-големия - Китайците от АЕА леко са прекалили (снимките говорят доста красноречиво:


IMG_3116.JPG


IMG_3117.JPG




IMG_3102.JPG



JTS също имат вече булпъп:

IMG_3102.JPG

Snowpeak също показаха нов модел Max1 и М25 с дървен приклад (според мен изглежда доста приятно):


IMG_3132.JPGIMG_3133.JPG

До няколко месеца Epic ще пуснат и Epic one:




IMG_3094.JPG


Kalibrgun обявиха Snipe 2 но и за него ще се почака:

IMG_3110.JPGIMG_3109.JPG


Ще продължа в нова тема, че и тази стана дълга ;)
 

shaman

Редовен Потребител
Ето и няколко клипчета от изложението:

Това е щанда на FX заедно с Element optics:

Ето и Hatsan - Огромен щанд нещо ново не видях:

Нови китайчета - Karma ! Надявам се да се окажат удачни:


Щанда на RTI с новата Mora (между другото правят много люта ракия :) събуди ме шоково в 9:00):
 

немезис

Редовен Потребител
Естествено посетих и AGN - има леко рефрешнат Вулкан 3. В какво се състои рефрешването на Вулкана.
 

shaman

Редовен Потребител
В какво се състои рефрешването на Вулкана.
в 6.35 и 7.62 има “нов” модел - Vulcan 3 HP

разликата доколкото разбрах е в регулатора (по-стабилен регулатор), който издържа 200 бара. така е нагласен за да прави тези мощности на снимката
 

Васил 83

Редовен Потребител
Браво, добре си отбелязал новостите, ще наблюдавам Karma airguns как ще се развият. На RTI също много ми хареса новият им модел. Дано да успееш да ги вкарваш в БГ.
 

kivanov

Новодошъл
Има ли някакви налични характеристики и инфо за Нетвора?Тегло,калибри,очаквана цена,приблизителна дата на пускане в продажба и т.н.Защото,като изчетох темата за Вулкана и че реално Нетвор ще ползва базата му,ми звучи добър вариант.
 

shaman

Редовен Потребител
Дано се вижда добре:


IMG_3178.JPG

Цената - 4000 лв. с пластмасов приклад.
До няколко месеца (предполагам началото на лятото) би трябвало да ги има налични
 
Нагоре